Priekuļi
Cēsis
Sestdiena
    26. septembris 2020.
Vārda diena šodien: Gundars, Kurts un Knuts
Rīt: Ādolfs un Ilgonis
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Bibliotēku nedēļa tehnikumāTehnikums
27.aprīlis 2015.

Bibliotēkas nedēļas ietvaros mūsu tehnikumā notika divi pasākumi , 21.aprīlī Bibliotēku un muzeja nakts, kurā apmeklētāji varēja saņemt informāciju un piedalīties dažādās aktivitātēs katrs pēc savām interesēm. Apmeklētāji piedalījās dažādās viktorīnās un konkursos, ieguva orientēšanās iemaņas bibliotēkā. Ļoti ātri varēja atrast grāmatā noslēpto 2 EUR monētu. Bibliotēkā audzēkņi un pedagogi tikās ar rakstnieci novadnieci Mirdzu Kerliņu, klausījās Cēsu Centrālās bibliotēkas ģitāristes dziesmās ar rakstnieces tekstu un apskatīja autores gatavotos taureņus.Paldies ēdināšanas specialitātes audzēkņiem un pedagogiem par „Gastranomisko tirdziņu„ un „Salvešu locīšanas darbnīcu”. Interesenti iepazinās ar derīgiem pļavu augiem, to pielietojumu un sagatavošanu nākamajai ziemai. Savukārt Veselavas jauniešu kolektīvs ieveda mūs viduslaiku gaisotnē ar tā laika dejām un iepazīstināja ar Veselavas muižas leģendu par Balto dāmu. Priekuļu jauniešu centrs „Reste” pulcēja uz galda spēlēm un novusu. Bet vislielāko interesi izraisīja Cēsu Zemessardzes 27.Kājnieku bataljona kara tehnika un kaujas ieroči un Ogres Zemessardzes 54.Inženiertehniskā bataljona augtāko tehnoloģiju atminētāju iekārtas.

Ceturtdien, 24.aprīli visā tehnikumā 15 minūtes notika akcija „ Lasīt ir stilīgi!” Katrā kabinetā pēc pašu izvēles notika lasīšana vai priekšā lasījumi.

Paldies visiem dalībniekiem, audzēkņu pašpārvaldei un apmeklētājiem par dalību pasākumā un ierosinājumiem nākošajai Bibliotēkas un muzeja naktij.

Uz tikšanos pēc gada!

Bibliotēkas darbinieces


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin