Priekuļi
Sestdiena
    16. februāris 2019.
Vārda diena šodien: Džuljeta un Jūlija
Rīt: Konstance un Donats
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Klāt pavasaris!Audzēkņi
19.aprīlis 2018.

Gaidot pavasari, lauku īpašuma apsaimniekotāju programmas audzēkņi ir papildinājuši zināšanas semināros. Marta sākumā L16 puiši iepazinās ar BASF Agro Latvija piedāvātajiem augu aizsardzības līdzekļiem un jaunākajiem risinājumiem laukaugu kopšanā. Guvām ne tikai zināšanas par aktuālāko augu aizsardzībā, bet arī materiālus teorijas stundām. Savukārt L17 audzēkņi aprīļa sākumā AREI Priekuļu pētniecības centra organizētajā seminārā mācījās par Valsts pētījumu programmas AgroBioRes sasniegtajiem rezultātiem ilgtspējīgai kvalitatīvas un veselīgas pārtikas ražošanai.Kā katru pavasari, arī šogad rosamies skolas dārzā - veidojam augļu koku vainagus, kopjam stumbrus un apdobes. Pirmā kursa puiši šodien sagatavoja augsni un iesēja dilles, pupas un zirņus, pavairoja avenes. Strādājam arī Priekuļu pētniecības centrā, lai praktiski iepazītos ar sēklaudzēšanas specifiku. Nākamajā nedēļā dosimies uz ZS Kliģeni puķu siltumnīcām. Priekuļu novada dārznieks Jānis Sirlaks mums uzticējis samteņu un saulespuķu dēstu audzēšanu, ar kurām daiļosim Saules pulksteni.

Bet LNv17-9 grupas audzēkņi agronomijas praksē iepazinās ar Miķeļa Zemes stādaudzētavu un stādīja plūmes, vērtēja SIA Gaižēni ziemājus un vairoja skolas apstādījumu skaistumu.

L16 un L17 audzēkņi šogad čakli strādā lauksaimniecības specialitātes popularizēšanā gan profesiju darbnīcās skolā, gan izstādēs Valmierā un Rāmavā.

Lai darbīgs pavasaris!

Agronomijas skolotāja Sarmīte Audere.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin