« Atpakaļ
  BasketbolsSports
25.janvāris 2016.

Priekuļu tehnikuma BASKETBOLA turnīrs notiks sporta kompleksā.

Komandas tiks dalītas apakšgrupās. Komandā jābūt vismaz 5 spēlētājiem. Komandas, kurām būs paredzēts tiesāt, obligāti jānodrošina tiesnesis. 2x10min tīrais laiks. Komandā jābūt vienas grupas audzēkņiem.

Pieteikumi jānodod līdz 29.janvārim 1200 sporta skolotājiem. Spēles sāksies 2.februārī.

Priekuļu tehnikuma

BASKETBOLA turnīra

NOLIKUMS

2015./2016. mācību gadā

Mērķis:

Veicināt PT iesaistīšanos sporta aktivitātēs. Veicināt veselīga dzīvesveida uzturēšanu.

Uzdevumi:

Sporta ieviešana skolēnu ikdienas dzīvē.

• Pilnveidot sporta attīstību un aktivitātes mācību iestādē, veicināt skolēnu vispusīgu attīstību. • Noskaidrot labākās un aktīvākās grupas sportā.

Sacensību sarīkošanas vieta un laiks:

Basketbola turnīrs notiks sporta kompleksā. Komandas tiks dalītas apakšgrupās. Sacensību kalendārs tiks izlikts savlaicīgi.

Spēles formāts:

Komandā jābūt vismaz 5 spēlētājiem. Komandas, kurām būs paredzēts tiesāt, obligāti jānodrošina tiesnesis. 2x10min tīrais laiks. Laiku aptur tikai pie soda metieniem, minūtes pārtraukumiem, maiņām un spēles pēdējās 2min.Minūtes pārtraukumi puslaikā-1.Neizšķirta gadījumā papildlaiks 3min.Par uzvaru 2p, zaudējums 1p, neierašanās uz spēli 0p+soda sankcijas.

Dalībnieki:

PT audzēkņi. Komandā jābūt vienas grupas audzēkņiem.

Pieteikšanās:

Pieteikumi jānodod līdz 29. janvārim plkst.12.00 sporta skolotājiem. Spēles sāksies 2.feb.