PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

Pirmdiena
6.aprīlis
Otrdiena
7.aprīlis
Trešdiena
8.aprīlis
Ceturtdiena
9.aprīlis
Piektdiena
10.aprīlis

Trešdiena
1.aprīlis
  Pārst.      BB17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Elektrotehnikas pamati P.223-D.Andersone
4 Elektrotehnikas pamati P.223-D.Andersone
  Pārst.      BE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Ekonomika C.206-M.Dambītis
3 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
4 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
2 Sports K.Puriņa
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
5 Informātika-2 C.410-N.Bumbiere
  Pārst.      DA18 
1 Konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
2 Konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
3 Konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
4 Konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
  Pārst.      DA19 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      DM18 
1 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
2 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
3 Rasēšana C.209-D.Turciņa
4 Rasēšana C.209-D.Turciņa
  Pārst.      DM19 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Ekonomika C.206-M.Dambītis
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      EE18 
1 Elektrotehniķa darba tehnoloģija C.110-A.Tūtere
2 Elektrotehniķa darba tehnoloģija C.110-A.Tūtere
3 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
4 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
  Pārst.      EE19 
1 Informātika C.410-N.Bumbiere
2 Informātika C.410-N.Bumbiere
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.      ID17 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
1 Literatūra P.215-L.Sudraba
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
3 Fizika P.209-R.Lazdiņš
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.      ID19 
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
4 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
4 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
  Pārst.      IP18 
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Ekonomika C.206-M.Dambītis
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
3 Informātika C.410-N.Bumbiere
4 Informātika C.410-N.Bumbiere
  Pārst.      LA18 
1 Augu pavairojamais materiāls P.v.k.215-S.Audere
2 Augu pavairojamais materiāls P.v.k.215-S.Audere
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
  Pārst.      LM18 
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
  Pārst.      LM19 
1 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
2 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Automobiļu šasijas remonts c P.atslēdz.darbn.-A.Lapsa
2 Automobiļu šasijas remonts c P.atslēdz.darbn.-A.Lapsa
3 Automobiļu šasijas remonts a P.019-S.Ķezis
4 Automobiļu šasijas remonts a P.019-S.Ķezis
  Pārst.      MA18 
1 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
2 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
3 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
4 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
  Pārst.      MA19 
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.      MD17 
1 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Iekšdedzes motori P.004-R.Rusmanis
4 Iekšdedzes motori P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      MD19 
1 Informātika-1/Demontāža un montāža-2 P.410-Z.Dubova/P.apkop.punkts-J.Broks
2 Informātika-1/Demontāža un montāža-2 P.410-Z.Dubova/P.apkop.punkts-J.Broks
3 Informātika-2/Demontāža un montāža-1 P.410-Z.Dubova/P.apkop.punkts-J.Broks
4 Informātika-2/Demontāža un montāža-1 P.410-Z.Dubova/P.apkop.punkts-J.Broks
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Specializētās tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Specializētās tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Sports L.Banka
  Pārst.      TP18 
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.      TP19 
1 Sports L.Banka
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Ķīmija P.126-I.Eglīte
4 Ķīmija P.126-I.Eglīte
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
2 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
3 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
4 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.      UK18 
1 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
2 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.      UK19 
1 Sports L.Banka
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns