Priekuļi
Ceturtdiena
    13. decembris 2018.
Vārda diena šodien: Lūcija un Veldze
Rīt: Auseklis un Gaisma
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Neklātiene

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Ārpus formālā izglītība

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Lauksaimnieki un mežsaimnieki tiksies ikgadējā izstādē “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018” RāmavāPrese
8.oktobris 2018.

No 11. līdz 13.oktobrim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 27.starptautiskā lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018”. Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju un izstādes ģenerālsponsoru banku Citadele.Izstādes atklāšana: 11.oktobrī plkst. 11:00, izstādi atklās Latvijas Republikas Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

No 11. līdz 13.oktobrim Izstāžu kompleksā Rāmava durvis vērs izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018”, piedāvājot izzināt nozares novitātes lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, kā arī infrastruktūras uzlabošanā. Paredzams, ka izstāde pulcēs 8 līdz 10 tūkstošus profesionāļu un interesentu.

Izstādē apmeklētāji sastaps vairāk nekā 250 dalībnieku, kuri prezentēs tehniku, aprīkojumu, kā arī konsultēs par labākajiem piedāvājumiem katras saimniecības un uzņēmuma vajadzībām. Lauksaimniecības sadaļā būs apskatāmi arī vairāki jaunumi - uzlaboti tehnikas modeļi, kā arī jauni zīmoli. Savukārt, industriālo tehniku un materiālus saimniecības uzlabošanai novērtēs gan lauksaimnieki, gan dažādu infrastruktūras darbu veicēji.

Plašāk pārstāvēta šogad arī mežsaimniecības joma – dalībnieki piedāvās gan meža apsaimniekošanas pakalpojumus, gan dažāda izmēra tehniku, tostarp efektīvu lielo mežistrādes tehniku, kā arī mazākas mašīnas, kas piemērotas meža kopšanas un apauguma novākšanas darbiem.

Izstādes ietvaros notiek semināri un diskusijas pieredzes apmaiņai, ietverot aktualitātes meža apsaimniekošanā (ceturtdien), aktualitātes investīciju projektos, problēmas un risinājumus augu aizsardzībā mainīgos klimata apstākļos (piektdien), kā arī lauksaimniecības produkcijas pārstrādes iespējas un ceļu uzturēšanas jautājumus (sestdien). Izglītojošā programma tiek rīkota sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, AS “Latvijas mediji” portālu “laukos.lv”, Zemnieku saeimu, Latvijas Lauksaimniecības Universitāti un citu organizāciju pārstāvjiem.

Izstādē bankas Citadele stendā ikvienam būs iespēja arī uzzināt par tehnikas un transportlīdzekļu iegādes iespējām, izmantojot līzingu un bankas kredītlīdzekļus. Citadeles speciālisti palīdzēs saprast piemērotākos finansējuma veidus un iespējas. Varēs uzzināt arī par iespēju saņemt bankas finansējumu par pircējam izrakstītajiem, bet vēl neapmaksātajiem rēķiniem jeb faktoringa pakalpojumu. Tāpat šajā stendā būs iespēja uzzināt par jaunākajām tendencēm banku norēķinos un pašiem izmēģināt norēķināties ar aproci vai viedtālruni. Bankas speciālisti pastāstīs un parādīs, kā moderna bankas lietotne var padarīt lauksaimnieku ikdienu ērtāku.

Pasākuma laikā interesenti aicināti arī apskatīt ābolu un dārzeņu izstādi, just līdzi kokgāzēju un forvarderu sacensību dalībniekiem, kā arī pie informācijas centra piedalīties aktivitātē "Ieaud Latviju" – ieaust katram savu dzīparu kopīgi veidotā simtgades galdautā.

Plašāka informācija šeit »»».

Uz tikšanos Rāmavā no 11. līdz 13. oktobrim!

Izstādes darba laiks Ce-Se 10-17.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Priekuļu tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin