Priekuļi
Pirmdiena
    24. jūnijs 2019.
Vārda diena šodien: Jānis
Rīt: Milija un Maiga
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Priekuļu tehnikums Traktordienās 2016Audzēkņi
30.maijs 2016.

Jau septīto gadu Nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” rīko pasākumu “Traktordiena”, kura laikā vienkopus sabrauc lauksaimniecības tehnikas tirgotāji un remontētāji, zemnieki, lauksaimnieku organizācijas un lauksaimniecības izglītības iestādes no visas Latvijas.Arī Priekuļu tehnikums katru gadu piedalās šajā grandiozajā tehnikas parādē, prezentējot mehāniķu un lauksaimnieku profesijas. Šogad mēs piedāvājām jaunumu – Spēkratu mehāniķi, profesiju, kas domāta tieši specializētajiem (lauksaimniecības, meža un būvtehnikas) remonta servisiem. Pieprasījums pēc šīs profesijas speciālistiem no tehnikas remonta uzņēmumu puses ir ļoti liels.

Traktordienu laikā Priekuļu tehnikums, ne tikai iepazīstināja apmeklētājus ar izglītības piedāvājumu, šo iespēju, kad vienkopus sabrauc gluži vai visas Latvijas modernākie spēkrati, izmantojām arī lai gatavotos dalībai Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursā “EuroSkills 2016”. Konkursam, kas notiks novembra beigās Zviedrijas pilsētā Gēteborgā gatavojas Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa “Lauksaimniecības tehnika 2015” pirmās vietas ieguvējs Krišjānis Jurāns un 2. vietas ieguvējs Jānis Ozols, abi ir Priekuļu tehnikuma absolventi.

Direktora vietniece izglītības jomā Gunta Beperščaite


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin