Priekuļi
Cēsis
Sestdiena
    26. septembris 2020.
Vārda diena šodien: Gundars, Kurts un Knuts
Rīt: Ādolfs un Ilgonis
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Mēs lepojamies!Tehnikums
17.aprīlis 2016.

Apsveicam Autotransporta Ab12 grupas audzēkni Dāvi Paegli un AE12 grupas audzēkni Andri Žuku ar izcīnīto 3.vietu Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursā “Automehānika 2016”.

Konkurss 15. un 16.aprīlī notika Rīgā, izstāžu centrā BT1 Ķīpsalā, izstādes “Auto 2016” ietvaros. Sacensībās piedalījās 12 komandas, katrai komandai bija jāveic 12 dažādus uzdevumus, kurus bija sastādījuši un kuru norisi nodrošināja dažādi autoservisa uzņēmumi.Abiem puišiem šī bija dramatiska cīņa vārda tiešā nozīmē. Viena niecīga, bet liktenīga neuzmanība pirmās dienas sākumā sagrieza visu negaidītā satraukuma virpulī. Dīzeļdzinēja sprauslas demontāžas laikā no sprauslas izkrita niecīga metāla lodīte, kas pazuda uz pelēkās betona grīdas. Šī uzdevuma nodrošinātāji vērtēšanas kritērijus bija sastādījuši nepielūdzami bargus, vērtējums ir “0” punkti, ja trūkst kāda detaļa. Reālajā servisa dzīvē gan šādas nieka milimetrīgas lodītes iztrūkums speciālistiem neizmaksā tik bargi, no krājumiem tiek paņemta cita lodīte (ja sprausla vispār tiek remontēta), bet konkurss ir konkurss! Kopumā sprauslas demontāžu, ja neskaita aizmukušo lodīti, puiši veica labi. Jāpiebilst, ka mazā lodīte aizbēga ne tikai no Priekuļu komandas puišiem, tā paslēpās arī no Igaunijas un Kuldīgas komandu dalībniekiem un vēl pāris komandām vienkārši paveicās viņu atrast.

Lai kā arī būtu, pirmās dienas noslēgumā konkursa līdzjutēju un konkurentu reitingā Priekuļu tehnikuma komanda vairs netika iekļauta kā godalgotas vietas ieguvēja.

Un tad sākās cīņa, kura ir pielīdzināma ne tikai zelta, to var nosaukt par “dimanta” balvas vērtu. Apbrīnojama ir Dāvja un Andra prasme sakopot savu cīņas gribu pēc tik lielas neveiksmes pašā konkursa sākumā. Puiši turpināja cīnīties! No sirds! Ar pilnu atdevi!

Satraukuma pilns bija konkursa rezultātu paziņošanas brīdis. 12.vieta Lietuvas (Kauņas) komandai, 11.vieta Smiltenes tehnikuma komandai, 9./10. vietas Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma (Kandavas) komandām, 8.vieta Daugavpils būvniecības tehnikuma komandai, 7. vieta Igaunijas (Pērnavas) komandai, 6.vieta Kandavas lauksaimniecības tehnikuma (Cīravas) komandai. Priekuļu tehnikuma komanda un skolotāji gaida katru nosaukto vietu, sauc citas! Piektā vieta Malnavas koledžas komandai, 4.vieta, šķiet, ka priekulieši ir kā “uzvilkta stīga”, Jelgavas tehnikuma komandai. Priekuliešus pāršalca ovācijas, IR GODALGOTA VIETA!

Trešā vieta, ar 17,2 punktu pārsvaru pār 4.vietas ieguvējiem, ar 492 punktiem no iespējamiem 600 punktiem, Priekuļu tehnikuma komandai. Otro vietu, tikai ar 4,5 punktu pārsvaru ieguva Rīgas Valsts tehnikuma komanda. Pirmo vietu ar 535,5 punktiem izcīnīja Rīgas tehniskās koledžas komanda. No pirmās vietas mūs šķir 43,5 punkti. Tie ir tie, kurus paņēma sev līdzi sīkā metāla lodīte (vienā uzdevumā iespējams iegūt 50 punktus).

Tik daudz apsveikumus no konkursa līdzjutējiem kā šoreiz, Priekuļu puiši un skolotājs nekad vēl nebija saņēmuši! Tā bija varonīga cīņa!

Paldies skolotājam Andrim Tilakam, kas palīdzēja Dāvim un Andrim sagatavoties konkursam un atbalstīja konkursa laikā. Paldies skolotājiem Raimondam Rusmanim un Andrejam Lindenbergam, kuri arī iesaistījās sagatavošanās procesā.

Jau sesto gadu pēc kārtas, iegūstot godalgotas vietas, mēs spējam apliecināt, ka Priekuļos mācās labākie automehāniķi valstī!

Direktora vietniece izglītības jomā Gunta Beperščaite


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin