Priekuļi
Cēsis
Pirmdiena
    10. augusts 2020.
Vārda diena šodien: Brencis, Audris un Inuta
Rīt: Olga, Zita, Liega un Zigita
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Profesiju diena pirmā kursa audzēkņiemTehnikums
5.septembris 2016.

Šogad pirmo mācību dienu, 2. septembri 1. kursa audzēkņi pavadīja iejūtoties izvēlētās profesijas noskaņās. Jauniešiem bija iespējams uzzināt kādas mācības viņus sagaida tuvāko četru gadu laikā, kas gala rezultātā būs jāprot izvēlētajā profesijā. Skolotāji viņiem bija sarūpējuši dažāda veida interesantus uzdevumus.Automehāniķiem un autoelektriķiem bija iespējams iepazīties ar to kā darbojas motors, no kurienes rodas elektrība automašīnā, izpētīt kā ir iespējams diagnosticēt bojājumus automašīnas elektrosistēmā, sacensties riteņa nomaiņā, atbildēt uz dažādiem “āķīgiem” profesionāliem jautājumiem.

Datorsistēmu tehniķus datoru pasaule pavērās jau pavisam no cita, profesionāla skatu punkta. Viņiem bija iespējams iemēģināt roku programmēšanā, programmatūras instalēšanā, iepazīties ar datortīklu iekārtošanas noslēpumiem un citiem uzdevumiem.

Spēkratu mehāniķi  un lauksaimniecības tehnikas mehāniķi sēdās ekskavatoram pie vadības pults un trenējās traktora vadīšanā, iepazinās ar to, kas būs jāmācās apgūstot moderno spēkratu un lauksaimniecības tehnikas diagnostiku un remontu.

Lauku īpašuma apsaimniekotāji varēja parādīt savas zināšanas par dažāda veida kultūraugiem, kaitēkļiem un nezālēm, kā arī vingrināties traktora vadīšanā.

Klientu apkalpošanas speciālistēm skolotājas bija sagatavojušas  uzdevumus, kur viņas varēja parādīt savu erudīciju, izprast nākamās profesijas noslēpumus.

Ēdināšanas pakalpojumu speciālisti atpazina garšaugus, izmēģināja savu pirmo “cepumu”, dekorējot cepumus un parādīja savas zināšanas ēdienu gatavošanas noslēpumos.

Ēku būvtehniķi apmeklēja būvniecības uzņēmumu, kur iepazinās ar profesionālajām prasībām specialitātē un izpētīja kā tiek organizēts darbs būvobjektā.

Novēlu visiem pirmā kursa jauniešiem pēc četriem Priekuļu tehnikumā pavadītiem gadiem kļūt par labiem savas nozares speciālistiem.

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.

Direktora vietniece izglītības jomā Gunta Beperščaite


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin