Priekuļi
Ērgļi
Pirmdiena
    25. septembris 2017.
Vārda diena šodien: Rodrigo un Rauls
Rīt: Gundars, Kurts un Knuts
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Fotogalerijas

Uzņemšana

Mācības

 » Labākie mācībās

 » Programmas

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

MĀCĪBAS » Labākie mācībās [ Izdrukai ]

• 2016./2017.mācību gada 2.semestris
• 2016./2017.mācību gada 1.semestris
• 2015./2016.mācību gada 2.semestris
• 2015./2016.mācību gada 1.semestris
• 2014./2015.mācību gada 2.semestris
• 2014./2015.mācību gada 1.semestris
  2016./2017.mācību gada 2.semestrī labākos rezultātus mācībās sasnieguši

Nr.p.k.

Izglītības programma

Grupa

1.

Autotransports (profesija Automehāniķis) Aa16

2.

Autotransports (profesija Autoelektriķis) AE16

3.

Būvdarbi B14

4.

Datorsistēmas D15

5.

Ēdināšanas pakalpojumi E15

6.

Lauksaimniecība L16

7.

Lauksaimniecības tehnika M16

8.

Sekretariāta un biroja darbs S15


  LABĀKIE MĀCĪBĀS 2016./2017.mācību gada 2.pusgadā
Labi mācijušies (7-7.99 balles) Izcili mācijušies (8-10 balles)
Kurss/ Vārds Uzvārds Vidējā atzīme
A14
Viesturs Mangulis 7.06
Aa16
Kristaps Ārgalis 7.21
Ae14
Andis Āboliņš 7.07
Edijs Birkovs 7.15
Salvis Grigulis 7.36
Nauris Kusiņš 7.07
AE16
Mārtiņš Jansons 7.07
Deniss Pumpurs 7.14
AEv16
Andis Auziņš 7.27
Rūdolfs Rūdis Hildebrants 7.2
Av16
Rūdolfs Dāvis Lācis 7.69
Krists Sīlis 7.77
B14
Raivis Vilciņš 7.13
BT15
Jānis Kučinskis 7
D14
Aivis Gravāns 7.11
D15
Dēvijs Dāvis Jevdokimovs 7
Da16
Ritvars Laimonis Gadišķis 7.19
Ralfs Alvis Jansons 7.19
Adrians Pauls Kļaviņš 7.19
E14
Laura Mazkalniņa 7.29
E15
Jana Evita Anspoka 7
Lelde Kudule 7.31
Samanta Lauma Sarkane 7.31
E16
Betija Bērziņa 7.29
L15
Ralfs Leinasars 7.67
L16
Kārlis Āboliņš 7
Mārtiņš Kārlis Biļinskis 7.5
Mārtiņš Zemešs 7.33
M14
Jānis Aigars 7.47
M15
Aivis Bogdanovs 7
Dāvis Ģērmans 7.06
Ernests Mozga 7
M16
Artis Jānis Āboliņš 7.13
Dāvis Broks 7.5
Andris Circenis 7.5
Kārlis Skrastiņš 7.25
Dāvis Zalmanis 7.06
S15
Daniela Anoško 7.21
Elīna Balode 7.53
Agnese Moskaļenko 7.32
Linda Smilga 7.26
Krista Zeidenberga 7.74
S16
Agnese Baltā 7.41
Maiga Ezeriņa 7
Lelde Gabranova 7.29
Zita Jankovska 7.41
Amanda Kazaka 7.94
Gerda Maršāne 7.06
Solvita Priedīte 7.82
Asne Purmale 7.59
Jana Timofejeva 7.47
Kurss/ Vārds Uzvārds Vidējā atzīme
AE16
Ermīns Trušelis 8.43
AEv16
Jānis Zvaigzne 8.47
Av16
Mārtiņš Bembers 8.23
K14
Evita Kamene 8.25
L15
Jānis Mantiņš 8
S14
Sabīne Vaļetova 8.25
S16
Dinija Pušķe 8.41
Rūta Zvīne 8.18

Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin