Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    26. maijs 2020.
Vārda diena šodien: Eduards, Edvards un Varis
Rīt: Dzidra, Dzidris, Gunita un Loreta
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Apsveicam!Tehnikums
9.aprīlis 2017.

Apsveicam M13 grupas audzēkņus Andi Kārkliņu ar iegūto 2.vietu un Elmāru Nauri Elstiņu ar iegūto 3. vietu nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2017 lauksaimniecības tehnikas mehāniķu profesijā.

6. un 7. aprīlī izstāžu centrā “Rāmava” un uzņēmumu “Konekesko Latvija” un “SilJa” darbnīcās norisinājās spraigas sacensības starp Priekuļu tehnikuma, Malnavas koledžas Višķu struktūrvienības un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma un tā Cīravas struktūrvienības nākamajiem lauksaimniecības tehnikas mehāniķiem.Uzdevumus sagatavoja un konkursantus vērtēja nozares speciālisti no uzņēmumiem “Amazone’, “Autex”, “Konekesko Latvija” un “SilJa”. Kā paši konkursanti atzina uzdevumi bija grūti un nācās krietni vien papūlēties lai veiksmīgi tiktu ar tiem galā.

Andim visgrūtākais izrādījās viens no viņa pirmajiem uzdevumiem, SIA “SilJa” sagatavotais uzdevums traktora Deutz Fahr elektroiekārtas pārbaudē un remontā. Uztraukums darīja savu un Andim pietrūka laika uzdevumu līdz galam kārtīgi izpildīt. Vislabāko rezultātu viņš uzrādīja konkursa visgrūtākajā uzdevumā – lauksaimniecības mašīnas remonts un sagatavošana darbam, kuru vērtēja SIA “Amazone” speciālists. Pildot šo uzdevumu visiem konkursantiem nācās komunicēt angļu valodā. Angļu valodas prasme, kura Andim izrādījās vislabākā starp konkursantiem arī tika vērtēta, jo nacionālā konkursa laureāti turpinās gatavoties EuroSkills un WorldSkills konkursiem.

Nauris Elmārs visus konkursa uzdevumus izpildīja stabili, turoties savā pozīcijā.

Priecē tas, ka Nauris Elmārs un Andis, gan gatavojoties konkursam, gan konkursa laikā viens otru atbalstīja, bija partneri un komandas biedri, nevis sāncenši. Tas noteikti abiem palīdzēja sasniegt šos augstos rezultātus.

Pirmo vietu ar 4.9 punktu pārsvaru pār otro vietu ieguva par Andi un Nauri Elmāru divus gadus vecākais un konkursus pieredzējušais Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas struktūrvienības audzēknis Dunajevs Klāvs. Ceturto un sesto vietas izcīnīja Malnavas koledžas Višķu struktūrvienības audzēkņi, piekto Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēknis.

Direktora vietniece izglītības jomā Gunta Beperščaite


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin