Priekuļi
Cēsis
Piektdiena
    6. decembris 2019.
Vārda diena šodien: Nikolajs, Niklāvs un Niks
Rīt: Antonija, Anta un Dzirkstīte
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Erasmus + mobilitātes projekts Vācijā, BrēmenēTehnikums
23.oktobris 2017.

Šī gada 9.oktobrī es, skolotājs Agris Šops, kopā ar 7 tehnikuma audzēkņiem: Janu Evitu Anspoku un Leldi Kuduli (grupa E15); Daini Dīnu Vītoliņu un Ivo Brantu (grupa Aa15); Edgaru Pelšu, Jāni Kučinski un Kristapu Ļepeškinu (grupa BT15) Erasmus+ projekta ietvaros devāmies uz Brēmeni, kur jauniešiem mēneša garumā būs iespēja praktizēties un papildināt praktiskās zināšanas savās specialitātēs.Brēmenes lidostā mūs sagaidīja Erasmus+ projekta SALO & Partner pārstāvis Wouter Groet, kurš mums nodrošināja transfēru no lidostas uz dzīvokļa tipa apartamentiem. Otrā dienā, kopā ar Wouteru, devāmies uz prakses vietām. Jana Evita Anspoka un Lelde Kudule praksi iziet Brēmenes vecpilsētas restorānā "mRestaurant LUV". Kolektīvs šeit ir ļoti sirsnīgs un pretimnākošs. Pret meitenēm izturās ar cieņu un sapratni. Lai arī ne visi no šeit strādājošajiem saprot angļu valodu, meitenēm nav problēmu saprasties. Arī humora izjūtas darbiniekiem netrūkst. Galvenie šeit veicamie darbi ir dažādu pārtikas produktu sagriešana, lai varētu veikt to tālāku apstrādi.

Dainis Dīns Vītoliņš un Ivo Brants praksi iziet autoservisā "Auto Center Horn". Šeit kolēģi arī ir ļoti saprotoši un pretimnākoši. Prakses laikā tiek veikti visdažādākie darbi, kā: eļļas maiņa dzinējos, ātrumkārbās un reduktoros, bremžu uzliku un disku maiņa, balstiekārtas remonts, zobsiksnu maiņa, dzesēšanas sistēmu remonts, EVB diagnostika u.c. Puišiem ir labas teorētiskās un praktiskās zināšanas, līdz ar ko viņi veiksmīgi tiek galā ar uzticētajiem darbiem.

Edgars Pelšs, Jānis Kučinskis un Kristaps Ļepeškins praksi iziet būvniecības firmā "W+N Bau". Puiši piedalās dzīvojamās mājas būvniecības darbos, kur apgūst mūrjavas sagatavošanas, bloku un ķieģeļu mūrēšanas, un apmešanas darbus. Darbs šeit protams smags. Prakses vieta arī atradās patālu no Brēmenes centra, tādēļ ceļā nācās pavadīt ilgāku laiku nekā pārējiem praktikantiem. Kolektīvs šeit arī labs, bija pat viens strādnieks no Latvijas.

Novēlu jauniešiem spēku un uzņēmību izturēt līdz galam, un veiksmīgi atgriezties mājās!

Skolotājs Agris Šops


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin