Priekuļi
Trešdiena
    19. septembris 2018.
Vārda diena šodien: Verners un Muntis
Rīt: Ginters, Marianna un Guntra
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Fotogalerijas

Uzņemšana

 » Uzņemto saraksti

Mācības

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

Uzņemšana » Uzņemto audzēkņu saraksti [ Izdrukai ]
  Priekuļu tehnikums
Uzņemto audzēkņu saraksti - 2017./2018.mācību gads
Stāvoklis uz 23.augustu 2018.
Alfabētiskais saraksts
Profesionālās vidējās izglītības programmas ar pamatskolas izglītību
  Augkopības tehniķis /ar ievirzi lopkopībā/   -   L18
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Biezēka Sandra Līgatnes novada vidusskola
2. Cvetkovs Valērijs Baltinavas vidusskola
3. Ķūķis Pēteris Raiskuma internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
4. Podāns Dāvis Jēkabpils Valsts ģimnāzija
5. Siliņš Juris Vidrižu pamatskola
6. Sirmule Megija Tirzas pamatskola
7. Urtāns Dāvis Kristians Mores pamatskola
8. van Herks Vilhelms Aleksandrs Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola
9. Vīgante Līga Helēna Priekules vidusskola
10. Voitkunskis Daniels Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola
  Automehāniķis   -   A18
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Aļeksejevs Intis Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola
2. Beļevičs Raitis Skujenes pamatskola
3. Bilinskis Einārs Sociālās korekcijas izglītības iestāde "Naukšēni"
4. Butkus Sentis Stalbes vidusskola
5. Deičmanis Bruno Allažu pamatskola
6. Dubrovskis Jānis Palsmanes pamatskola
7. Dzērve-Tāluds Jānis Roberts Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
8. Folkmanis Andris Roberts Mālpils novada vidusskola
9. Jansons Daniels Toms Blīdenes pamatskola
10. Jodo Daņila Cēsu Pilsētas vidusskola
11. Jurovs Deniss Palsmanes pamatskola
12. Ķaukuls Artūrs Priekules vidusskola
13. Kļaviņš Dāvids Holy trinity academy
14. Ļeļevs Ralfs Priekuļu vidusskola
15. Lellis Matiss Strenču novada vidusskola
16. Ļeonovs Vairis Raunas vidusskola
17. Markovs Edgars Valmieras 2.vidusskola
18. Mednis Einārs Stāmerienas pamatskola
19. Miķilps-Mikgelbs Gints Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
20. Molčanovs Markuss Pļaviņu novada ģimnāzija
21. Mozga Rūdolfs Cēsu Pilsētas vidusskola
22. Paškēvičs Atis Stāmerienas pamatskola
23. Priede Emīls Rāmuļu pamatskola
24. Ravinskis Artūrs Gerhards Cesvaines vidusskola
25. Repuls Ritvars Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
26. Rožkalns Gundars Sandis Bilskas pamatskola
27. Šķērsts Armando Bilskas pamatskola
28. Šmits Mārtiņš Naukšēnu novada vidusskola
29. Šteinbergs Ričards Alekss Kocēnu pamatskola
30. Ukše Gatis Kocēnu pamatskola
31. Vallis Toms Sējas pamatskola
32. Veinbergs Roberts Kārķu pamatskola
33. Vītols Emīls Jaunburtnieku pamatskola
34. Vītols Gvido Ēveles pamatskola
35. Zaķis Matīss Rubenes pamatskola
36. Zilgalvis Rūdolfs Līgatnes novada vidusskola
37. Zvaigzne Ralfs Smiltenes ģimnāzija
  Datorsistēmu tehniķis   -   D18
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Alvateris Rainers Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola
2. Bankovs Roberts Lādezera pamatskola
3. Bivālovs Matīss Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
4. Blažēvics Edijs Jaunpiebalgas vidusskola
5. Cimbals Aigars Līgatnes novada vidusskola
6. Cīrulis Niks Taurenes pamatskola
7. Eriņš Sandris Kristers Liezēres pamatskola
8. Grigulis Emīls Lejasciema vidusskola
9. Kozinda Toms Kristiāns Smiltenes ģimnāzija
10. Krastiņš Aksels Valmieras Viestura vidusskola
11. Neimanis Dāvis Stalbes vidusskola
12. Plīkšis Nils Erlends Valmieras Viestura vidusskola
13. Rocēns Aigars Raunas vidusskola
14. Ševčuks Elvis Smiltenes ģimnāzija
15. Skroderis Ralfs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
16. Terentjevs Mārtiņš Trikātas pamatskola
17. Vīksniņš Alens Jura Neikena Dikļu pamatskola
18. Voitešonoks Guntis Vaidavas internātpamatskola
19. Zutis Aigars Stāmerienas pamatskola
  Klientu apkalpošanas speciālists   -   S18
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Austriņa Amanda Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
2. Auziņa Paula Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
3. Balabka Signe Sigita Mores pamatskola
4. Bašena Katrīna Limbažu novada ģimnāzija
5. Bauģe Sabīne Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
6. Freimane Rūta Kalnciema vidusskola
7. Gabranova Linda Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
8. Ģērmane Annija Signe Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
9. Jeršova Elizabete Viktorija Vestienas pamatskola
10. Karņickis Markuss Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
11. Kolotiļina Sendija Skujenes pamatskola
12. Laizāne Marita Galēnu pamatskola
13. Meistere Evita Mazsalacas vidusskola
14. Miška Laura Drustu pamatskola
15. Ukasa Laura Marija Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
16. Zembaha Laine Vestienas pamatskola
  Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis   -   ML18
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Dimpers Ēriks Jēkabs Cesvaines vidusskola
2. Janevičs Krišs Andris Mazsalacas vidusskola
3. Jansons Matīss Mikus Rāmuļu pamatskola
4. Kaņeps Reinis Jura Neikena Dikļu pamatskola
5. Krūmiņš Roberts Krustpils pamatskola
6. Mičulis Edgars Rencēnu pamatskola
7. Midegs Dāvis Edgars Mazsalacas vidusskola
8. Možeiko Artūrs Iecavas vidusskola
9. Petkuns Armands Krustpils pamatskola
10. Rumba Mārcis Staiceles vidusskola
  Pavārs   -   E18
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Amoliņa Samanta Drustu pamatskola
2. Bogdanovs Kaspars Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
3. Dakša Līga Stalbes vidusskola
4. Drivniece Diāna Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
5. Dunde Anna Laura Lazdonas pamatskola
6. Grundule Anete Alise Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
7. Ņikitina Alīna Cēsu 2.pamatskola
8. Pavļika Amanda Cēsu 2.pamatskola
9. Pētersone Kitija Anda Umurgas pamatskola
10. Pliķēna Samanta Cesvaines vidusskola
11. Tipāns Mārtiņš Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
12. Veiklis Kristers Siguldas 1.pamatskola
  Programmēšanas tehniķis   -   P18
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Brikmanis Kristians Umurgas pamatskola
2. Kalējs Ģirts Mālpils novada vidusskola
3. Ķirsis Uvis Salacgrīvas vidusskola
4. Mūrnieks Ričards Smiltenes ģimnāzija
5. Peļņa Rūdolfs Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija
6. Tamms Aidins Dzintars Smiltenes ģimnāzija
7. Voitkunskis Aivis Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola
8. Zariņš Linards Valmieras Viestura vidusskola
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin