PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.septembris
Otrdiena
10.septembris
Trešdiena
11.septembris
Ceturtdiena
12.septembris
Piektdiena
13.septembris

Pirmdiena
16.septembris
Otrdiena
17.septembris
Trešdiena
18.septembris
Ceturtdiena
19.septembris
Piektdiena
20.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-1 • MDt19-8 • MRnef19-11 • MRnef19-9
Pirmdiena
9.septembris
  Pārst.      BB17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Angļu valoda P.310-A.Ronis
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      BE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN16 
1 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija L.Šķēle
2 Būvdarbu tehnoloģija C.203-L.Šķēle
3 Būvdarbu tehnoloģija C.203-L.Šķēle
4 Būvdarbu tehnoloģija C.203-L.Šķēle
  Pārst.      BN17 
1 Stilu mācība C.209-D.Turciņa
2 Lietišķā saskarsme C. 205-L.Veipāne
3 Lietišķā saskarsme C. 205-L.Veipāne
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
4 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
  Pārst.      DA18 
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
4 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
  Pārst.      DA19 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
2 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      DM18 
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Kompozīcija C.207-E.Bušmane
4 Kompozīcija C.207-E.Bušmane
  Pārst.      DM19 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
2 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      EE16 
1 Elektroiekārtas un to apkalpošana C.110-A.Tūtere
2 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
3 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
4 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
  Pārst.      EE17 
1 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
2 Elektroiekārtas un to apkalpošana C.110-A.Tūtere
3 Elektroapgāde C.110-A.Tūtere
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      EE18 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      EE19 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Informātika C.410-N.Bumbiere
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
  Pārst.      ID17 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Sports J.Olengovičs
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Angļu valoda P.310-A.Ronis
  Pārst.      ID18 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.      ID19 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 EIKT pamatprocesi un darbu veidi P.416-J.Brakšs
  Pārst.      IDa16 
1 Datortīkli P.409-J.Joksts
2 Datortīkli P.409-J.Joksts
3 Sports E.Dzudzilo
4 IT sistēmu drošība P.410-Z.Dubova
5 Audzinātāja stunda P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      IDb16 
1 IT sistēmu drošība P.410-Z.Dubova
2 Sports L.Banka
3 Datortīkli P.409-J.Joksts
4 Datortīkli P.409-J.Joksts
  Pārst.      IP17 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Sports J.Olengovičs
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Angļu valoda P.310-A.Ronis
  Pārst.      IP18 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      IP19 
1 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.309-J.Brakšs
2 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.309-J.Brakšs
3 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.309-J.Brakšs
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      KM16 
1 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
2 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
3 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.darbnīcas-L.Puriņš
4 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.darbnīcas-L.Puriņš
  Pārst.      KM17 
1 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM18 
1 Lietišķā saskarsme C. 205-L.Veipāne
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      KM19 
1 Informātika C.410-N.Bumbiere
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Elektrotehnika C.110-A.Tūtere
  Pārst.      LA18 
1 Bioloģija P.126-I.Eglīte
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Bioloģija P.126-I.Eglīte
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
4 Brīvlaiks
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
4 Brīvlaiks
  Pārst.      LM18 
1 Bioloģija P.126-I.Eglīte
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Bioloģija P.126-I.Eglīte
  Pārst.      LM19 
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Bioloģija P.126-I.Eglīte
3 Remonta pamati-T P.019-A.Lapsa
4 Remonta pamati-T P.019-A.Lapsa
  Pārst.      MA16 
1 Automobiļa hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Automobiļa hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Automobiļa hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Automobiļa hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.      MA17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA18 
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Sports E.Dzudzilo
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-S.Rakauskis
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      MA19 
1 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
2 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      MAv18 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MD17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MD19 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      ME16 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Tehniskā servisa organizācija P.apkop.punkts- J.Broks
3 Tehniskā servisa organizācija P.apkop.punkts- J.Broks
4 Tehniskā servisa organizācija P.apkop.punkts- J.Broks
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
4 Brīvlaiks
  Pārst.      TE16 
1 Konditorejas izstrādājumu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
2 Konditorejas izstrādājumu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
3 Viesu apkalpošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
4 Viesu apkalpošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
  Pārst.      TE17 
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.307-D.Stīpniece
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
4 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.      TP18 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.307-D.Stīpniece
3 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana P.v.k.307-D.Stīpniece
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      TP19 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Informātika P.410-Z.Dubova
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Sports L.Banka
2 Komerczinību pamati v.k.212-L.Ozolante
3 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
4 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.      UK18 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      UK19 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns