Priekuļi
Cēsis
Svētdiena
    18. aprīlis 2021.
Vārda diena šodien: Laura un Jadviga
Rīt: Vēsma un Fanija
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

 » Struktūra

 » Vēsture

 » Aktualitātes

 » Noteikumi

 » Pakalpojumi

 » Katalogi

 » Laikraksti

 » Žurnāli

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

BIBLIOTĒKA » Žurnāli

Šī gada pasūtīto žurnālu saraksts:

„Agro Tops”. Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Noderīga informācija par augkopību, lopkopību, mežsaimniecību, tehniku. Idejas, pieredze un padomi veiksmīgam biznesam.
„Dari Pats”. Tu vari, ja tu dari! Ik mēnesi – praktiski, bagātīgi ilustrēti padomi un oriģinālas idejas gan tiem lasītājiem, kas dzīvo padomju laikā celtos dzīvokļos, gan privātmājās. Kompetenta informācija par to, kā uzlabot un pārbūvēt savu privātmāju, siltinot, labiekārtojot un padarot tās ekspluatāciju EKONOMISKĀKU, kā arī par to, kā dažādus darbus veikt pašam, netērējoties meistariem. Gada abonentiem DĀVINĀSIM noderīgo pielikumu „Meistaru stiķi un noslēpumi!”
Ieva:. Nedēļas žurnāls IEVA ir populārākais un visvairāk lasītais izdevums Latvijā. Žurnāls IEVA iznāk kopš 1997. gada. Lai arī formāli IEVU pieskaita sieviešu žurnālu kategorijai, faktiski tā sen jau izaugusi no klasiska sieviešu žurnāla rāmjiem. Augošas konkurences apstākļos žurnāls spējis saglabāt līdera pozīcijas jau daudzu gadu garumā. Tas ir visvairāk lasītākais žurnāls Latvijā ar kopējo lasītāju skaitu 232 000 (dati: TNS/vasara)
Žurnāls IEVA – tava draudzene. No sirds! Tik tuva kā Tava dienasgrāmata!
Ievas virtuve - ikmēneša žurnāls, kurā atrast ātras un vienkāršas receptes, visgardākās kūkas un saldos, veģetāro virtuvi, gatavošanas un iepirkšanās padomu, aizrautīgas personības. IEVAS VIRTUVĒ - daudz noderīgu recepšu un padomu, ko internetā neatrast. Vidējais viena numura lasītāju skaits ir 95 200 (dati: TNS/Pavasaris 2017).
„Ilustrētā Pasaules Vēsture”. Par cilvēces lielajām drāmām un personībām! Par liktenīgiem pavērsieniem. Par tehnoloģiju progresu. Par karu gaitu un karamākslas sasniegumiem. Par kultūras un mākslas mantojumu. Par vienkāršā cilvēka dzīvi dažādos laikmetos. Žurnāla gada abonenti DĀVANĀ saņems “Populārzinātniskās bibliotēkas izdevumu”. Īpaši izdevīgs abonēšanas piedāvājums, abonējot komplektā ar “Ilustrēto Zinātni”. Abonējot vienu žurnālu 12 mēnešiem, otru var abonēt par puscenu. Piedāvājums spēkā LATVIJAS PASTA filiālēs. Abonējot žurnālus „Ilustrētā Zinātne” un „Ilustrētā Pasaules Vēsture” gadam par standarta cenu, „Ilustrētā Junioriem” – par brīvu! Piedāvājums spēkā, uzrādot maksājumu apliecinošus dokumentus pasta nodaļā.
„Ilustrētā Zinātne”. Bagātīgi ilustrēts populārzinātnisks žurnāls, kas stāsta par jaunākajiem un interesantākajiem sasniegumiem visās zinātņu nozarēs gan Latvijā, gan pasaulē. Pārsteidzoši atklājumi, tehnoloģiju jaunumi, neparastas dabas parādības un aizraujošas ekspedīcijas. Žurnāla gada abonenti dāvanā saņems “Populārzinātniskās bibliotēkas izdevumu”. Īpaši izdevīgs abonēšanas piedāvājums, abonējot komplektā ar “Ilustrēto Pasaules Vēsturi”. Abonējot vienu žurnālu 12 mēnešiem, otru var abonēt par puscenu. Piedāvājums spēkā LATVIJAS PASTA filiālēs. Abonējot žurnālus „Ilustrētā Zinātne” un „Ilustrētā Pasaules Vēsture” gadam par standarta cenu, „Ilustrētā Junioriem” – par brīvu! Piedāvājums spēkā, uzrādot maksājumu apliecinošus dokumentus pasta nodaļā.
Latvijas Lopkopis Žurnāls informē par aktualitātēm piena un gaļas lopkopībā, putnkopībā un zirgkopībā Latvijā un pasaulē. Intervijas ar nozares līderiem un lauksaimniekiem, praktiski padomi, tirgus tendences un jaunumi likumos.
Lauku Avīzes tematiskā avīze Žurnāls, kurā katru mēnesi kompakti un pārskatāmi ir apkopota informācija par kādu lasītājus interesējošu tematu: veselīgu dzīvesveidu, dārza kopšanu, puķkopību, mājokļa iekārtošanu un ceļojumu maršrutiem.
„Leģendas". Žurnāls par spilgtām, leģendārām personībām, skandaloziem un mīklainiem notikumiem, aizraujošām mīlas afērām un neparastām sabiedriskām norisēm. Katrā numurā ir aizraujoši stāsti gan par pasaules mēroga leģendām, gan par ievērojamām Latvijas personībām un notikumiem. “Leģendas” ir izklaidējoša un vienlaikus izglītojoša kvalitatīva lasāmviela, kas sniedz plašu ieskatu interesantākajās norisēs. Žurnāla gada abonentiem DĀVINĀM kādu no Leģendu mākslas kino kolekcijas DVD!
”Mistērija” - dzīves neapjaustā puse! Žurnāls par psihes noslēpumiem, par brīnumiem dabā un cilvēkos, par nezināmo visapkārt, par pasaules mīklām par vēl neizpētītām enerģijām.
„Saimnieks LV”. Ikmēneša lauksaimniecības nozares komercžurnāls Saimnieks LV – ražotājiem un saimniekiem, kuri plāno savu saimniecību attīstību.
Žurnālā Saimnieks LV iekļautas rubrikas: Tirgus apskats, Saimnieka ikdiena, Jurista padoms, Izglītība, Saimnieka diskusijas, Ražība, Saimnieka tehnika, Saimnieks lopkopis, Saimnieka zirglietas, Bioloģiskā saimniekošana. Teorētiķu un praktiķu viedokļi un ieteikumi. Esi saimnieks savā zemē!

Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin