PT Time Izmēģini jauno versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
NEKLĀTIENE
Grupas Lnv17-9 • Tr18-1
Pirmdiena
Jaunais pamatsaraksts
no 2018.gada 26.februāra līdz 2018.gada 2.martam
Pārst.     A14  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     A15  
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Patstāvīgie darbi angļu valoda-2 S.Ganiņa/T.Stjopkina
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
4 Satiksmes noteikumi un kustības drošība 412-J.Lācis
 
Pārst.     A17  
1 Demontāža un montāža-T v.k.308-E.Salmiņš
2 Remonta pamati-1/Automobiļu uzbūves pamati-2 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/021-A.Šops
3 Remonta pamati-1/Automobiļu uzbūves pamati-2 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/021-A.Šops
4 Remonta pamati-1/Sabiedrības un cilvēka drošība-2 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/136-P.Sukaruka
 
Pārst.     Aa16  
1 Literatūra 215-L.Sudraba
2 Ekonomika v.k.208-S.Laiviņa
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Sports E.Dzudzilo
5 Audzinātāja stunda 126-I.Eglīte
 
Pārst.     Ab16  
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
4 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
5 Audzinātāja stunda 136-P.Sukaruka
 
Pārst.     AD17  
1 Sports E.Dzudzilo
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Informātika 414-N.Bumbiere
 
Pārst.     ADv17  
1 Elektronisko sistēmu remonta pamati-T 008-A.Tilaks
2 Elektronisko sistēmu remonta pamati-T 008-A.Tilaks
3 Elektronisko sistēmu remonta pamati-T 008-A.Tilaks
4 Elektronisko sistēmu remonta pamati-T 008-A.Tilaks
5 Konsultācijas prakses uzņēmumā atskaitei apkop.punkts-S.Grosbergs
 
Pārst.     AE14  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     AE16  
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Automobiļu vadītāju sagatavošana 410-J.Lācis
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
 
Pārst.     Av17  
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts-1 131-A.Dedumets
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts-1 131-A.Dedumets
3 Automobiļu elektroiekārtu remonts-1 131-A.Dedumets
4 Automobiļu elektroiekārtu remonts-1 131-A.Dedumets
5 Konsultācijas prakses uzņēmumā atskaitei apkop.punkts-S.Grosbergs
 
Pārst.     BA14  
1 Būvdarbu organizācija v.k.304-S.Sausais
2 Būvdarbu organizācija v.k.304-S.Sausais
3 Krāsu mācība, kompozīcija v.k.307-L.Veipāne
4 Krāsu mācība, kompozīcija v.k.307-L.Veipāne
5 Audzinātāja stunda 318-D.Brakša
 
Pārst.     BE14  
1 Būvdarbu organizācija v.k.304-S.Sausais
2 Būvdarbu organizācija v.k.304-S.Sausais
3 Būvdarbu tehnoloģijas v.k.304-S.Sausais
4 Būvdarbu tehnoloģijas v.k.304-S.Sausais
5 Audzinātāja stunda 318-D.Brakša
 
Pārst.     BT15  
1 Patstāvīgie darbi literatūra M.Lībiete
2 Sports L.Banka
3 Personāla vadības pamati 412-G.Beperščaite
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
Pārst.     BT16  
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
2 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Matemātika 318-D.Brakša
 
Pārst.     D14  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     D15  
1 Saziņas veidi IT sistēmā-1 416-J.Brakšs
2 Psiholoģija 137-G.Grīnberga
3 Sports L.Banka
4 Literatūra 215-L.Sudraba
 
Pārst.     D17  
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T 413-I.Simkeviča
 
Pārst.     Da16  
1 Patstāvīgie darbi fizika I.Pavelko
2 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
 
Pārst.     Db16  
1 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
2 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
3 Operētājsistēmas-1 416-J.Brakšs
4 Operētājsistēmas-1 416-J.Brakšs
 
Pārst.     E14  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     E15  
1 Angļu valoda 310-A.Ronis
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Angļu valoda 310-A.Ronis
 
Pārst.     E16  
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
2 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
3 Viesu apkalpošanas organizācija-T v.k.105-I.Mālniece
4 Matemātika 318-D.Brakša
 
Pārst.     E17  
1 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
2 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
3 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
4 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
 
Pārst.     K14  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     L14  
1 Agronomija v.k.215-S.Audere
2 Fermu iekārtas un mehanizācija-1 v.k.308-E.Salmiņš
3 Fermu iekārtas un mehanizācija-1 v.k.308-E.Salmiņš
4 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
 
Pārst.     L15  
1 Ražošanas organizācija v.k.212-L.Ozolante
2 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
3 Sports E.Dzudzilo
4 Tirgzinības-T v.k.208-S.Laiviņa
 
Pārst.     L16  
1 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-1 v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-1 v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-1 v.k.201-V.Kriškalns
 
Pārst.     L17  
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Agronomija v.k.215-S.Audere
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Sports L.Banka
 
Pārst.     M14  
1 Pneimo un hidro sistēmas-T 021-A.Šops
2 Motori pr. 004-R.Rusmanis
3 Motori pr. 004-R.Rusmanis
4 Motori pr. 004-R.Rusmanis
5 Konsultācijas eksāmenam lauksaimniecības tehnika v.k.308-E.Salmiņš
 
Pārst.     M15  
1 Motori pr. 004-R.Rusmanis
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
 
Pārst.     M16  
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope V.Kriškalns
2 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Matemātika 304-V.Pērkone
 
Pārst.     ML17  
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
2 Sports E.Dzudzilo
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
 
Pārst.     MS17  
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
2 Sports E.Dzudzilo
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
 
Pārst.     P17  
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-3 409-J.Joksts
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-3 409-J.Joksts
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T 413-I.Simkeviča
4 Patstāvīgie darbi EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas J.Joksts
 
Pārst.     S14  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     S15  
1 Patstāvīgie darbi literatūra M.Lībiete
2 Sports L.Banka
3 Grāmatvedības pamati v.k.212-L.Ozolante
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
Pārst.     S16  
1 Statistikas pamati-1 419-M.Buča
2 Statistikas pamati-1 419-M.Buča
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
 
Pārst.     S17  
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
3 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
4 Sports L.Banka
 
http://pt.edu.lv