Priekuļi
Cēsis
Sestdiena
    26. septembris 2020.
Vārda diena šodien: Gundars, Kurts un Knuts
Rīt: Ādolfs un Ilgonis
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Mēs lepojamies!Tehnikums
12.aprīlis 2015.

Apsveicam Autotransporta Ab11 grupas audzēkņus Gunti Romanovski un Robertu Reinieku ar izciliem panākumiem, iegūto 1.vietu Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursā „Automehānika 2015”. Apsveicam arī skolotāju Andri Tilaku, kurš puišiem palīdzēja sagatavoties šīm grūtajām sacensībām.Kā noslēgumā teica konkursa rīcības komisijas priekšsēdētājs, SIA „Inter Cars Latvija” filiāles vadītājs Aldis Vasiļevskis, konkurss astoņu gadu laikā ir pāraudzis par nopietnām sacensībām, kur puišiem augstā līmenī jāapliecina savas prasmes modernās un sarežģītās auto remonta tehnoloģijās. Konkursa rīkotāji priecājas, ka viņu mērķis ir sasniegts, pamazām profesionālās skolas no novecojušām padomju laika tehnoloģijām, kur galvenais darba rīks bija āmurs un automobiļu remonts notika šķūnītī, apmācībā ir pārgājušas uz modernām diagnostikas un remonta tehnoloģijām.

Mūsu komandas sniegums bija pārliecinošs, ar lielu pārsvaru, 34 punktiem, puiši apsteidza 2. (Rīgas Valsts tehnikums) un 3. (Jelgavas tehnikums) vietu ieguvējus. Šeit gan ir jāsaka paldies skolotājam Andrim Tilakam par papildus ieguldīto darbu, par iespēju puišiem mācīties uzņēmumos. Mūsu skola, kaut arī ir saņēmusi ERAF līdzekļus mācību aprīkojuma modernizācijai, tomēr tas ir bijis nesalīdzināmi mazāk kā konkurentu skolām. Mēs pagaidām vēl nevaram lepoties ar modernām un aprīkotām darbnīcām automehāniķu apmācībai, ar ko lepojas citas profesionālās skolas.

Neskatoties uz to, ka vēl gaidām uz iespēju modernizēt mācību darbnīcas, tomēr arī šī brīža apstākļos varam lepoties ar sasniegumiem automehāniķu profesionālajā apmācībā. Regulāri sadarbojoties ar nozares uzņēmumiem, esam aktualizējuši mācību programmu saturu, ieviešot tajās darba tirgū pieprasīto apmācību automobiļu elektroniskajās sistēmās, hidraulikā un pneimatikā. Esam specializējuši mācību laboratorijas, aprīkojuši tās ar nepieciešamajām iekārtām visu tēmu apguvei. Laboratoriju nodrošināšanā ar mācību aprīkojumu lielu ieguldījumu dod arī paši audzēkņi, izstrādājot patstāvīgi pētnieciskos darbus.

Pats svarīgākais konkursu ieguvums, tā ir iespēja ieraudzīt, ko no mums gaida nozare, un nekavējoties to ieviest automehāniķu apmācībā. Kā apgalvo skolotājs Andris Tilaks, mēs esam spējīgi atbilstoši autoremonta nozares prasībām apmācīt visus audzēkņus, ja vien viņiem ir pašiem vēlme mācīties.

Konkurss „Automehānika 2015” ir aizvadīts, Roberts, Guntis un skolotājs ir saņēmuši atzinības un balvas. Abiem puišiem noteikti darbā noderēs profesionālo instrumentu komplekts, ko pasniedza VOLVO TRUCKS LATVIJA.

Vislielākais prieks ir par Møller Baltic Import dāvāto iespējo apmeklēt kādu no Volkswagen grupas automobiļu ražošanas rūpnīcām un Inter Cars Latvija dāvāto iespēju apmeklēt automobiļu detaļu testēšanas laboratoriju Varšavā. Guntim un Robertam tika dāvāta arī iespēja strādāt par mehāniķiem kādā no Latvijas rallija posmiem.

Guntis un Roberts pēc konkursa saņēma darba piedāvājumus no vairākiem vadošajiem Latvijas auto servisiem.

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.

Direktora vietniece izglītības jomā Gunta Beperščaite


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin