Stāvoklis uz 28.augustu 2019.
Alfabētiskais saraksts
Profesionālās vidējās izglītības programmas ar pamatskolas izglītību |
Autodiagnostiķis   - MD19 Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi Audzinātājs - |
[Drukāt grupu]
|
Nr |
Uzvārds |
Vārds |
Skola |
Piezīmes |
1. |
Božs |
Ilmārs |
Liepas pamatskola |
|
2. |
Buņakins |
Aleksis |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
|
3. |
Bušmanis |
Kristiāns Augusts |
Malienas pamatskola |
|
4. |
Davidovičs |
Ritvars |
Priekuļu vidusskola |
|
5. |
Kalniņš |
Emīls Krišjānis |
Smiltenes ģimnāzija |
|
6. |
Keišs |
Ralfs |
Madonas pilsētas 1.vidusskola |
|
7. |
Koršakovs |
Dāvids |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija |
|
8. |
Kuciks |
Jānis |
Galgauskas pamatskola |
|
9. |
Kugrēns |
Dāvis Druvis |
Drustu pamatskola |
|
10. |
Liepiņš |
Dairis |
Straupes pamatskola |
|
11. |
Liepiņš |
Kristiāns |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
|
12. |
Lopatko |
Uldis |
Madonas pilsētas 1.vidusskola |
|
13. |
Magaziņš |
Emīls |
Strautiņu pamatskola |
|
14. |
Meluškāns |
Jurģis |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
|
15. |
Ozols |
Mārtiņš |
Bejas pamatskola |
|
16. |
Poruks |
Niks |
Valmieras 5.vidusskola |
|
17. |
Puzāns |
Adrians |
Malienas pamatskola |
|
18. |
Roštoks |
Ēriks |
Kocēnu pamatskola |
|
19. |
Stārastiņš |
Kristaps |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
|
20. |
Upesjuris |
Jānis Kristiāns |
J.Endzelīna Kauguru pamatskola |
|
21. |
Veips |
Elgars |
Barkavas pamatskola |
|
22. |
Zeņka |
Haralds |
Gulbenes 2.vidusskola |
|
23. |
Zommers |
Oskars |
Madonas pilsētas 1.vidusskola |
|
Automehāniķis   - MA19 Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi Audzinātājs - |
[Drukāt grupu]
|
Nr |
Uzvārds |
Vārds |
Skola |
Piezīmes |
1. |
Artejevs |
Kristers |
Rubenes pamatskola |
|
2. |
Baumanis |
Elvis |
Kocēnu pamatskola |
|
3. |
Bebris |
Artūrs |
Salas vidusskola |
|
4. |
Bērziņš |
Ralfs Nauris |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija |
|
5. |
Bilinskis |
Einars |
Sociālās korekcijas izglītības iestāde "Naukšēni" |
|
6. |
Brakšs |
Dāvis |
Gulbīša vidusskola |
|
7. |
Bratčikovs |
Ralfs |
Valkas ģimnāzija |
|
8. |
Bukovska |
Kristiāna |
Gulbenes 2.vidusskola |
|
9. |
Daugišs |
Dāvis |
Valmieras Pārgaujas sākumskola |
|
10. |
Drunka |
Dāvis |
Mazsalacas vidusskola |
|
11. |
Grinvalds |
Ralfs |
Rubenes pamatskola |
|
12. |
Ivanovs |
Jānis |
Vaidavas internātpamatskola |
|
13. |
Krasnais |
Kristiāns |
Praulienas pamatskola |
|
14. |
Krūmiņš |
Dagnis |
Cēsu 1.pamatskola |
|
15. |
Leitāns |
Adrians |
Vestienas pamatskola |
|
16. |
Maļiņins |
Norberts |
Bejas pamatskola |
|
17. |
Muižnieks |
Rainers |
Mazsalacas vidusskola |
|
18. |
Novosads |
Ralfs Daniels |
Straupes pamatskola |
|
19. |
Pacēvičs |
Toms |
Siguldas Valsts ģimnāzija |
|
20. |
Pētersons |
Nauris |
Kusas pamatskola |
|
21. |
Skroders |
Linards |
Cēsu 2.pamatskola |
|
22. |
Smirnovs |
Dāvis |
Liepas pamatskola |
|
23. |
Sudakovs |
Deniss |
Lādezera pamatskola |
|
24. |
Sudakovs |
Intars |
Priekuļu vidusskola |
|
25. |
Šukis |
Maksis |
Valmieras 2.vidusskola |
|
26. |
Svika |
Alekss |
Smiltenes ģimnāzija |
|
27. |
Trušinskis |
Edvards |
Lādezera pamatskola |
|
28. |
Tūcis |
Kristers |
Vaiņodes vidusskola |
|
29. |
Uškāns |
Reinis |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
|
30. |
Vītols |
Andis |
Vaidavas internātpamatskola |
|
Datorsistēmu tehniķis   - ID19 Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi Audzinātājs - |
[Drukāt grupu]
|
Nr |
Uzvārds |
Vārds |
Skola |
Piezīmes |
1. |
Ābeltiņš |
Reinis |
Gulbenes 2.vidusskola |
|
2. |
Družiņa |
Anna Melisa |
Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs |
|
3. |
Dziļums |
Nauris |
Siguldas pilsētas vidusskola |
|
4. |
Jansons |
Dāvis |
Cēsu 2. pamatskola |
|
5. |
Klaucāns |
Aivis |
Salacgrīvas vidusskola |
|
6. |
Lācis |
Emīls Gints |
Smiltenes ģimnāzija |
|
7. |
Ozols |
Didzis |
Liepas pamatskola |
|
8. |
Petaks |
Ričards |
Cēsu 2.pamatskola |
|
9. |
Prohorovs |
Aleksis |
Liepas pamatskola |
|
10. |
Sarkans |
Rūdis |
Rīgas 45.vidusskola |
|
11. |
Spuģis |
Markuss |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
|
12. |
Vaidre |
Emīls |
Smiltenes ģimnāzija |
|
13. |
Vītols |
Emīls |
Smiltenes ģimnāzija |
|
Klientu apkalpošanas speciālists   - UK19 Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi Audzinātājs - |
[Drukāt grupu]
|
Nr |
Uzvārds |
Vārds |
Skola |
Piezīmes |
1. |
Babriko |
Viktorija |
Drustu pamatskola |
|
2. |
Deineka |
Marianna |
Valmieras 2.vidusskola |
|
3. |
Kārkliņa |
Māra |
Cēsu 2.pamatskola |
|
4. |
Kovaļova |
Laura |
Tilžas internātpamatskola |
|
5. |
Kovaļova |
Santa |
Stacijas pamatskola |
|
6. |
Osipova |
Gunta |
Aizkraukles Vakara (maiņu) vidusskola |
|
7. |
Paškēviča |
Anda |
Stāmerienas pamatskola |
|
8. |
Roslika |
Sabīne |
Drustu pamatskola |
|
Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis   - LM19 Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi Audzinātājs - |
[Drukāt grupu]
|
Nr |
Uzvārds |
Vārds |
Skola |
Piezīmes |
1. |
Abramovs |
Reinis |
Smiltenes ģimnāzija |
|
2. |
Balandis |
Ainārs |
Lazdonas pamatskola |
|
3. |
Barons |
Lauris |
Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola |
|
4. |
Brūveris |
Roberts Mārcis |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
|
5. |
CINĀTS |
MATĪSS DĀVIDS |
Vecpiebalgas vidusskola |
|
6. |
Čiraks |
Dāvis |
Liepas pamatskola |
|
7. |
Glāznieks |
Lauris |
Dzelzavas pamatskola |
|
8. |
Grāps |
Lauris |
Liepas pamatskola |
|
9. |
Janens |
Māris |
Rīgas Imantas vidusskola |
|
10. |
Kabluks |
Jēkabs |
Malienas pamatskola |
|
11. |
Ķīkulis |
Toms Artūrs |
Salacgrīvas vidusskola |
|
12. |
Krūmiņš |
Kristaps |
Vecpiebalgas vidusskola |
|
13. |
Kuplais |
Roberts |
Trikātas pamatskola |
|
14. |
Kurzemnieks |
Artis |
Cēsu 1.pamatskola |
|
15. |
Kvēps |
Kristaps |
Cesvaines vidusskola |
|
16. |
Libors |
Reinis |
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija |
|
17. |
Lieljuksis |
Alvis |
Taurupes pamatskola |
|
18. |
Mihailovs |
Linards |
Lizuma vidusskola |
|
19. |
Paeglītis |
Dairis Mareks |
Zvejniekciema vidusskola |
|
20. |
Petenko |
Mareks |
Rubenes pamatskola |
|
21. |
Pliķēns |
Rinalds |
Gulbenes novada valsts ģimnāzija |
|
22. |
Reiznieks |
Raivis |
Rīgas Mūzikas internātvidusskola |
|
23. |
Rozenbergs |
Kevins |
Barkavas pamatskola |
|
24. |
Siliņš |
Toms |
Ērgļu vidusskola |
|
25. |
Špats |
Pēteris |
Blomes pamatskola |
|
26. |
SPRIDZĒNS |
RALFS |
Madonas pilsētas 1.vidusskola |
|
27. |
Suncelis |
Ivo |
Ērgļu vidusskola |
|
28. |
Tamanis |
Ainārs |
Ilūkstes 1.vidusskola |
|
29. |
Upmanis |
Agris |
Strautiņu pamatskola |
|
30. |
Viļķins |
Dāvis Juris |
Naukšēnu novada vidusskola |
|
Pavārs   - TP19 Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi Audzinātājs - |
[Drukāt grupu]
|
Nr |
Uzvārds |
Vārds |
Skola |
Piezīmes |
1. |
Barševskis |
Mārtiņš |
Lejasciema vidusskola |
|
2. |
Bistrovs |
Edijs |
Galgauskas pamatskola |
|
3. |
Bobrovs |
Raitis |
Priekuļu tehnikums |
|
4. |
Janeka |
Mairita |
Vecpiebalgas vidusskola |
|
5. |
Kivlišs |
Emīls |
Vecpiebalgas vidusskola |
|
6. |
Liepiņš |
Sandis |
Gulbīša vidusskola |
|
7. |
Mikuļonoks |
Andris |
Priekuļu vidusskola |
|
8. |
Namberga |
Evelīna |
Rāmuļu pamatskola |
|
9. |
Ozoliņš |
Ernests |
Liepas pamatskola |
|
10. |
Pujņš |
Matīss Andris |
Adamovas speciālā internātpamatskola |
|
11. |
Ratsepa |
Dana |
Raunas vidusskola |
|
12. |
Romanovskis |
Romualds |
Priekuļu tehnikums |
|
13. |
Vilciņa |
Amanda |
Umurgas pamatskola |
|
14. |
Virsis |
Sandris |
Priekuļu tehnikums |
|
15. |
Zvirgzdiņa |
Santa |
Priekuļu vidusskola |
|