PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Pirmdiena
10.februāris
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
2 Lietvedība un tāmēšana P.v.k.304-I.Oša
3 Lietvedība un tāmēšana P.v.k.304-I.Oša
4 Ēku inženieriekārtas P.v.k.304-I.Oša
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
  Pārst.      BN18 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      BN19 
1 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.301-L.Šķēle
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      DA18 
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
3 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      DA19 
1 Apģērbu izgatavošanas tehnoloģija I C.darbnīcas-I.Brokane
2 Konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-G.Garkalne
3 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-G.Garkalne
4 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-G.Garkalne
  Pārst.      DM18 
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
3 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      DM19 
1 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
2 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
3 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
4 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
2 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
3 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
4 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
  Pārst.      EE18 
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Materiālmācība un tehniskās mehānikas pamati C.110-A.Tūtere
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.      EE19 
1 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
2 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
3 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
4 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
  Pārst.      ID17 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei P.414-N.Bumbiere
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
3 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
4 Lietotnes programmēšana P.419-V.Bartuševics
  Pārst.      IP18 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana C.309-S.Iesmiņš
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.      IP19 
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.309-J.Brakšs
2 Angļu valoda-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.306-T.Stālmane/C.309-J.Brakšs
3 Angļu valoda-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.306-T.Stālmane/C.309-J.Brakšs
4 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.309-J.Brakšs
5 Patstāvīgie darbi EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas J.Brakšs
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      LA18 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Augkopības mehanizācija P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Bioloģija P.126-I.Eglīte
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      LI16 
1 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.421-L.Ozolante
4 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.421-L.Ozolante
  Pārst.      LI17 
1 Mežsaimniecības un būvniecības pamati P.v.k.304-I.Oša
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      LM16 
1 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      LM17 
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Sports E.Dzudzilo
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      LM18 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Bioloģija P.126-I.Eglīte
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      LM19 
1 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
2 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
3 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
4 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
3 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
4 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
  Pārst.      MA18 
1 Metināšanas pamati-1/Angļu valoda-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.312-T.Stjopkina
2 Metināšanas pamati-1/Angļu valoda-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.312-T.Stjopkina
3 Metināšanas pamati-1/Fizika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.211-R.Lazdiņš
4 Metināšanas pamati-1/Fizika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.211-R.Lazdiņš
5 Metināšanas pamati-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets
  Pārst.      MA19 
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      MD17 
1 Iekšdedzes motori P.004-R.Rusmanis
2 Iekšdedzes motori P.004-R.Rusmanis
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      MD19 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Angļu valoda-1/Informātika-2 P.307-S.Ganiņa/P.410-Z.Dubova
4 Angļu valoda-2/Informātika-1 P.307-S.Ganiņa/P.410-Z.Dubova
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Spēkratu remonta organizācija P.apkop.punkts-J.Broks
4 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      MS17 
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Sports E.Dzudzilo
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
4 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
  Pārst.      TP18 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Ķīmija P.126-I.Eglīte
  Pārst.      TP19 
1 Ķīmija P.126-I.Eglīte
2 Ēdināšanas uzņēmumu aprīkojums P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Ēdināšanas uzņēmumu aprīkojums P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdināšanas uzņēmumu aprīkojums P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.      UK16 
1 Konsultācija eksāmenam tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
2 Patstāvīgie darbi tirgvedības pamati M.Bambe
3 Patstāvīgie darbi tirgvedības pamati M.Bambe
4 Patstāvīgie darbi tirgvedības pamati M.Bambe
  Pārst.      UK17 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      UK18 
1 Datormācība P.414-N.Bumbiere
2 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.      UK19 
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Biroja darba organizēšana a P.414-N.Bumbiere
3 Informātika P.414-N.Bumbiere
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns