JAUNUMS [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  ​Priekuļu tehnikuma volejbolisti izcīna 5.vietu valstī!Sports
24.novembris 2017.

16.novembrī Smiltenes tehnikumā norisinājās SK AMI apakšgrupas sacensības volejbolā jauniešiem. Bija jānoskaidro, kuras divas labākās komandas tiks uz republikas finālsacensībām Daugavpilī. Mūsu skolas volejbolisti bija pārliecinoši pārāki pār visām pārējām skolām, jo katrā spēlē uzvarēja ar rezultātu 2-0! Pretiniekos mums stājās Smiltenes tehnikums, Valmieras tehnikums, Cēsu profesionālā vidusskola, Aizkraukles profesionālā vidusskola.

Nedēļu vēlāk, 23.novembrī, Priekuļu tehnikuma jaunieši devās uz finālsacensībām Daugavpilī. Pirmie pretinieki bija Rīgas Celtniecības koledža. Sākums mums izdevās ļoti labs, jo pirmo setu uzvarējām. Otrajā setā bijām vadībā ar 7 punktu pārsvaru, taču līdz beigām to nenoturējām un piekāpāmies. Izškirošajā trešajā setā pārāki bija rīdzinieki. Līdz ar to spēle zaudēta. Kā nākamie pretī stājās Saldus tehnikums. Spēle atbildīga, tomēr viegla uzvara ar rezultātu pa setiem 2-0. Vēlāk, mazsvarīgā spēlē pret finālisti Daugavpils tehnikumu, piekāpāmies ar pretēju rezultātu 0-2. Atlika pēdējā spēle pret Jelgavas tehnikumu, lai noskaidrotu, kura komanda ieņems 5.vietu un kura 6.vietu. Priekuļu tehnikuma jaunieši bija apņēmības pilni cīnīties visiem spēkiem, taču pretinieki spēli uztvēra nenopietni. Tas arī noteica uzvarētāju komandu. Divos setos pretinieki tika iznīcināti!

Īpaši jāuzteic Priekuļu tehnikuma skolnieks Lauris Lauciņš (Da16), kurš ar savām prasmēm un atbildību laukumā vadīja komandu!

Komandā spēlēja: Lauris Lauciņš, Ralfs Alvis Jansons, Ermīns Trušelis, Aivis Zaļzirnis, Toms Zalaks, Valters Sokolovs, Mārcis Pēkšēns kā arī Oskars Šulcs un Lauris Zaķis.

Treneris: Līga Banka