PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.marts
Otrdiena
24.marts
Trešdiena
25.marts
Ceturtdiena
26.marts
Piektdiena
27.marts

Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

Trešdiena
25.marts
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Patstāvīgie darbi lietvedība un tāmēšana I.Oša
2 Patstāvīgie darbi lietvedība un tāmēšana I.Oša
3 Patstāvīgie darbi lietvedība un tāmēšana I.Oša
4 Patstāvīgie darbi ēku inženieriekārtas I.Oša
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Ekonomika C.206-M.Dambītis
3 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
4 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
  Pārst.      BN18 
1 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
2 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
3 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
4 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
  Pārst.      BN19 
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Darba un darba vietas organizēšana C.103-S.Sausais
4 Darba un darba vietas organizēšana C.103-S.Sausais
  Pārst.      DA18 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Gleznošana C.210-E.Rasa
4 Gleznošana C.210-E.Rasa
  Pārst.      DA19 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      DM18 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Gleznošana C.210-E.Rasa
4 Gleznošana C.210-E.Rasa
  Pārst.      DM19 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Ekonomika C.206-M.Dambītis
3 Sports K.Puriņa
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.      EE18 
1 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
2 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      EE19 
1 Informātika C.410-N.Bumbiere
2 Informātika C.410-N.Bumbiere
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.      ID17 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
2 Sports L.Banka
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
5 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
4 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
  Pārst.      IP18 
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Sports K.Puriņa
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Ekonomika C.206-M.Dambītis
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Materiālmācība C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Materiālmācība C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Informātika C.410-N.Bumbiere
4 Informātika C.410-N.Bumbiere
  Pārst.      LA18 
1 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
2 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
3 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
4 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
  Pārst.      LM18 
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      LM19 
1 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
2 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
3 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
4 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Automobiļu šasijas remonts P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu šasijas remonts P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      MA18 
1 Literatūra P.217-D.Gabriša
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Sports E.Dzudzilo
4 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
  Pārst.      MA19 
1 Informātika-1/Remonta pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Informātika-1/Remonta pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Informātika-2/Remonta pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
4 Informātika-2/Remonta pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
  Pārst.      MD17 
1 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
  Pārst.      MD19 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē P.v.k.212-L.Ozolante
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      TP18 
1 Datorizētās programmas ēdināšanā P.412-I.Mālniece
2 Datorizētās programmas ēdināšanā P.412-I.Mālniece
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.      TP19 
1 Sports L.Banka
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Ķīmija P.126-I.Eglīte
4 Ķīmija P.126-I.Eglīte
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
3 Literatūra P.217-D.Gabriša
4 Literatūra P.217-D.Gabriša
  Pārst.      UK18 
1 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
2 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.      UK19 
1 Sports L.Banka
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns