Priekuļi
Cēsis
Svētdiena
    15. septembris 2019.
Vārda diena šodien: Sandra, Sondra, Gunvaldis un Gunvaris
Rīt: Asja, Asnate un Dāgs
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Ilgtspējīga attīstība un „zaļās” prasmesAudzēkņi
6.marts 2019.

Februāra mēnesī 3. un 4.kursa audzēkņi, apgūstot mācību priekšmetu „zaļās” prasmes, izmantoja iespēju iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas un ražošanas uzņēmumiem tepat Priekuļos. ML16, MS16 un L15 grupu audzēkņi tikās ar uzņēmuma ”Rifs” vadītāju E. Gravu, kurš pastāstīja par uzņēmuma darbību un tā atbildību pret vidi un sabiedrību. Katram darba devējam un darba ņēmējam ir jāsaprot, ka aprites ekonomika, resursu taupīšana un alternatīvās enerģijas izmantošana ir mūsdienīga uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā.Priekuļos aktīvi darbojas uzņēmums „Vides risinājumu institūts”. Apvienojot vispusīgi domājošus Latvijas un ārvalstu zinātniekus, māksliniekus, praktiķus un moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas, uzņēmums rada inovatīvus risinājumus kompleksām vides problēmām un ilgtspējīgai dabas resursu izmantošanai. Viens no sadarbības projektiem ir SIA ”Field and Forest” 2005.gadā dibināta bioloģiska saimniecība, kuras pamatdarbība ir lauksaimniecība un tajā skaitā kultūraugu, garšaugu un ārstniecības augu audzēšana un pārstrāde. Paldies uzņēmuma vadītājam I. Paškovskim, kurš laipni uzņēma tehnikuma audzēkņus un iepazīstināja ar inovatīvajiem risinājumiem un jaunajām idejām ilgtspējīgas darbības un pētniecības jomās. Audzēkņus pārsteidza modernās un uz zinātniskiem pamatiem balstītās tehnikas parks, izpētes un inovāciju laboratorija un pārsteidzošās idejas turpmākajiem vides risinājumiem.

Paldies par iespēju uzņēmumu vadītājiem! Paldies par ļoti smaržīgajām ekoloģiskajām tējām uzņēmuma „Field ans Forest” darbiniekiem saka audzēkņi un skolotāja P. Sukaruka.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin