Priekuļi
Otrdiena
    20. novembris 2018.
Vārda diena šodien: Anda un Andīna
Rīt: Zeltīte un Andis
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Fotogalerijas

Uzņemšana

Mācības

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  KonsultācijasAudzēkņi
22.jūnijs 2018.

25.-27.jūnijā skolotāji veiks

individuālo darbu ar audzēkņiem.



Grafiks individuālajam darbam ar audzēkņiem 25.-27.jūnijā

Skolotājs

Kabinets

Konsultācijas laiks

Mācību priekšmets

Audere Sarmīte

vec.korp.215.

25.06 no 9.00-13.00

agrobioloģija, agronomija, lauksaimniecības pamati

Bambe Maija

vec.korp.211.

26.06 no 9.00-13.00

ekonomika, tirdzniecības pakalpojumi

Banka Līga

sporta daļā

26.06 no 10.30-13.00

sports

Beperščaite Gunta

māc.daļā

pēc vienošanās

pers.vadības pam., prezentācijas pam., retorika, prezentācijas māksla

Birzniece Dace

221.

pēc vienošanās

lietišķo rakstu valoda, stilistika

Brakša Dace

318.

25.06 no 10.00-13.00

matemātika

Brakšs Jānis

416.

25.06 , 26.06 , 27.06

pēc vienošanās

operētājsistēmas, datorsistēmu vadība, saziņas veidi IT sistēmās, utilītprogrammas, datoru uzbūve

Bražena Jadviga

315.

26.06 no 9.00-13.00

krievu valoda, profesionālā krievu valoda.

Broks Jānis

apkop.punkts

26.06 no 8.15-10.00 un no

13.50-15.15

virsbūvju remonts, virsbūves detaļu rem. pamati, tehniskā servisa organizācija

Buča Minjona

143.

pēc vienošanās

statistika

Bumbiere Nazika

414.

25.06 no 9.00-13.00

informātika, datorzinības, datorlietošanas pamati, preču un pakalp.izvēle EIKT izveid.

Dedumets Aivars

131.

27.06  no 9.00-13.00

 

aut.elektroiekārtas un el.vad.sistēmasmetināšanas pam., elektroteh.un elektronikas pamati

Dubova Zanda

410.

26.06  no 9.00-13.00

biroja lietotnes, informātika, IT sistēmu drošība

Dzelme Inesis

māc.darbn.

26.06 no 11.35-15.15

praktiskā apmācība būvniecībā

Dzudzilo Edvīns

sporta daļā

25.06 no 9.00-13.00

sports

Eglīte Ilga

126.

pēc vienošanās

ķīmija, pārtikas ķīmija, dabas zin., ekonomiskā ģeogrāfija

Eihentāle Māra

407.

25.06 no 9.00-13.00

lietvedība, klientu pieņsmš. un apkalp., darbs birojā, dok.pārvaldība, prezentācijas pamati

Freimane Dzintra

306.

26.06 no 8.15-13.50

matemātika

Ganiņa Sandra

307.

25.06 no 9.00-13.00

angļu valoda

Grīnberga Gunta

130.

pēc vienošanās

psiholoģija

Grosbergs Sandis

apkop.punkts

26.06 no 9.00-13.00

aut.eksploatācija un rem., šasijas un agregāti, demontāža un montāža

Kalnietis Aivars

319.

25.06 no 9.00-13.00

Latvijas un pasaules vēsture

Kriškalns Vitauts

vec.korp. 201.

27.06  no 9.00-13.00

lauks. tehnika/mašīnas, lauks.teh.ekspluatācija un rem.

Krutova Dace

vec.korp. 304.

25.06 no 8.15-13.00

būvmat., apdares darbu tehn., būvdarbu tehn., darba norm.un tāmēšanas pam., būvdarbu organizācija.

Ķezis Sentis

019

26.06 no 10.00-13.00

 

Lācis Jānis

137.

pēc vienošanās

satiksmes noteikumi, traktortehnikas vad. sagatavošana

Laiviņa Solvita

vec.korp.208.

26.06 no 9.00-13.00

ekonomika, tirgzinības, komercdarbība, likumdošana uzņēmējdarbība ēdin.serv., darba un komercties., tiesību pamati

Lapsa Aivars

atslēdzn.darbn.

25.06 no 9.00-13.00

mērījumi, rem. pamati, šasijas un agregāti, metālapstrāde

Lībiete Malda

217.

26.06 no 9.00-13.00

latviešu valoda, literatūra

Mālniece Irēna

vec.korp.105.

pēc vienošanās

pārtikas prečzinības, ēd.uzņēmumu aprīkojums, viesmīlības pamati, kondit. izstr. gatavošana, viesu apkalp.organiz., liet.attiec.psiholoģija

Olengovičs Jānis

 sporta daļā

pēc vienošanās

sports

Ozolante Liāna

vec.korp.212.

27.06  no 8.00-10.00

ekonomika, grāmatvedība, ražošanas organizācija.

Pavelko Igors

209.

27.06 no 8.00-10.00 un

no 11.35-13.50

fizika

Pērkone Vaida

304.

25.06 no 9.00-13.00

matemātika

Punculis Pēteris

006.

pēc vienošanās

automobiļu uzbūve, spēkratu uzbūve

Ronis Andris

310.

26.06 no 9.00-13.00

angļu valoda

Rozentāle Gunta

221.

pēc vienošanās

ekonomiskā ģeogrāfija

Rusmanis Raimonds

004.

27.06 no 9.00-13.00

iekšdedzes mot., motori, mašīnu/automobiļu ekspl. un rem., aut.uzbūves pam.,

Salmiņš Egons

v.k.308

27.06 no 9.30-13.00

demont.un montāža, aut.visbūves aprīk.rem., fermu iekārtas un mehanizācija, lauks.teh., šasijas un agregāti

Simkeviča Inese

413.

26.06 no 9.00-13.00

program. pamati, datu bāzes, vienkāršu algoritmu izstrāde, likumdošana

Stīpniece Dace

vec.korp.307.

26.06 no 9.00-13.00

 

ēd.gat.tehnoloģija, ēd.uzņ.darba org, liet.attiec.psiho, uzskait.,kalkulācija, uzt. higiēna, sanitārija, darb. org., lietvedība

Stjopkina Tatjana

312.

25.06 no 9.00-13.00

angļu valoda

Sudraba Līga

215.

26.06  no 9.00-13.00

latviešu valoda un literatūra

Sukaruka Paulīna

136.

pēc vienošanās

zaļās prasmes, sabiedrības un cilvēka drošība.

Sukurs Ģirts

421.

pēc vienošanās

celtn.rasēšana, tehn. grafika., rasēšanas pam., būvgraf.

Šops Agris

021.

25.06 no 9.00-11.25

pneimo un hidro sistēmas, aut uzbūves pamati

Tilaks Andris

008.

27.06 no 9.00-13.00

el.sistēmas, aut.elektroiek. un el.sistēmu diagn.un rem., spēkratu elektroiek.diagnost.un rem.

Udrovska Inese

419./139.

26.06 no 9.00-13.00

EIKT pamatproc.un darba veidi.,informātika,saz.veidi IT sistēmās., perifērijas ierīces

Veipāne Lelde

vec.korp.304.

pēc vienošanās

krāsu mācība, stilu mācība

Zelčs-Ločmele Daiga

vec.korp.108.

pēc vienošanās

ēdienu gatavošana, kondit.izstrādājumu gatavošana, viesu apkalpošana

Zundāne Gaļina

309.

pēc vienošanās

krievu valoda

Sastādīja J.Lieleicēna


« Atpakaļ

  Skaties arī https://www.facebook.com/PriekuluTehnikums
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin