Priekuļi
Cēsis
Sestdiena
    30. maijs 2020.
Vārda diena šodien: Vitolds un Lolita
Rīt: Alīda un Jūsma
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Priekuļu tehnikuma komanda uzvar sacensību "Scania Top Team" studentu līgāPrese
15.janvāris 2015.

cesis.pilseta24.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā, "Scania Latvia" telpās, norisinājās starptautisko "Scania Top Team" kravas auto mehāniķu sacensību Baltijas posms. Studentu līgā par čempioniem pārliecinoši kļuva Priekuļu tehnikuma komanda.

Kā pilsētas informācijas portālu Cesis24.lv informēja SIA "Scania Latvia" mārketinga projektu vadītāja Linda Zarovska, kopvērtējumā sacensībās sešu komandu konkurencē čempiona kausu godam izcīnīja "Scania Latvia" Rīgas servisa komanda.Uzvarētājkomandā piedalījās pieci Rīgas servisa pārstāvji - Guntis Bušs, Sandris Slikšāns, Dainis Račko, Andrejs Krafts un Ritvars Zīverts. Otrajā vietā ierindojās Scania Tallinas servisa komanda, savukārt trešo godalgoto vietu ieguva otra mehāniķu komanda no "Scania Latvia" Liepājas servisa centra, kuru pārstāvēja Kristaps Pilskungs, Jānis Šteinbergs, Zigmārs Ķīvits un Reinis Upenieks.

Kā norāda SIA "Scania Latvia" tehniskais direktors Igors Romanovskis, lai iekļūtu Top Team sacensību Baltijas posmā, mehāniķu komandām bija jāpārvar pirmā kārta, kurā nācās atbildēt uz 100 teorētiskiem jautājumiem. Pirmā kārta norisinājās 2014.gada novembrī, kurā savu dalību pieteica mehāniķu komandas no "Scania Latvia" servisa centriem Rīgā, Valmierā un Liepājā. Pēc pirmās kārtas tiesības pārstāvēt "Scania Latvia" Top Team Baltijas posmā ieguva Rīgas un Liepājas komandas, kas pārliecinoši sevi pierādīja arī 2015.gada 10.janvārī noritējušajās Top Team Baltijas posma sacensībās, kurās bija jāpierāda savas zinības ne vien teorijā, bet arī praksē.

2015.gada martā Slovākijā, Bratislavā, norisināsies Scania Top Team reģionālais posms, kurā piedalīsies labākā komanda no katras valsts. Savukārt sacensību pasaules fināls norisināsies 2015.gada decembrī Zviedrijā, Sēderteljē, kurā piedalīsies 1. un 2.vietu ieguvēji no reģionālajiem posmiem.

Pirmo reizi Top Team sacensību vēsturē "Scania Latvia" izveidoja atsevišķu studentu līgu ar četrām komandām (Priekuļu tehnikums, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Saulaines Profesionālā vidusskola, Cīravas Profesionālā vidusskola), kā arī īpašu studentu darba staciju. Studentu līgā par čempioniem pārliecinoši kļuva Priekuļu tehnikuma komanda, kurai sekoja Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Saulaines Profesionālās vidusskolas audzēkņi.

Scania Top Team ir starptautiskas sacensības, kurās Scania servisa darbinieki attīstīta savas prasmes, apvienojot mācības un komandas darbu. Sacensību mērķis ir attīstīt darbiniekos labākās iemaņas darbā ar Scania transportlīdzekļiem.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin