Priekuļi
Cēsis
Pirmdiena
    25. maijs 2020.
Vārda diena šodien: Anšlavs un Junora
Rīt: Eduards, Edvards un Varis
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Audzēkņu sasniegumi sausās būves tehniķu profesionālajā konkursāAudzēkņi
3.aprīlis 2017.

Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2017 pusfinālā sausās būves tehniķa profesijā otrajā vietā ierindojās Raivis Vilciņš un Emīls Mincāns no Priekuļu tehnikuma. Konkursu no 30. līdz 31. martam Jelgavas tehnikumā organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Raivis Vilciņš un Emīls Mincāns piedalīsies nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2017, kas notiks Rīgā no 20. līdz 22.aprīlim.“Iepriecina konkursantu profesionālās sagatavotības līmenis, jo sešas komandas no deviņām ieguva 70 un vairāk punktus no 100 iespējamajiem. Konkursantiem bija jābūvē vertikāla siena. Vērtīgi ir tas, ka šīs konstrukcijas izveidei tika izmantoti vietējie produkti - koks un ģipšakmens plāksnes, kas atbilst pašreizējā tirgus aktualitātēm un būvniecības nozares interesēm,” atzīst pusfināla vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs, SIA „Knauf” tehniskais vadītājs Andris Veinbergs.

Divas konkursa dienas jaunie profesionāļi, strādājot pa pāriem, montēja koka karkasu ar loga aili, to apšuva ar rīģipša plāksnēm un veica sienas apmešanas darbus atbilstīgi konkursa darba uzdevuma aprakstam un rasējumiem.

Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2017 pusfinālu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem VIAA rīkoja sadarbībā ar Jelgavas tehnikumu un SIA “Knauf”, lai sekmētu profesionālās izglītības attīstību, popularizētu būvniecības nozares profesijas, kā arī veicinātu sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm. Konkursu atbalstīja arī SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs”.

Konkurss notika projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.

Jau 17 reizi SIA Knauf sadarbībā ar VIAA rīko Knauf Junior Trophy 2017/ Latvia Skills konkursu sausajā būvē.

Konkursa mērķis ir pārbaudīt audzēkņu prasmes un gatavību darba tirgum. Atšķirība no citiem konkursiem šoreiz Knauf GKB -Blue plāksnes tiks montētas uz koka karkasa, atbilstoši Knauf W112 sistēmai un kapsulācijas principam K260. Diezgan droši var apgalvot, ka šo jauno metodi -K260, Latvijā zina tikai retums! Bet kurai ir deleģēta ļoti augsta atbildība un funkcija – jānodrošina koka konstrukciju 100% neaizdegšanās ugunsgrēka laikā definētā periodā. Vēlamies vērst uzmanību uz vietējo dabas resursu – koka (CLT) un ģipšakmens (Knauf Blue) plašāku pielietojumu!

Fināla uzvarētāji Skills Latvija 20.aprīlī pārstāvēs Latviju starptautiskajā arēnā – Euroskills, Worldskills un Knauf Junior Throphy International 2017. Dalībniekiem tas būs ne tikai konkurss, bet arī iespēja-eksāmens, lai iegūtu Knauf Akadēmijas identifikācijas un kvalifikācijas karti, kā arī apmaksātu prakses vietu SIA Knauf!

Novēlēsim panākumus Raivim Vilciņam un Emīlam Mincānam Skills Latvija finālā!


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin