Priekuļi
Cēsis
Sestdiena
    4. jūlijs 2020.
Vārda diena šodien: Uldis, Ulvis un Sandis
Rīt: Esmeralda, Edīte, Andžs un Andžejs
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Jaunākais bibliotēkāTehnikums
29.maijs 2017.

Aicinām iepazīties:

• Valērijs Praude Loģistika

Lielā pavārgrāmata

• Rozmarija Stentona Veselīga uztura rokasgrāmata

• Māris Olte, Uģis Olte Ēst ir tavā dabā

Atveseļojies pats!

• Fedirka K. Brīnišķā Latvija

• Guna Rukšāne Draudzīgais Aicinājums

u.c.Valērijs Praude Loģistika - R., Burtene, 2013. 560 lpp.

Teorija un prakse. Otrais pārstrādātais un papildinātais izdevums. Atšķirībā no grāmatas 1.izdevuma 2003.gadā, šis izdevums ir būtiski papildināts ar jaunu informāciju un pārstrādāts. Grāmata satur 166 attēlus, 87 tabulas, 55 piemērus, 72 formulas, kas atvieglo teksta uztveri. Autors cer, ka šī grāmata palīdzēs nostiprināt ekonomikas zināšanas, būs labs palīglīdzeklis ne tikai loģistikas studēšanā, bet noderēs arī praktiķiem un ikvienam, kurš darbojas loģistikas jomā.

Lielā pavārgrāmata R., Zvaigzne ABC, 2009, 768 lpp.

Lielā pavārgrāmata ir ēdienu gatavošanas rokasgrāmata, kas palīdzēs raisīt maltītes gatavotāja fantāziju. Tā būs palīgs ikvienam, kurš vēlas radoši darboties virtuvē. Idejas maltītes gatavošanai, receptes un dažādas piedevas – tas viss pieder pie pavārmākslas un noder gatavojot ēdienus. Ja rodas šaubas par konkrēta ēdiena gatavošanu, noderēs kāda no 500 fotogrāfijām, kurās soli pa solim parādīts, kā racionāli un bez lielām pūlēm pagatavot gan vienkāršu, gan sarežģītāku maltīti.

 

Rozmarija Stentona Veselīga uztura rokasgrāmata R., Jumava, 2010., 424 lpp.

 

Māris Olte, Uģis Olte Ēst ir tavā dabā – R., Zvigzne ABC, 2009., 201 lpp.

Iznācis brīvdabas gastronomisko piedzīvojumu komplekts ”Ēst ir tavā dabā”, kurā iekļauta rokasgrāmata ar padomiem un receptēm no 12 labākajiem Latvijas šefpavāriem par to, kā radoši gatavot veselīgas maltītes brīvā dabā. „Ēst ir tavā dabā” komplektā ir iekļauta Māra Oltes gastronomisko piedzīvojumu klade, kas sarakstīta divu gadu laikā septiņpadsmit ceļojumos brīvā dabā. Rokasgrāmatā atrodamas 55 labākās receptes ar pavāru komentāriem un bildēm un vērtīgi padomi, kas ikvienu lasītāju padarīs par vēl gudrāku dabā gājēju un iemācīs brīvā dabā uzmeistarot ne tikai pannu, bet arī cepeškrāsni.

 

Atveseļojies pats! R., Zintnieks, 2003.

Ak, Dievs, cik ļoti mēs gribam būt laimīgi jau šodien un tūlīt! Taču diez vai laime mūs samīļos, ja būsim nevērīgi pret fizisko ķermeni... Grāmata «Atveseļojies pats!» palīdz pasmelties veselības avotā, kas mums vienmēr blakus — tautas medicīnas un dziedniecības recepšu bagātajā krātuvē. (Terēza Laube)

 

Fedirka K. Brīnišķā Latvija – Lietuva, Kaunas, 2015

Krāsains fotoalbums par Latviju.

 

Guna Rukšāne Draudzīgais Aicinājums R., 2016., 127 lpp.

Draudzīgā aicinājuma diena, kad atceramies savas skolas, dāvājot tām grāmatas. Bet Cēsīs, skolā, kas nes Draudzīgā aicinājuma vārdu, jau par tradīciju kļuvusi arī gadskārtēja labāko skolēnu, skolotāju un mecenātu godināšana. Šādi Draudzīgā aicinājuma fonds jau iepriekš pateicies 700 cilvēkiem. Stāstus par vairākiem no tiem grāmatā «Draudzīgais aicinājums» apkopojusi Guna Rukšāne.

 

Atmodas laika skola” DACVĢ – Cēsis, 2010., 234 lpp.

D.Eglītes sagatavota DACVĢ jubilejas grāmata „Atmodas laika skola”. 12. klasei” 2005.g. – sastādīta grāmata “Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija- atjaunotnes 15 gados” 2010.g.- sastādīta grāmata “Atmodas laika skola”

 

Laima Kota Istaba R., Dienas Grāmata, 2016., 317 lpp.

Romāns Istaba ļauj ielūkoties Latvijas ļaužu dzīvē pirms trim gadu desmitiem, kad arvien lielākās saimnieciskās grūtībās nonākusī padomju valsts vara pēkšņi kļuva labvēlīga cilvēciskai vēlmei dzīvot pārticīgāk un izsludināja perestroiku. Ar varu uzspiestā tautu draudzība un kolektīvās dzīves kaleidoskopiskie mutuļi rada farsa ietvaru katra cilvēka vienīgajai dzīvei.

 

Maikls Grānts Prom R., Zvaigzne ABC, 2014., 496 lpp.

Pirmā grāmata elpu aizraujošajā sāgā par pusaudžiem, kuri cīnās cits ar citu un paši ar saviem tumšajiem “es”. PROM ir vienā elpas vilcienā lasāms trilleris, kas liks jums uzlūkot pasauli gluži citām acīm.

 

Maikls Grānts Bads R., Zvaigzne ABC, 2015., 512 lpp.

Turpinājums grāmatai Prom. Pagājuši trīs mēneši, kopš visi, kuri jaunāki par piecpadsmit gadiem, iesprostoti burbulī, kura nosaukums ir IBJZ. Trīs mēneši, kopš pazuduši visi pieaugušie. Kopš tie ir PROM. Pirms vairākām nedēļām izbeigusies pārtika.

 

Kristīne Hanna Eņģeļa pieskāriens R., Kontinents, 2006, 432 lpp.

Sirsnības un ticības labajam cauraustais Kristīnes Hannas romāns stāsta par kādu neticamu atveseļošanos un ceļu uz mīlestību. Visai bezcerīgo situāciju pacietīgi atrisina patiess sirds siltums, tuvāko atbalsts un pārliecība, ka eņģeļi ir ar mums. Psiholoģiski niansēts, šis darbs apbur ar savu poētisko skaudrumu un cilvēcību.

 

Galda spēle OVER TIME


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin