PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

Pirmdiena
6.aprīlis
Otrdiena
7.aprīlis
Trešdiena
8.aprīlis
Ceturtdiena
9.aprīlis
Piektdiena
10.aprīlis

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Pirmdiena
30.marts
  Pārst.      BB17 
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
4 Angļu valoda P.310-A.Ronis
  Pārst.      BE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Ķīmija C.206-I.Eglīte
4 Ķīmija C.206-I.Eglīte
  Pārst.      DA18 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
  Pārst.      DA19 
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      DM18 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
  Pārst.      DM19 
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      EE18 
1 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
2 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
3 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
4 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
  Pārst.      EE19 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      ID17 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
2 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
3 Fizika P.209-R.Lazdiņš
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
5 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei P.414-N.Bumbiere
4 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei P.414-N.Bumbiere
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
2 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
3 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
4 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
  Pārst.      IP18 
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.301-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.301-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.301-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.301-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
2 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
3 Sports K.Puriņa
4 Patstāvīgie darbi galdniecības izstrādājumu konstruēšana D.Turciņa
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      LA18 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
2 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
3 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
  Pārst.      LM18 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      LM19 
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
2 Informātika-1/Angļu valoda-2 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
3 Informātika-2/Angļu valoda-1 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
4 Informātika-2/Angļu valoda-1 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Automobiļu šasijas remonts P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu šasijas remonts P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      MA18 
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1/Automobiļu tehniskā apkope un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1/Automobiļu tehniskā apkope un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1/Automobiļu tehniskā apkope un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
4 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1/Automobiļu tehniskā apkope un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
  Pārst.      MA19 
1 Demontāža un montāža-2/Virsbūves detaļu remonta pamati-1 P.v.k.308-E.Salmiņš/P.apkop.punkts-J.Broks
2 Demontāža un montāža-2/Virsbūves detaļu remonta pamati-1 P.v.k.308-E.Salmiņš/P.apkop.punkts-J.Broks
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Patstāvīgie darbi angļu valoda-2 S.Ganiņa/T.Stjopkina
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Patstāvīgie darbi angļu valoda-2 S.Ganiņa/T.Stjopkina
  Pārst.      MD17 
1 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.      MD19 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
4 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
3 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
4 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      TP18 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      TP19 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā P.v.k.307-D.Stīpniece
4 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā P.v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
2 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
3 Literatūra P.217-D.Gabriša
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      UK18 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      UK19 
1 Biroja darba organizēšana-a P.414-N.Bumbiere
2 Biroja darba organizēšana-a P.414-N.Bumbiere
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns