PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

Pirmdiena
24.februāris
Otrdiena
25.februāris
Trešdiena
26.februāris
Ceturtdiena
27.februāris
Piektdiena
28.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Trešdiena
19.februāris
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Lietišķā saskarsme un vadības pamati P.221-J.Plendišķe
2 Būvniecības likumdošanas pamati P.v.k.208-L.Veipāne
3 Būvniecības likumdošanas pamati P.v.k.208-L.Veipāne
4 Būvniecības likumdošanas pamati P.v.k.208-L.Veipāne
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
  Pārst.      BN18 
1 Sports K.Puriņa
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
5 Audzinātāja stunda C.301-L.Šķēle
  Pārst.      BN19 
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Informātika-T C.203-N.Bumbiere
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      DA18 
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
4 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-S.Jonāse
5 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-S.Jonāse
  Pārst.      DA19 
1 Apģērbu izgatavošanas tehnoloģija II C.darbnīcas-G.Garkalne
2 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-G.Garkalne
3 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-G.Garkalne
4 Matemātika C.304-D.Brakša
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.      DM18 
1 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
4 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
  Pārst.      DM19 
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
3 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
4 Matemātika C.304-D.Brakša
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības elektromontāžas darbi A.Spruģevics
2 "Elektriskās mašīnas, piedziņa un automātika" C.110-A.Tūtere
3 "Elektriskās mašīnas, piedziņa un automātika" C.110-A.Tūtere
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      EE18 
1 Elektriskie mērījumi C.106-A.Spruģevics
2 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
3 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
4 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
  Pārst.      EE19 
1 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
2 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda K.Puriņa
  Pārst.      ID17 
1 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
2 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
3 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
  Pārst.      ID19 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
4 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
2 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
3 Lietotnes programmēšana P.419-V.Bartuševics
4 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
  Pārst.      IP18 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana C.309-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana C.309-S.Iesmiņš
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
4 Informātika-2/Angļu valoda-1 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Materiālmācība C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Materiālmācība C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 "Zīmēšana, kompozīcija, koloristika" C.210-E.Rasa
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda K.Puriņa
  Pārst.      LA18 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Bioloģija P.126-I.Eglīte
3 Augu pavairojamais materiāls P.v.k.215-S.Audere
4 Literatūra P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LI16 
1 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.414-L.Ozolante
4 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.v.k.414-L.Ozolante
  Pārst.      LI17 
1 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      LM16 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
4 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
5 Audzinātāja stunda P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.      LM17 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      LM18 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Bioloģija P.126-I.Eglīte
3 Fizika P.209-R.Lazdiņš
4 Literatūra P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LM19 
1 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Bioloģija P.126-I.Eglīte
4 Fizika-T P.223-D.Andersone
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
3 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
4 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
  Pārst.      MA18 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
4 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.      MA19 
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
5 Audzinātāja stunda P.304-V.Pērkone
  Pārst.      MD17 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Motora vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Motora vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.      MD19 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Angļu valoda-1/Informātika-2 P.307-S.Ganiņa/P.410-Z.Dubova
4 Angļu valoda-2/Informātika-1 P.307-S.Ganiņa/P.410-Z.Dubova
5 Audzinātāja stunda P.309-J.Urtāns
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
4 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
5 Audzinātāja stunda P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.      MS17 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
4 Konsultācija eksāmenam ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.307-D.Stīpniece
5 Audzinātāja stunda P.v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      TP18 
1 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.      TP19 
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā P.v.k.307-D.Stīpniece
3 Fizika P.223-D.Andersone
4 Ķīmija P.126-I.Eglīte
  Pārst.      UK16 
1 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
4 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
  Pārst.      UK17 
1 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
2 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.      UK18 
1 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.      UK19 
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns