PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.janvāris
Otrdiena
15.janvāris
Trešdiena
16.janvāris
Ceturtdiena
17.janvāris
Piektdiena
18.janvāris

Pirmdiena
21.janvāris
Otrdiena
22.janvāris
Trešdiena
23.janvāris
Ceturtdiena
24.janvāris
Piektdiena
25.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt19-1
Trešdiena
16.janvāris
  Pārst.      A15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      A17 
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
  Pārst.      Aa16 
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
3 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
4 Motoru remonts 004-R.Rusmanis
  Pārst.      Aa18 
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Fizika-T 214-K.Rebinova
3 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
4 Audzinātāja stunda 223-K.Rebinova
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.      Ab16 
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Motoru remonts 004-R.Rusmanis
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.      Ab18 
1 Automobiļu uzbūves pamati-T 004-R.Rusmanis
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Audzinātāja stunda 215-L.Sudraba
  Pārst.      AD17 
1 Elektrotehnikas un elektronikas pamati 008-A.Dedumets
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Fizika-1 211-I.Pavelko
4 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
  Pārst.      AE16 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Iekšdedzes motori 004-R.Rusmanis
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
4 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts-T 008-A.Dedumets
  Pārst.      Av18 
1 Virsbūves stiklojuma remonts apkop.punkts-J.Broks
2 Virsbūves stiklojuma remonts apkop.punkts-J.Broks
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts 006-P.Punculis
4 Automobiļu tehniskā apkope un remonts 006-P.Punculis
  Pārst.      BJ15 
1 Projektēšana v.k.304-I.Oša
2 Sports E.Dzudzilo
3 Projektēšana v.k.304-I.Oša
4 Projektēšana v.k.304-I.Oša
  Pārst.      BN15 
1 Projektēšana v.k.304-I.Oša
2 Sports E.Dzudzilo
3 Projektēšana v.k.304-I.Oša
4 Projektēšana v.k.304-I.Oša
  Pārst.      BRk16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BRk17 
1 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
2 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
3 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
4 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
  Pārst.      BT15 
1 Sports L.Banka
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
3 Lietvedība un tāmes v.k.304-I.Oša
4 Lietvedība un tāmes v.k.304-I.Oša
  Pārst.      BT16 
2 Lietvedība un tāmēšana v.k.304-I.Oša
3 Ekonomika v.k.212-L.Ozolante
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.      D15 
1 Likumdošana 413-I.Simkeviča
2 Sports L.Banka
3 Patstāvīgie darbi datorsistēmu vadība J.Brakšs
4 Patstāvīgie darbi datorsistēmu vadība J.Brakšs
  Pārst.      D17 
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
2 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
3 Sports J.Olengovičs
4 Matemātika 306-D.Freimane
5 Audzinātāja stunda 413-I.Simkeviča
  Pārst.      D18 
1 Fizika-T 223-J.Čeksters
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T 413-I.Simkeviča
3 Sports L.Banka
4 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
  Pārst.      Da16 
1 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
2 Utilītprogrammas 416-J.Brakšs
3 Utilītprogrammas 416-J.Brakšs
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      Db16 
1 Utilītprogrammas 416-J.Brakšs
2 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
3 Datu bāzes-1 413-I.Simkeviča
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.      E15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      E16 
2 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē 419-L.Ozolante
3 Ekonomika v.k.212-L.Ozolante
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.      E17 
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-1 v.k.109-D.Stīpniece
2 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-1 v.k.109-D.Stīpniece
3 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-1 v.k.109-D.Stīpniece
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-1 v.k.109-D.Stīpniece
  Pārst.      E18 
1 Ķīmija 126-I.Eglīte
2 Pārtikas prečzinība-T v.k.105-I.Mālniece
3 Fizika-T 223-J.Čeksters
4 Audzinātāja stunda v.k.109-D.Zelča-Ločmele
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.      L15 
1 Lauksaimniecības mašīnas v.k.201-V.Kriškalns
2 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
3 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
4 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.      L16 
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Agronomija-T v.k.2215-S.Audere
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts v.k.201-V.Kriškalns
4 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.      L17 
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 421-J.Lācis
3 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 421-J.Lācis
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.      L18 
1 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
2 Fizika-T 223-J.Čeksters
3 Lauksaimniecības pamatprocesi -1 v.k.215-S.Audere
4 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.      M15 
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnika V.Kriškalns
2 Sports E.Dzudzilo
3 Tehniskā servisa organizācija apkop.punkts-J.Broks
4 Tehniskā servisa organizācija apkop.punkts-J.Broks
  Pārst.      M18 
1 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
2 Fizika-T 223-J.Čeksters
3 Spēkratu uzbūves pamati-T 410-S.Ķezis
4 Spēkratu uzbūves pamati-T 019-S.Ķezis
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.      ML16 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.      ML17 
1 Ekonomika 421-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-1 v.k.201-V.Kriškalns
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
  Pārst.      MS16 
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.      MS17 
1 Ekonomika 421-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-1 v.k.201-V.Kriškalns
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
  Pārst.      Ndv18-1 
1 Bērna aprūpe u J.Purviņa
2 Bērna aprūpe u J.Purviņa
3 Bērna aprūpe u J.Purviņa
4 Bērna aprūpe u J.Purviņa
  Pārst.      P17 
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Sistēmu programmēšana-T 413-I.Simkeviča
5 Audzinātāja stunda 413-I.Simkeviča
  Pārst.      P18 
1 Fizika-T 223-J.Čeksters
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T 413-I.Simkeviča
3 Sports L.Banka
4 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
  Pārst.      S15 
1 Darba un komerctiesības v.k.208-G.Veģere
2 Darba un komerctiesības v.k.208-G.Veģere
3 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
4 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
  Pārst.      S16 
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
4 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.      S17 
1 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
2 Dabas zinības 126-I.Eglīte
3 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
4 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.      S18 
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
3 Ekonomiskā ģeogrāfija 126-I.Eglīte
4 Audzinātāja stunda v.k.109-D.Zelča-Ločmele
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns