PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.septembris
Otrdiena
10.septembris
Trešdiena
11.septembris
Ceturtdiena
12.septembris
Piektdiena
13.septembris

Pirmdiena
16.septembris
Otrdiena
17.septembris
Trešdiena
18.septembris
Ceturtdiena
19.septembris
Piektdiena
20.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-1 • MDt19-8 • MRnef19-11 • MRnef19-9
Trešdiena
11.septembris
  Pārst.      BB17 
2 Sports L.Banka
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
4 Datorzinības P.410-Z.Dubova
5 Elektrotehnikas pamati P.223-D.Andersone
  Pārst.      BE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN16 
1 Būvdarbu tehnoloģija C.203-L.Šķēle
2 Būvdarbu tehnoloģija C.203-L.Šķēle
3 Sports K.Puriņa
4 Būvdarbu tehnoloģija C.203-L.Šķēle
  Pārst.      BN17 
1 Lietišķā saskarsme C. 209-L.Veipāne
2 Lietišķā saskarsme C. 209-L.Veipāne
3 Būvnormatīvi un tāmes C.203-L.Šķēle
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
1 Matemātika 304-D.Brakša
2 Audzinātāja stunda C.zāle-L.Šķēle
3 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      DA18 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.      DA19 
1 Informātika C.410-N.Bumbiere
2 Audzinātāja stunda C.zāle-D.Tarasova
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Matemātika 304-D.Brakša
  Pārst.      DM18 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.      DM19 
1 Informātika C.410-N.Bumbiere
2 Audzinātāja stunda C.zāle-D.Tarasova
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Matemātika 304-D.Brakša
  Pārst.      EE16 
1 Elektrotehniķa darba tehnoloģija C.110-A.Tūtere
2 Elektroapgāde C.110-A.Tūtere
3 Sports K.Puriņa
4 Elektroiekārtas un to apkalpošana C.110-A.Tūtere
  Pārst.      EE17 
1 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
2 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
3 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
4 Elektronikas pamati un PLC programmēšana C.106-A.Spruģevics
  Pārst.      EE18 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      EE19 
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
3 Elektroenerģētikas pamatprocesi un elektrotehnisko darbu veidi C.110-A.Tūtere
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
  Pārst.      ID17 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Sports J.Olengovičs
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Biroja tehnikas apkope un remonts P.416-J.Brakšs
  Pārst.      ID18 
1 Sports L.Banka
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.      ID19 
1 Audzinātāja stunda P.zāle-M.Bambe
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Fizika P.223-D.Andersone
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.      IDa16 
1 IT sistēmu drošība P.410-Z.Dubova
2 IT sistēmu drošība P.410-Z.Dubova
3 Datorsistēmu vadība P.416-J.Brakšs
4 Patstāvīgie darbi IT sistēmu drošība Z.Dubova
  Pārst.      IDb16 
1 Datorsistēmu vadība P.416-J.Brakšs
2 Datorsistēmu vadība P.416-J.Brakšs
3 IT sistēmu drošība P.410-Z.Dubova
4 Patstāvīgie darbi IT sistēmu drošība Z.Dubova
  Pārst.      IP17 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Sports J.Olengovičs
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi datu bāzu programmēšana I.Simkeviča
  Pārst.      IP18 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      IP19 
1 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
2 Audzinātāja stunda C.zāle-M.Vītola
3 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
4 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
  Pārst.      KM16 
1 Sports K.Puriņa
2 Stilu mācība C.410-E.Rasa
3 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
4 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
  Pārst.      KM17 
1 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM18 
1 Kokapstrādes darbmašīnas darbnīcas-L.Puriņš
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      KM19 
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
3 "Zīmēšana, kompozīcija, koloristika" C.210-E.Rasa
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
  Pārst.      LA18 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
3 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
4 Brīvlaiks
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
4 Brīvlaiks
  Pārst.      LM18 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
3 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LM19 
1 Audzinātāja stunda P.zāle-L.Banka
2 Spēkratu uzbūves pamati-T P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu uzbūves pamati-T P.019-S.Ķezis
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      MA16 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Virsbūves remonta pamati P.apkop.punkts- J.Broks
4 Virsbūves remonta pamati P.apkop.punkts- J.Broks
5 Audzinātāja stunda P.126-I.Eglīte
  Pārst.      MA17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA18 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.      MA19 
1 Audzinātāja stunda P.zāle-S.Rakauskis
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      MAv18 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MD17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MD19 
1 Audzinātāja stunda P.zāle-J.Urtāns
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Fizika P.211-R.Lazdiņš
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      ME16 
1 Motora vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Motora vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Motora vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Motora vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
4 Brīvlaiks
  Pārst.      TE16 
1 Konditorejas izstrādājumu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
2 Konditorejas izstrādājumu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
3 Viesu apkalpošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
4 Viesu apkalpošana P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
  Pārst.      TE17 
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.307-D.Stīpniece
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-S.Rakauskis
  Pārst.      TP18 
1 Ķīmija P.126-I.Eglīte
2 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana P.v.k.307-D.Stīpniece
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-S.Rakauskis
4 Sports L.Banka
  Pārst.      TP19 
1 Audzinātāja stunda P.zāle-D.Gabriša
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Fizika P.223-D.Andersone
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Personāllietvedība P.407-M.Eihentāle
3 Sports L.Banka
4 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
  Pārst.      UK18 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-S.Rakauskis
4 Sports L.Banka
  Pārst.      UK19 
1 Audzinātāja stunda P.zāle-D.Gabriša
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns