Priekuļi
Sestdiena
    19. janvāris 2019.
Vārda diena šodien: Andulis un Alnis
Rīt: Oļģerts, Orests, Aļģis un Aļģirts
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Darba meklēšanas processAudzēkņi
11.decembris 2017.

6.decembrī 4.kursa audzēkņi – datorsistēmu tehniķi, agrārā sektora komercdarbinieki, klientu apkalpošanas speciālisti un ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, piedalījās karjeras atbalsta pasākumā “ Darba meklēšanas process”, kuru vadīja CV Online Latvia karjeras centra personāla atlases nodaļas vadītājs Jānis Kotāns. Pasākums norisinājās projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.Personāla atlases speciālists iepazīstināja izglītojamos ar pašreizējo darba tirgu, pieprasītākajām amatu kategorijām, iespējamo darba atalgojumu dažādās vecuma grupās. Uzsvēra, kur jaunietis var iegūt sev tik ļoti nepieciešamo darba pieredzi, mācoties vēl tehnikumā. K. Kotāns izstāstīja CV un motivācijas vēstules rakstīšanas galvenos pamatprincipus, atklāja raksturīgākās kļūdas, kuras viņš redz, dien dienā, pārskatos darba meklētāju iesūtītajos CV. Uzsvēra, ka CV ir katra cilvēka reklāma, pie kuras ir ļoti jāpiedomā, jo darba devējs to pārskata tikai 15 sekundes. Izglītojamie uzzināja, ko darīt un ko labāk nedarīt pirms intervijas un intervijas laikā. Kā tai sagatavoties, lai justos ērti, atbildot uz jautājumiem. Sākot meklēt darbu, nosūtot savu CV, katram ir jābūt gatavam jebkurā brīdī, ka kāds var pazvanīt, jo no tā brīža darba devējam sākas pirmais iespaids par cilvēku.

Lai gan jauniešiem, stājoties darba attiecībās, vēl nav tik liela pieredze, kā pašam un darba devējam gribētos, ar savu ieinteresētību, motivāciju, vēlmi strādāt un mācīties jaunietis var kļūt par līdzvērtīgu darbinieku.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin