PT Time Izmēģini jauno versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas Pirmdiena  Otrdiena  Trešdiena  Ceturtdiena  Piektdiena  
NEKLĀTIENE
Grupas Lnv17-9 • Tr18-1

Lauksaimniecība - Lnv17-9
    Sestdiena,  24.februāris  2018
8.10-12.35 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
13.35-18.45 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
    Sestdiena,  3.marts  2018
8.10-12.35 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
13.35-18.00 Lauksaimniecības tehnika v.k.201-V.Kriškalns
    Sestdiena,  10.marts  2018
8.55-12.35 Agronomija v.k.215-S.Audere
13.35-15.00 Agronomija v.k.215-S.Audere
15.05-17.15 Lauksaimniecības tehnika-T v.k.201-V.Kriškalns
17.20-18.45 Lauksaimniecības tehnika pr. v.k.201-V.Kriškalns
    Sestdiena,  17.marts  2018
810 - 9.35 Agrobioloģija v.k.215-S.Audere
9.40 - 12.35 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
13.35-18.00 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
    Sestdiena,  24.marts  2018
8.10-12.35 Agronomija v.k.215-S.Audere
13.35-15.00 Agrobioloģija v.k.215-S.Audere
15.05-18.45 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
    Sestdiena,  7.aprīlis  2018
8.10-9.35 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
9.40 - 13.20 Pārvaldes un finanšu dokumentācija pr. v.k.212-L.Ozolante
14.20-18.00 Pārvaldes un finanšu dokumentācija pr. 407-M.Eihentāle
    Sestdiena,  14.aprīlis  2018
8.10 - 11.50 Augkopība pr. v.k.215-S.Audere
12.50-18.45 Lauksaimniecības tehnika pr. v.k.308-E.Salmiņš
    Sestdiena,  21.aprīlis  2018
8.10-12.35 Lauksaimniecības tehnika v.k.201-R.Vilcāns
13.35-18.45 Lauksaimniecības tehnika v.k.201-V.Kriškalns
    Sestdiena,  28.aprīlis  2018
8.10-11.05 Augkopība pr. v.k.215-S.Audere
11.10-12.35 Lauksaimniecības tehnika pr. v.k.201-V.Kriškalns
13.35 - 18.45 Lauksaimniecības tehnika pr. v.k.201-V.Kriškalns
    Sestdiena,  12.maijs  2018
8.10-12.35 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 137-J.Vītols
13.35-18.45 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 137-J.Vītols
    Sestdiena,  19.maijs  2018
8.10-12.35 Augkopība pr. v.k.215-S.Audere
13.35-15.45 Augkopība pr. v.k.215-S.Audere
15.50-17.15 Konsultācijas eksāmenam agronomija v.k.215-S.Audere
    Sestdiena,  26.maijs  2018
8.10 - 9.35 Konsultācijas eksāmenam lopkopība v.k.219-M.Skotele
9.40 - 12.35 Lopkopība pr. v.k.219-M.Skotele
13.35-18.00 Lopkopība pr. v.k.219-M.Skotele
    Sestdiena,  2.jūnijs  2018
8.10-11.50 Eksāmens - lopkopība v.k.219-M.Skotele
12.50-16.30 Eksāmens - agronomija v.k.215-S.Audere
16.35-18.00 Konsultācijas eksāmenam lauksaimniecības tehnika v.k.201-V.Kriškalns/E.Salmiņš
    Sestdiena,  9.jūnijs  2018
8.10-12.35 Eksāmens-lauksaimniecības tehnika v.k.201-V.Kriškalns/E.Salmiņš
13.35-15.00 Konsultācijas kvalifikācijas praksei v.k.215-S.Audere
    Sestdiena,  16.jūnijs  2018
8.10-9.35 Konsultācijas kvalifikācijas eksāmenam v.k.215-S.Audere
9.40-11.05 Konsultācijas kvalifikācijas eksāmenam v.k.219-M.Skotele
11.10-11.50 Konsultācijas kvalifikācijas eksāmenam v.k.201-V.Kriškalns
11.55-12.35 Konsultācijas kvalifikācijas eksāmenam v.k.308-E.Salmiņš
    Pirmdiena,  18.jūnijs  2018
9.00 Kvalifikācijas eksāmena teorētiskā daļa v.k.215/v.k.219/v.k.201
http://pt.edu.lv