JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Volejbolistiem 2.vieta Latvijā!Sports
8.decembris 2018.

5.decembrī Daugavpilī noslēdzās SK AMI volejbola finālsacensības jauniešiem, kurās Priekuļu tehnikuma volejbolisti izcīnīja 2.vietu. Nedēļu pirms valsts fināla Smiltenē mūsu skolas zēni pārliecinoši uzvarēja visās apakšgrupu spēlēs. Pretī stājās Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Smiltenes tehnikums, Valmieras tehnikums. Mūsu jaunieši bija tik pārāki pār citiem, ka nezaudēja nevienu setu nevienā spēlē. Tiesības pārstāvēt Vidzemes reģionu ieguva divas spēcīgākās komandas - Priekuļu tehnikums un CTDV.

Finālā Daugavpils tehnikumā tikās 8 spēcīgākās komandas no 4 Latvijas reģioniem - Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Rīgas. Tās tika sadalītas 2 apakšgrupās. Mūsu pretinieki bija Jelgavas tehnikums, Rīgas Tehniskā koledža (RTK) un Daugavpils Būvniecības tehnikums (DBT). Sīvākās cīņas bija ar DBT un RTK. Abās spēlēs pirmos setus uzvarējām, otros zaudējām, bet izšķirošajos bijām pārāki pār pretiniekiem. Pēdējā apakšgrupas spēle bija ļoti svarīga, jo zaudējot varētu palikt arī bez medaļas. Mūsu zēni pierādīja, ka ir ieradušies cīnīties par visaugstākā kaluma medaļām un Jelgavu uzvarēja ar 2:0. Atlika pēdējā cīņa par uzvaru pret Daugavpils tehnikumu, kuri ir vairākkārtēji Latvijas čempioni, kā arī komandā spēlē virslīgas spēlētāji. Pretinieki izskatījās draudīgi, bet pirmajā setā mēs spējām būt vadībā ar 4 punktu starpību. Vietējo līdzjutēju iedvesmoti, Daugavpils jaunieši seta galotnē uzvarēja. Otrais sets mums vairs nebija tik veiksmīgs un esošie čempioni mūs pārspēja ar lielāku rezultātu. Līdz ar to Priekuļu tehnikuma volejbolisti ieguva 2.vietu valstī!

Komandā spēlēja: Lauris Lauciņš, Ralfs Alvis Jansons, Ermīns Trušelis, Aivis Zaļzirnis, Daniels Kaulakans, Lauris Zaķis, Armīns Dricka un Valters Sokolovs.

Paldies pulciņa vadītājai Līgai Bankai par komandas sagatavošanu sacensībām.