JAUNUMS [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Vieglatlētu sasniegumiSports
2.oktobris 2018.

Septembra mēnesī norisinājās dažāda mēroga sacensības vieglatlētikā. Priekuļu tehnikuma audzēkņi tajās piedalījās ar mainīgiem rezultātiem. Skolas sacensībās bija ļoti maza interese par šo sporta veidu, tomēr pārējām sacensībām komandas gan zēnu, gan meiteņu konkurencē bija jānodrošina. Sporta kluba AMI rīkotajās sacensībās Vecbebros neizdevās izcīnīt nevienu godalgotu vietu, tomēr skola ieguva jaunus vieglatlētikas entuziastus no Priekuļu tehnikuma 1.kursa: Katrīnu Bašenu S18, Martu Marlēnu Petkeviču S18, Elizabeti Laptevu BRk16, Robertu Krūmiņu M18. No vecākiem kursiem startēja Henrijs Lērme Db16, Kristaps Sablins AE16, Dāvis Špāks D17, Andis Kļaviņš AD17, Anija Majore S17, Ilze Madara Eglīte un Evita Priedīte no E17 grupas.

Cēsu starpnovadu sacensībās zvaigznes bija sastājušās mūsu pusē, jo medaļas izcīnījām vairākās disciplīnās. Diena iesākās ar 4x100m stafetēm meitenēm, kurās Katrīna Bašena, Elizabete Lapteva, Ilze Madara Eglīte, Marta Marlēna Petkeviča izcīnīja 2.vietu! 3000m distancē Roberts Krūmiņš izcīnīja uzvaru, arī tāllēkšanā Katrīna Bašena, sasniedzot personīgo rekordu, kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Meitenēm 800m distancē, mūsu skolas labākā vidējo un garo distanču skrējēja Anija Majore izcīnīja 3.vietu. Līdz goda pjedestālam pavisam nedaudz pietrūka Andim Kļaviņam, kurš 100m sprintā izcīnīja augsto 4.vietu! Vēl komandā startēja Evita Priedīte, Marija Lapteva Brk16 un Linards Vorobjovs M18.