Priekuļi
Otrdiena
    11. decembris 2018.
Vārda diena šodien: Valdemārs, Valdis un Voldemārs
Rīt: Otīlija un Iveta
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Centralizētais eksāmens ANGĻU VALODĀAudzēkņi
8.marts 2018.

Centralizētais eksāmens ANGĻU VALODĀ

3.kursa audzēkņiem

Rakstu daļa 13.marts (Ierašanās uz eksāmenu plkst. 9:30),

Mutvārdu daļa 13.- 15.marts (pēc saraksta).

Lai veicas!



Centralizētais eksāmens Angļu valodā

Rakstu daļa 13.martā 2018.

Eksāmena sākums plkst. 10:00

Ierašanās uz eksāmenu plkst. 9:30, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu /pase vai ID karte/

 

Norises vieta - ZĀLE

Nr.p.k

Vārds, uzvārds

Grupa

1.

EDGARS PELŠS

3 BT15

2.

VALDIS EZERIŅŠ

3 L15

3.

DĀRTA VILSONE

3 S15

4.

KRISTAPS ĻEPEŠKINS

3 BT15

5.

DĀVIS ALKSNIS

3 A15

6.

KASPARS KRŪMIŅŠ

3 D15

7.

ARMANDS LAPENASS

3 M15

8.

DAINIS DĪNS VĪTOLIŅŠ

3 A15

9.

SIGNE BORODINA

3 S15

10.

KASPARS IVANOVS

3 D15

11.

EDIJS SĒBRIŅŠ

3 A15

12.

RIHARDS IRKLIS

3 A15

13.

JĀNIS DANIELS BRANTS

3 A15

14.

MAGNUSS KRASTIŅŠ

3 D15

15.

NIKLĀVS JĀNIS AVOTIŅŠ

3 A15

16.

VALTERS SOKOLOVS

3 BT15

17.

ALEKSIS ĶUZIS

3 L15

18.

DIĀNA ŠMITE

3 E15

19.

SANTA MUCENIECE

3 L15

20.

RINALDS RŪDIS STRAUTIŅŠ

3 A15

21.

SINTIJA ZVIRBULE

3 E15

22.

LELDE KUDULE

3 E15

23.

NORMUNDS TOSUNOVS

3 A15

24.

JANA EVITA ANSPOKA

3 E15

25.

ALEKSANDRS SPRUDZĀNS

3 D15

26.

KRISTERS LĀCIS

3 BT15

27.

RALFS BULIŅŠ

3 L15

28.

IMANTS ĒVALDS BĒRZIŅŠ

3 L15

29.

ANNIJA GAVRILOVA

3 S15

30.

DIĀNA DAMBEKALNE

3 S15

31.

RIČARDS RAGŽE

3 L15

32.

JĀNIS BAUMANIS

3 L15

33.

IVO BRANTS

3 A15

34.

ELVIS KAĻVA

3 A15

35.

AGNESE DUNDE

3 E15

36.

MĀRTIŅŠ BOGDANOVS

3 M15

37.

NADĪNA STALAŽA

3 S15

38.

KRISTA ZEIDENBERGA

3 S15

39.

ANDIS DREIKA

3 A15

40.

MEGIJA KAINAIZE

3 E15

41.

EDGARS BRASLIS

3 A15

42.

ELĪNA BALODE

3 S15

43.

RALFS LEINASARS

3 L15

44.

GUNDARS KĀJIŅŠ

3 A15

45.

EGĪLS EŅĢE

3 A15

46.

AIGARS MULIS

3 A15

47.

TOMS KABLUKOVS

3 D15

48.

LINARDS BITELS

3 M15

49.

AIVIS ZAĻZIRNIS

3 BT15

50.

JĀNIS KUČINSKIS

3 BT15

51.

DANIELA ANOŠKO

3 S15

52.

OSKARS ŠULCS

3 D15

>

DĀVIS MĀLMANIS

3 D15

54.

ELVIS SPRANCIS

3 D15

55.

NIKS NEIDERS

3 A15

56.

ALEKS BISNIEKS

3 L15

57.

VITS ALEKSANDRS IVANOVS

3 D15

58.

OSKARS ČĪČA

3 A15

59.

ALVIS RUNCIS

3 A15

60.

EDIJS TUČS

3 M15

Norises vieta – VECĀ KORPUSA ZĀLE

61.

ARTŪRS KOCIŅŠ

3 L15

62.

ERNESTS MOZGA

3 M15

63.

LINDA SMILGA

3 S15

64.

EDUARDS SEKALIS

3 D15

65.

RITVARS EIHE

3 A15

66.

DĀVIS ĢĒRMANS

3 M15

67.

KASPARS STRUNGS

3 A15

68.

MAIRIS EGLĪTIS

3 M15

69.

JĀNIS MANTIŅŠ

3 L15

70.

RENĀRS BALTAISBRENCIS

3 A15

71.

MĀRTIŅŠ KRISTAPS SLUKA

3 M15

72.

MĀRTIŅŠ VĪTOLNIEKS

3 L15

73.

GUNĀRS KĀRKLIŅŠ

3 D15

74.

JĀNIS MICKEVIČS

3 A15

75.

EDUARDS REINIS HMEĻŅICKIS

3 L15

76.

NORMUNDS KAMPE

3 M15

77.

RALFS PAKLONS

3 BT15

78.

ELGARS BĒRZIŅŠ

3 A15

79.

GINTS IVANOVS

3 E15

80.

LAINE TAURIŅA

3 S15

81.

MARKUSS PUPENOKS

3 BT15

82.

JĀNIS MĀRIS RIKA

3 L15

83.

OĻEGS ASTROVS

3 BT15

84.

MĀRCIS PĒKŠĒNS

3 BT15

85.

LAURIS VĒRZEMNIEKS

3 M15

86.

JĒKABS AIZPURVS

3 D15

87.

DĒVIJS DĀVIS JEVDOKIMOVS

3 D15

88.

TOMASS KUPLIS

3 D15

89.

ATIS VALDBERGS

3 A15

90.

RENĀRS BĒRZIŅŠ

3 M15

91.

SAMANTA LAUMA SARKANE

3 E15

92.

AIVIS BOGDANOVS

3 M15

93.

AGNESE MOSKAĻENKO

3 S15

94.

HORENS POPAKULS

3 M15

 

Eksāmens ANGĻU VALODĀ

Mutvārdu daļa

 Otrdiena, 2018. gada 13. marts 

 

Intervētāja: Sandra Ganiņa                A15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs, Lasītava

Nr.p.k.

Laiks

Vārds, uzvārds

Kurss

1.

15.30-15.40

Dāvis Alksnis

A15

2.

15.40-15.50

Jānis Daniels  Brants

A15

3.

15.50-16.00

Niklāvs Jānis Avotiņš

A15

4.

16.00-16.10

Ivo Brants

A15

5.

16.10-16.20

Andis Dreika

A15

6.

16.20-16.30

Edgars Braslis

A15

7.

16.30-16.40

Egīls Eņģe

A15

8.

16.40-16.50

Oskars Čīča

A15

9.

16.50-17.00

Ritvars Eihe

A15

Starpbrīdis 15 min

10.

17.15-17.25

Renārs Baltaisbrencis

A15

11.

17.25-17.35

Elgars Bērziņš

A15

 

Intervētāja: Tatjana Stjopkina            A15, L15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs,  Semināru telpa

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

15.30-15.40

Dainis Dīns

Vītoliņš

A15

2.

15.40-15.50

Edijs

Sēbriņš

A15

3.

15.50-16.00

Rihards

Irklis

A15

4.

16.00-16.10

Rinalds Rūdis

Strautiņš

A15

5.

16.10-16.20

Normunds

Tosunovs

A15

6.

16.20-16.30

Elvis

Kaļva

A15

7.

16.30-16.40

Gundars

Kājiņš

A15

8.

16.40-16.50

Aigars

Mulis

A15

9.

16.50-17.00

Niks

Neiders

A15

Starpbrīdis 15 min

10.

17.15-17.25

Alvis

Runcis

A15

11.

17.25-17.35

Kaspars

Strungs

A15

12.

17.35-17.45

Jānis

Mickevičs

A15

13.

17.45-17.55

Atis

Valdbergs

A15

14.

18.05-18.10

Ralfs

Buliņš

L15

15.

18.10-18.20

Artūrs

Kociņš

L15

16.

18.20-18.30

Jānis

Mantiņš

L15

17.

18.30-18.40

Eduards Reinis

Hmeļņickis

L15

18.

18.40-18.50

Jānis Māris

Rika

L15

 

 Trešdiena, 2018. gada 14. marts 

 

Intervētāja: Andris Ronis                    BT15, E15 kursu audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs, Lasītava

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

9.00-9.10

Oļegs

Astrovs

BT15

2.

9.10-9.20

Jānis

Kučinskis

BT15

3.

9.20-9.30

Kristers

Lācis

BT15

4.

9.30-9.40

Kristaps

Ļepeškins

BT15

5.

9.40-9.50

Ralfs

Paklons

BT15

6.

9.50-10.00

Edgars

Pelšs

BT15

7.

10.00-10.10

Mārcis

Pēkšēns

BT15

8.

10.10-10.20

Markuss

Pupenoks

BT15

9.

10.20-10.30

Valters

Sokolovs

BT15

10.

10.30-10.40

Aivis

Zaļzirnis

BT15

11.

10.40-10.50

Jana Evita

Anspoka

E15

12.

10.50-11.00

Agnese

Dunde

E15

13.

11.00-11.10

Gints

Ivanovs

E15

14.

11.10-11.20

Anete

Jasika

E15

15.

11.20-11.30

Megija

Kainaize

E15

16.

11.30-11.40

Lelde

Kudule

E15

17.

11.40-11.50

Samanta Lauma

Sarkane

E15

18.

11.50-12.00

Diāna

Šmite

E15

Starpbrīdis 12.00 - 13.00

19.

13.00-13.10

Sintija

Zvirbule

E15

 

Intervētāja: Tatjana Stjopkina            L 15, M15, D15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs,  Semināru telpa

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

9.00-9.10

Valdis

Ezeriņš

L15

2.

9.10-9.20

Aleksis

Ķuzis

L15

3.

9.20-9.30

Santa

Muceniece

L15

4.

9.30-9.40

Imants Ēvalds

Bērziņš

L15

5.

9.40-9.50

Ričards

Ragže

L15

6.

9.50-10.00

Ralfs

Leinasars

L15

7.

10.00-10.10

Aleks

Bisnieks

L15

8.

10.10-10.20

Mārtiņš

Vītolnieks

L15

9.

10.20-10.30

Armands

Lapenass

M15

10.

10.30-10.40

Mārtiņš

Bogdanovs

M15

11.

10.40-10.50

Linards

Bitels

M15

12.

10.50-11.00

Edijs

Tučš

M15

13.

11.00-11.10

Ernests

Mozga

M15

14.

11.10-11.20

Dāvis

Ģērmans

M15

15.

11.20-11.30

Mairis

Eglītis

M15

16.

11.30-11.40

Mārtiņš Kristaps

Sluka

M15

17.

11.40-11.50

Normunds

Kampe

M15

18.

11.50-12.00

Jānis

Baumanis

L15

Starpbrīdis 12.00-13.00

19.

13.00-13.10

Lauris

Vērzemnieks

M15

20.

13.10-13.20

Aivis

Bogdanovs

M15

21.

13.20-13.30

Horens

Popakuls

M15

22.

13.30-13.40

Kaspars

Krumiņš

D15

23.

13.40-13.50

Kaspars

Ivanovs

D15

24.

13.50-14.00

Magnuss

Krastiņš

D15

25.

14.00-14.10

Aleksandrs

Sprudzāns

D15

26.

14.10-14.20

Toms

Kablukovs

D15

27.

14.20-14.30

Oskars

Šulcs

D15

28.

14.30-14.40

Dāvis

Malmanis

D15

29.

14.40-14.50

Elvis

Sprancis

D15

30.

14.50-15.00

Vits Aleksandrs

Ivanovs

D15

31.

15.00-15.10

Eduards

Sekalis

D15

32.

15.10-15.20

Jākabs

Aizpurvs

D15

33.

15.20-15.30

Dēvijs Davis

Evdokimovs

D15

Starpbrīdis 15.30-16.00

34.

16.00-16.10

Gunārs

Karkliņš

D15

35.

16.10-16.20

Tomass

Kuplis

D15

36.

16.20-16.30

Renārs

Bērziņš

M15

 

 Ceturtdiena, 2018. gada 15. marts 

 

Intervētāja: Tatjana Stjopkina                      S15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs,  Semināru telpa

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

9.00-9.10

Dārta

Vilsone

S15

2.

9.10-9.20

Signe

Borodina

S15

3.

9.20-9.30

Annija

Gavrilova

S15

4.

9.30-9.40

Diāna

Dambekalne

S15

5.

9.40-9.50

Nadīna

Stalaža

S15

6.

9.50-10.00

Krista

Zeidenberga

S15

7.

10.00-10.10

Elīna

Balode

S15

8.

10.10-10.20

Daniela

Anoško

S15

9.

10.20-10.30

Linda

Smilga

S15

10.

10.30-10.40

Laine

Tauriņa

S15

11.

10.40-10.50

Agnese

Moskaļenko

S15


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin