Priekuļi
Cēsis
Sestdiena
    26. septembris 2020.
Vārda diena šodien: Gundars, Kurts un Knuts
Rīt: Ādolfs un Ilgonis
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Jaunumi bibliotēkā oktobrīTehnikums
17.novembris 2016.

Matemātika ekonomikas pamatjautājumu apguvei Šnepe Ineta, Janaite Sandra
Šajā darbā īsi un iespējami vienkārši ir aprakstīta:
-procentu būtība, aprēķināšana, pārveidošana un izmantošana dažādu ikdienas situāciju aprakstīšanā;
-dažādu sakarību, tai skaitā arī funkciju, veidošanās un lietošanas pamati.
Papildus tiek piedāvāti vairāki piemēri, kas uzskatāmi paskaidro teoriju. Šī darba mērķis ir palīdzēt skolotājiem un skolēniem lietot matemātikas pamatprasmes dažādu mācību priekšmetu apguvē.Uzņēmējdarbība vidusskolām un profesionālās izglītības iestādēm Zaķe Ņina Jau vairākus gadus Latvijas izglītības programmās ir iekļauts mācību priekšmets "Uzņēmējdarbība". Šī mācību priekšmeta apguvi apgrūtina fakts, ka līdz šim trūka attiecīgās mācību grāmatas. Piedāvātā mācību grāmata "Uzņēmējdarbība vidusskolām un profesionālās izglītības iestādēm" paredzēta audzēkņiem, kuri apgūst uzņēmējdarbības pamatus un vēlas sociālo zinību jomā padziļināt vispārējo kompetences līmeni.
Picas Karla Bardi Vairāk nekā 50 kārdinošu picu recepšu! Ieprieciniet savus draugus un ģimeni ar īstu, mājās pagatavotu picu! Grāmatā apkopotas dažādu picu receptes – picas ar biezām un plānām pamatnēm, kā arī picas no pilngraudu kviešu miltiem un bez glutēna. Attēlos ir redzamas gatavās picas to īstajā lielumā.
Stila akadēmija. Izcel dotumus, noslēp trūkumus un izskaties lieliski! Bredlijs Beiju Titulētais Holivudas slavenību modes dizaineris BREDLIJS BEIJU strādā ar slavenībām – ar Halli Beriju un Opru Vinfriju, ar Selmu Haijeku un Debru Mesingu, ar Evu Longoriju un daudzām citām aktrisēm un dziedātājām. Viņš ir bijis Halston modes nama radošais direktors – tur radītie tērpi rotājuši Harper’s Bazaar, Essence un citu glancēto žurnālu vākus, kā arī izmantoti vairākos populāros TV raidījumos No angļu valodas tulkojusi Irēna Brālīte.
Ziedu kārtošanas māksla Marks Velfords, Stīvens Vikss Izdevumā atklāts, kuras krāsas ziedi vislabāk sader un kā izvēlēties piemērotāko vāzi ziedu kompozīcijām. Viegli saprotamie ieteikumi noderēs, lai mācītos sakārtot ziedus pušķī, apgūtu prasmi izveidot kompozīciju oāzē vai radītu ziedu piespraudi kāzu svinībām. Grāmatā sniegti padomi, kā pēc iespējas ilgāk saglabātu ziedus smaržīgus un skaistus
"29 idejas sirsnīgām dāvanām" Signe Folka Grāmatas autore rosina attīstīt radošumu un sagādāt neviltotu prieku un gandarījumu ģimenei, draugiem un kolēģiem.
Kaligrāfija 24 stundās. Tehnikas. Alfabēti. Projekti Veiko Kaspersakss Šī grāmata ir rūpīgi sastādīts mācību kurss visiem, kuri vēlas apgūt izsmalcinātās kaligrāfijas mākslu. To izmantojot, ikviens burtu pa burtam un vilcienu pa vilcienam spēs iemācīties dažādu alfabētu pamatprincipus, kas izklāstīti koncentrētās, rakstības tehniku pilnveidojošās nodarbībās. Izdevums noderēs, lai iemācītos iluminēt burtus, izkārtot tekstu lapā, ievērot atstarpes, strādāt ar krāsām un papildināt vienkāršus alfabētu burtus ar elegantiem vijumiem.
Apple noslēpumi Inside Apple Adams Lešinskis Lai arī grāmata "Apple noslēpumi" ir dziļš pētījums par vienu unikālu uzņēmumu (un tās iekšējo ekosistēmu, investoriem, darbiniekiem un konkurentiem), ikviens, kas vēlas piešķirt savam uzņēmumam, karjerai vai radošajam darbam nedaudz Apple mirdzuma, gūs vērtīgas mācību stundas par uzņēmuma vadību, produktu dizainu un mārketingu. No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.
Brālis. Kristaps Porziņģis. No pagalma Liepājā... līdz skatuvei Ņujorkā! Porziņģis Jānis, Puče Armands Ciniski un augstprātīgi izsvilpts uz jaunpienācēju skatuves, viņš pēc dažiem mēnešiem piespiež fanātisko un izlutināto pūli sevi nēsāt uz rokām, liekot apskatniekiem atzīt - ja kaut kas labs šajā basketbola pilsētā vienas sezonas laikā noticis, tad tā ir baltā vienradža iedotā cerība. Kas ir baltais vienradzis? Mitoloģijā nav cēlāka, izsmalcinātāka, vīrišķīgāka un nevainīgāka dzīvnieka par šo! Ķeltiem tas bija arī spēka un prieka simbols, tāpēc dažās valstīs to joprojām attēlots ģerbonī. Mākslinieks: Edgars Švanks.
Māksla braukt Kolinss Bens Rokasgrāmata autobraucējiem, ko sarakstījis vīrs, kurš bija Stigs. Nav svarīgi, vai jūs pie stūres sēžat jau trīsdesmit gadus vai pirmo “M” uzlīmi iegādājāties pirms desmit sekundēm, – šīs ir lietas, ko braukšanas instruktors, visticamāk, nepieminēja, jūsu tētis jau ir aizmirsis, bet jūsu draugi izliekas, ka zina… taču nezina vis. No angļu valodas tulkojusi Inese Bernsone.
Pastaiga Rimants Ziedonis Stāstu krājuma “Pastaiga” pamatu pamats ir cilvēks, kurš realitātē meklē nevis vienkārši metafizisko dzīves pusi, nezināmu garīgu virsuzdevumu, bet ar lielu tīksmi un labticīgu ziņkāri un zinātkāri klīst dažādos ceļos un neceļos, veikli šķērsojot iespējamā un neiespējamā robežas, šīs “pastaigas” laikā taču arī gūstot piepildījumu.
Stāsti pilnmēness vakariem Māra Svīre Māra Svīre uzskata: "Stāstos katrs lasītājs meklē savu: vieni grib, lai būtu kā dzīvē, pašu vai kaimiņu, labi zināmā un pazīstamā, citi ļaujas stāstījumam un domā – saprotu un paredzu, bet pēkšņi sižets apmet kūleni un samulsina gluži kā pašu dārzs mēnesgaismā. Tāds ir šis krājums – gan saulainai pasmaidīšanai, gan klusai lapu pāršķiršanai, kad pilnmēness skatās pa logu istabā."
Vainīgais Ēriks Kūlis Sešpadsmitgadīgajam Remīram Pusdēlam palicis pēdējais mācību gads tuvējā internātskolā. Viņa māte ir pārliecināta alkoholiķe, tēvs – ģimeni pametis, un puisim par sevi jārūpējas pašam. Viņam taču ir jāēd, mājās nav malkas, vajag jaunas krosenes un džinsa bikses, bet vēl vairāk gribas viedtelefonu – tādu krutu, lai varētu palepoties skolā vienaudžu vidū. Jo zvanīt jau īsti nav kam, ja nu vienīgi Henijai – viņa pirmajai sievietei.

« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin