Priekuļi
Cēsis
Svētdiena
    5. jūlijs 2020.
Vārda diena šodien: Esmeralda, Edīte, Andžs un Andžejs
Rīt: Anrijs un Arkādijs
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa 2.posmā uzvaras laurus plūc Priekuļu tehnikumsPrese
24.maijs 2017.

Sestdien, 20.maijā, Sporta kompleksā “333” Ropažos uz kartinga trases starta līnijas stājās 15 izglītības iestāžu komandas - “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa dalībnieki, - lai cīnītos par uzvaru seriāla 2.posmā. Šoreiz veiksme bija Priekuļu tehnikuma komandas pusē, kuras pilots Jānis Mantiņš fināla braucienā izcīnīja 1.vietu, aiz sevis atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines un Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālo struktūrvienību komandas.Līdz ar startiem “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa izcīņā, komandas piedalās arī  “ProKart kauss 2017” ieskaitē “TK Senior klasē”. Šoreiz, atšķirībā no sacensību pirmā posma, nevienai no LMT AA Skolu kartingu kausa komandām uz “ProKart kauss” pjedestāla kāpt neizdevās. Jāuzslavē Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, kas priekšfinālā ierindojās otrajā vietā “TK Senior” klases kopvērtējumā, bet finālā izstājās jau pirms starta tehnikas defekta dēļ.

Dainars Dambergs, LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs: “Ja salīdzinām ar iepriekšējām sacensībām, šoreiz skolas nav uzrādījušas tik labus rezultātus. Par iemeslu tam varētu būt laika trūkums. Starp sacensību pirmo un otro posmu bija tikai divas nedēļas, kas izrādījās par īsu, lai pietiktu laika labi sagatavoties pašiem un sagatavotu tehniku. Ja runājam par fināla braucienu, dažus pievīla tehnika startā un nepadevās iebrauciena sākums. Tāpēc ieteiktu komandām nopietnāk gatavoties trešajam posmam, jo sacensības kļūst arvien nopietnākas un sīvākas.”

LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs uzteica komandu līdzjutējus, kuru šoreiz bija vairāk nekā sacensību pirmajā posmā. Viņi savējos atbalstīja gan trasē, gan palīdzot komandām sagatavoties startiem.

Nākamais “ProKart kauss 2017” posms un “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa ieskaites sacīkstes notiks 10.jūnijā Madonā, 15.jūlijā un 12.augustā Kandavā, bet pēdējās sacīkstes, jeb 6.seriāla posms, notiks 30.septembrī Smiltenē.

 

19., 20.maijā norisinājās arī Rally Talsi 2017, kurā startēja LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks un Andris Mālnieks. Pēc piektdien pieveiktajiem pirmajiem trim rallija ātrumposmiem, Mārtiņa un Andra ekipāža ieņēma līderpozīciju savā ieskaites grupā.

Taču otrajā sacensību dienā, sestdien, viņiem dalība bija jāpārtrauc. Pārejošu veselības problēmu dēļ  Mārtiņš tika nogādāts Talsu slimnīcā.

Projekts “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kauss tapis “LMT Autosporta Akadēmijai” sadarbojoties ar Latvijas Mobilo Telefonu un Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisiju. Tas paredzēts tehnikumu audzēkņiem un vidusskolēniem, un tā mērķis ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam. Lai to veicinātu, skolas saņēmušas jaunus, vienādus Itālijā ražotus sporta kartingus. Tāpat jauniešiem jau ir notikuši un vēl paredzēti semināri un treniņi Latvijā populāru autosportistu vadībā.

Visa aktuālākā informācija par augstāk minētajām sacensībām atrodama “LMT Autosporta Akadēmijas” Twitter kontā @Auto_Akademija, “Prokart” sacensību rezultāti tiešsaistē atrodami www.prokart.lv.

„LMT Autosporta Akadēmijas” ģenerālsponsors jau astoto gadu ir Latvijas Mobilais Telefons. Katra komanda – projekta dalībniece – tiek nodrošināta ar Samsung Galaxy A3 viedtālruni sociālajām aktivitātēm un projekta atspoguļošanai sociālajos tīklos. Ar eļļām un smērvielām akadēmiju apgādā Motul. Sabiedrisko attiecību atbalstu skolām nodrošina One Communications. Jau kopš pirmsākumiem projektu atbalsta arī Latvijas Automobiļu federācija.

Aktuālā informācija par LMT Autosporta Akadēmiju pieejama mājas lapā www.autoakademija.lv un sociālo tīklu kontos – Twitter: @Auto_Akademija, Instagram: Auto_Akademija, facebook.com/AutosportaAkademija un youtube.com/LMTAutosportaAkademija

Anda Treija,  LMT Autosporta Akadēmija Sabiedriskās attiecības


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin