PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

Pirmdiena
24.februāris
Otrdiena
25.februāris
Trešdiena
26.februāris
Ceturtdiena
27.februāris
Piektdiena
28.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Pirmdiena
17.februāris
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
2 Būvdarbu tehnoloģija un organizēšana P.v.k.304-S.Sausais
3 Būvdarbu tehnoloģija un organizēšana P.v.k.304-S.Sausais
4 Lietišķā saskarsme un vadības pamati P.221-J.Plendišķe
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
  Pārst.      BN18 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
4 Angļu valoda-2/Patstāvīgie darbi angļu valoda C.306-T.Stālmane/T.Stālmane
  Pārst.      BN19 
1 Pagaidu koka konstrukciju montēšana-T C.103-S.Sausais
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.301-L.Šķēle
4 Matemātika C.301-D.Brakša
  Pārst.      DA18 
1 Kompozīcija C.darbnīcas-I.Brokane
2 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda C.201-D.Tarasova
  Pārst.      DA19 
1 Apģērbu izgatavošanas tehnoloģija II C.darbnīcas-G.Garkalne
2 Apģērbu izgatavošanas tehnoloģija II C.darbnīcas-G.Garkalne
3 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-G.Garkalne
4 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-G.Garkalne
  Pārst.      DM18 
1 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
2 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda C.201-D.Tarasova
  Pārst.      DM19 
1 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
2 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
3 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
4 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības elektromontāžas darbi A.Spruģevics
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 "Elektriskās mašīnas, piedziņa un automātika" C.110-A.Tūtere
4 "Elektriskās mašīnas, piedziņa un automātika" C.110-A.Tūtere
  Pārst.      EE18 
1 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
  Pārst.      EE19 
1 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.106-A.Spruģevics
2 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.106-A.Spruģevics
3 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.106-A.Spruģevics
4 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.106-A.Spruģevics
  Pārst.      ID17 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
  Pārst.      ID18 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
4 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei P.414-N.Bumbiere
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Tīmekļu vietņu programmēšana WEB P.413-K.Grīntāls
2 Tīmekļu vietņu programmēšana WEB P.413-K.Grīntāls
3 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
4 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
  Pārst.      IP18 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
  Pārst.      IP19 
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
5 Patstāvīgie darbi EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas J.Brakšs
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
4 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      LA18 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Bioloģija P.126-I.Eglīte
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      LI16 
1 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.      LI17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.v.k.212-L.Ozolante
3 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      LM16 
1 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Spēkratu remonta organizācija P.apkop.punkts-J.Broks
  Pārst.      LM17 
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      LM18 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Bioloģija P.126-I.Eglīte
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      LM19 
1 Remonta pamati-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
3 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
4 Remonta pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
  Pārst.      MA18 
1 Metināšanas pamati-2/Angļu valoda-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.307-S.Ganiņa
2 Metināšanas pamati-2/Angļu valoda-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.307-S.Ganiņa
3 Metināšanas pamati-2/Fizika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.211-R.Lazdiņš
4 Metināšanas pamati-2/Fizika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets/P.211-R.Lazdiņš
5 Metināšanas pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Dedumets
  Pārst.      MA19 
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      MD17 
1 Iekšdedzes motori P.004-R.Rusmanis
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Patstāvīgie darbi automobiļu elektroiekārtu diagn. un rem. V.Kriškalns
  Pārst.      MD19 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Sports E.Dzudzilo
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Specializētās tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      MS17 
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Viesu apkalpošanas organizācija P.v.k.105-I.Mālniece
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē P.421-L.Ozolante
  Pārst.      TP18 
1 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.      TP19 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      UK16 
1 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
2 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
3 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
4 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
  Pārst.      UK17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      UK18 
1 Datormācība P.414-N.Bumbiere
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
3 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
4 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.      UK19 
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Informātika P.414-N.Bumbiere
3 Biroja darba organizēšana a P.414-N.Bumbiere
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns