PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
21.janvāris
Otrdiena
22.janvāris
Trešdiena
23.janvāris
Ceturtdiena
24.janvāris
Piektdiena
25.janvāris

Pirmdiena
28.janvāris
Otrdiena
29.janvāris
Trešdiena
30.janvāris
Ceturtdiena
31.janvāris
Piektdiena
1.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt19-1
Otrdiena
22.janvāris
  Pārst.      A15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      A17 
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Angļu valoda 310-A.Ronis
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.      Aa16 
1 Automobiļu šasijas remonts-T 021-A.Šops
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
3 Sports E.Dzudzilo
4 Patstāvīgie darbi sabiedrības un cilvēka drošība P.Sukaruka
  Pārst.      Aa18 
1 Demontāža un montāža-1 212-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-1 212-E.Salmiņš
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a v.k.308-V.Merkurjevs
4 Fizika-T 223-K.Rebinova
  Pārst.      Ab16 
1 Automobiļu šasijas remonts-T 021-A.Šops
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
3 Sports E.Dzudzilo
4 Patstāvīgie darbi automobiļu elektroiekārtu remonts A.Dedumets
  Pārst.      Ab18 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība v.k.308-V.Merkurjevs
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Demontāža un montāža-1 212-E.Salmiņš
4 Demontāža un montāža-1 212-E.Salmiņš
  Pārst.      AD17 
1 Fizika-1 211-I.Pavelko
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati 008-A.Dedumets
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      AE16 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Zaļās prasmes 136-P.Sukaruka
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Automobiļu elektroiekārtu diagnostika un remonts-1 008-A.Dedumets
  Pārst.      Av18 
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
2 Automobiļu šasijas remonts 006-P.Punculis
3 Automobiļu šasijas remonts 006-P.Punculis
4 Patstāvīgie darbi automobiļu tehniskā apkope un remonts P.Punculis
  Pārst.      BJ15 
1 Namdaru darbi v.k.304-S.Sausais
2 Namdaru darbi v.k.304-S.Sausais
3 Jumiķa darbi v.k.304-S.Sausais
4 Patstāvīgie darbi
  Pārst.      BN15 
1 Namdaru darbi v.k.304-S.Sausais
2 Namdaru darbi v.k.304-S.Sausais
3 Jumiķa darbi v.k.304-S.Sausais
4 Patstāvīgie darbi
  Pārst.      BRk16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BRk17 
1 Sports L.Banka
2 Būvdarbu tehnoloģijas pamati v.k.304-S.Sausais
3 Būvdarbu tehnoloģijas pamati v.k.304-S.Sausais
4 Ķīmija 126-I.Eglīte
  Pārst.      BT15 
1 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija un organizēšana S.Sausais
2 Likumdošanas pamati 219-L.Veipāne
3 Likumdošanas pamati 219-L.Veipāne
4 Ēkas un būves v.k.304-S.Sausais
  Pārst.      BT16 
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Zaļās prasmes 136-P.Sukaruka
  Pārst.      D15 
1 IT sistēmu drošība pr. 410-Z.Dubova
2 IT sistēmu drošība pr. 410-Z.Dubova
3 IT sistēmu drošība pr. 410-Z.Dubova
4 Konsultācija eksāmenam IT sistēmu drošība 410-Z.Dubova
  Pārst.      D17 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Sports J.Olengovičš
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Fizika-1 211-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda 413-I.Simkeviča
  Pārst.      D18 
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T 413-I.Simkeviča
2 Sabiedrība un cilvēka drošība a v.k.308-V.Merkurjevs
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.      Da16 
1 Perifērijas ierīces-T 419-I.Udrovska
2 Perifērijas ierīces-T 419-I.Udrovska
3 Datu bāzes-1 413-I.Simkeviča
4 Matemātika 306-D.Freimane
  Pārst.      Db16 
1 Saziņas veidi IT sistēmā 414-N.Bumbiere
2 Sports L.Banka
3 Perifērijas ierīces-T 419-I.Udrovska
4 Perifērijas ierīces-T 419-I.Udrovska
  Pārst.      E15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      E16 
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Profesionālā angļu valoda 310-A.Ronis
  Pārst.      E17 
1 Angļu valoda 310-A.Ronis
2 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana-1 v.k.307-D.Stīpniece
3 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana-1 v.k.307-D.Stīpniece
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.      E18 
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Ēdināšanas uzņēmumu aprīkojums-T v.k.105-I.Mālniece
3 Ķīmija 126-I.Eglīte
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-T v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      L15 
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
3 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
4 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.      L16 
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
3 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
4 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.      L17 
1 Grāmatvedība un nodokļi 412-L.Ozolante
2 Agrobioloģija v.k.215-S.Audere
3 Sports L.Banka
4 Patstāvīgie darbi Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope V.Kriškalns
  Pārst.      L18 
1 Augsnes īpašības un ielabošana-T v.k.215-S.Audere
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Informātika 414-N.Bumbiere
4 Lauksaimniecības pamatprocesi -1 v.k.215-S.Audere
  Pārst.      M15 
1 Iekšdedzes motori 004-R.Rusmanis
2 Iekšdedzes motori 004-R.Rusmanis
3 Iekšdedzes motori 004-R.Rusmanis
4 Pneimo un hidro sistēmas 021-A.Šops
  Pārst.      M18 
1 Spēkratu uzbūves pamati-1 019-S.Ķezis
2 Spēkratu uzbūves pamati-1 019-S.Ķezis
3 Remonta pamati-1 apkop.punkts-A.Lapsa
4 Remonta pamati-1 apkop.punkts-A.Lapsa
  Pārst.      ML16 
1 Zaļās prasmes 136-P.Sukaruka
2 Bioloģija 126-I.Eglīte
3 Agroķīmija v.k.215-S.Audere
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.      ML17 
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
4 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
  Pārst.      MS16 
1 Zaļās prasmes 136-P.Sukaruka
2 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts 021-A.Šops
3 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts 021-A.Šops
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.      MS17 
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
4 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
  Pārst.      Ndv18-1 
1 Audzināšanas teorija u R.Dudko
2 Audzināšanas teorija u R.Dudko
3 Audzināšanas teorija u R.Dudko
4 Audzināšanas teorija u R.Dudko
  Pārst.      P17 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Sistēmu programmēšana-T 413-I.Simkeviča
3 Sports J.Olengovičš
4 Sistēmu programmēšana-T 413-I.Simkeviča
5 Audzinātāja stunda 413-I.Simkeviča
  Pārst.      P18 
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T 413-I.Simkeviča
2 Sabiedrība un cilvēka drošība a v.k.308-V.Merkurjevs
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.      S15 
1 Klientu pieņemšanas un apkalpošanas organizācija 407-M.Eihentāle
2 Darba un komerctiesības v.k.208-G.Veģere
3 Darba un komerctiesības v.k.208-G.Veģere
4 Statistikas pamati 221-D.Sproģe
  Pārst.      S16 
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Grāmatvedības pamati v.k.212-L.Ozolante
3 Komerczinību pamati v.k.212-L.Ozolante
4 Datormācība 414-N.Bumbiere
  Pārst.      S17 
1 Grāmatvedības pamati 412-L.Ozolante
2 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
3 Sports L.Banka
4 Lietišķo rakstu valoda, stilistika 137-D.Birzniece
  Pārst.      S18 
1 Dabas zinības 126-I.Eglīte
2 Informātika 414-N.Bumbiere
3 Lietišķo rakstu valoda, stilistika 137-D.Birzniece
4 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns