PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.marts
Otrdiena
24.marts
Trešdiena
25.marts
Ceturtdiena
26.marts
Piektdiena
27.marts

Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

Pirmdiena
23.marts
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Lietvedība un tāmēšana P.v.k.304-I.Oša
2 Ēku inženieriekārtas P.v.k.304-I.Oša
3 Sports L.Banka
4 Lietišķā saskarsme un vadības pamati P.221-J.Plendišķe
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
  Pārst.      BN18 
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      BN19 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Ķīmija C.206-I.Eglīte
4 Ķīmija C.206-I.Eglīte
  Pārst.      DA18 
1 Matemātika C.410-D.Brakša
2 Matemātika C.410-D.Brakša
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
  Pārst.      DA19 
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      DM18 
1 Matemātika C.410-D.Brakša
2 Matemātika C.410-D.Brakša
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
  Pārst.      DM19 
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
  Pārst.      EE18 
1 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
2 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
3 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
4 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
  Pārst.      EE19 
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      ID17 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
  Pārst.      ID19 
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 Fizika P.223-D.Andersone
4 Fizika P.223-D.Andersone
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
2 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
3 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
4 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
  Pārst.      IP18 
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
2 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
3 Angļu valoda-2/Informātika-1 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
4 Angļu valoda-2/Informātika-1 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
2 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
3 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Patstāvīgie darbi fizikā M.Vītola
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      LA18 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
2 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
3 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
4 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
  Pārst.      LM18 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LM19 
1 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
2 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
3 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
4 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Automobiļu šasijas remonts b P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Automobiļu šasijas remonts b P.v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.      MA18 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
4 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.      MA19 
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Angļu valoda-2/Virsbūves detaļu remonta pamati-1 P.312-T.Stjopkina/P.apkop.punkts-J.Broks
4 Angļu valoda-1/Virsbūves detaļu remonta pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.apkop.punkts-J.Broks
  Pārst.      MD17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
  Pārst.      MD19 
1 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
2 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
3 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
4 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      TP18 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      TP19 
1 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā P.v.k.307-D.Stīpniece
2 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā P.v.k.307-D.Stīpniece
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Sports L.Banka
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
  Pārst.      UK18 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      UK19 
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Sports L.Banka
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns