PT Time Izmēģini jauno versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
NEKLĀTIENE
Grupas Lnv17-9
Trešdiena
Jaunais pamatsaraksts
no .gada 0. līdz .gada 0.
Pārst.     A14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     A15   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Audzinātāja stunda 219-A.Kalnietis
2 Audzinātāja stunda 219-A.Kalnietis
3 Audzinātāja stunda 219-A.Kalnietis
4 Audzinātāja stunda 219-A.Kalnietis
 
Pārst.     A17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Sports E.Dzudzilo
2 Krievu valoda-3 315-J.Bražena
3 Informātika-3 414-N.Bumbiere
4 Matemātika 318-D.Brakša
5 Audzinātāja stunda 318-D.Brakša
 
Pārst.     Aa16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
4 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-S.Grosbergs
 
Pārst.     Ab16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Literatūra 215-L.Sudraba
3 Sports E.Dzudzilo
4 Matemātika 306-D.Freimane
 
Pārst.     AD17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
4 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
 
Pārst.     ADv17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Elektronisko sistēmu remonta pamati-T 008-A.Tilaks
2 Elektronisko sistēmu remonta pamati-T 008-A.Tilaks
3 Elektronisko sistēmu remonta pamati-T 008-A.Tilaks
4 Iekšdedzes motori-T 004-R.Rusmanis
5 Konsultācijas tehniskā servisa organizācija apkop.punkts-J.Broks
 
Pārst.     AE14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     AE16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
4 Literatūra 217-M.Lībiete
5 Audzinātāja stunda 307-S.Ganiņa
 
Pārst.     Av17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts-1 131-A.Dedumets
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts-1 131-A.Dedumets
3 Automobiļu elektroiekārtu remonts-1 131-A.Dedumets
4 Motoru remonts-T 004-R.Rusmanis
 
Pārst.     BA14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Apdares darbu tehnoloģijas v.k.304-D.Krutova
2 Apdares darbu tehnoloģijas v.k.304-D.Krutova
3 Darba normēšanas un tāmēšanas pamati-T v.k.304-D.Krutova
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a 223-G.Veģere
 
Pārst.     BE14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģijas S.Sausais
2 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģijas S.Sausais
3 Darba normēšanas un tāmēšanas pamati-T v.k.304-D.Krutova
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a 223-G.Veģere
 
Pārst.     BT15   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
2 Personāla vadības pamati 412-G.Beperščaite
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Būvdarbu tehnoloģija un organizēšana-T v.k.304-D.Krutova
 
Pārst.     BT16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Literatūra 215-L.Sudraba
2 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
 
Pārst.     D14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     D15   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
 
Pārst.     D17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Sports J.Olengovičs
2 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei-T 414-N.Bumbiere
3 EIKT pamatprocesi un darbu veidi 419-I.Udrovska
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
 
Pārst.     Da16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Operētājsistēmas-2/Programmēšanas pamati-1 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
2 Operētājsistēmas-2/Programmēšanas pamati-1 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
3 Operētājsistēmas-2/Angļu valoda-1 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
4 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
 
Pārst.     Db16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Patstāvīgie darbi literatūra M.Lībiete
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
4 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
 
Pārst.     E14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     E15   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Krāsu mācība, noformēšana-1 v.k.105-I.Mālniece
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Audzinātāja stunda v.k.109-D.Zelča-Ločmele
 
Pārst.     E16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Literatūra 215-L.Sudraba
2 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Konditorejas izstrādājumu gatavošanas tehnoloģija-T v.k.105-I.Mālniece
 
Pārst.     E17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Ēdināšanas uzņēmumu aprīkojums-T v.k.105-I.Mālniece
3 Viesmīlības pamati-T v.k.105-I.Mālniece
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-T v.k.307-D.Stīpniece
 
Pārst.     K14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     L14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
2 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
3 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
4 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
 
Pārst.     L15   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Literatūra 217-M.Lībiete
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
 
Pārst.     L16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 223-G.Veģere
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
 
Pārst.     L17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Informātika 419-I.Udrovska
3 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
 
Pārst.     M14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Eksāmens lauksaimniecības tehnika v.k.201-V.Kriškalns/E.Salmiņš
2 Eksāmens lauksaimniecības tehnika v.k.201-V.Kriškalns/E.Salmiņš
3 Eksāmens lauksaimniecības tehnika v.k.201-V.Kriškalns/E.Salmiņš
4 Audzinātāja stunda 137-L.Amatniece/G.Beperščaite
 
Pārst.     M15   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
 
Pārst.     M16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Spēkratu tehniskā apkope un remonts-2 S.Ganiņa/004-R.Rusmanis
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Spēkratu tehniskā apkope un remonts-2 S.Ganiņa/004-R.Rusmanis
3 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
4 Fizika-T 131-A.Dedumets
 
Pārst.     ML17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
3 Demontāža un montāža-T 004-R.Rusmanis
4 Sports E.Dzudzilo
 
Pārst.     MS17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
3 Demontāža un montāža-T 004-R.Rusmanis
4 Sports E.Dzudzilo
 
Pārst.     P17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
2 Sports J.Olengovičs
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 EIKT pamatprocesi un darbu veidi 419-I.Udrovska
5 Fizika-T 209-I.Pavelko
 
Pārst.     S14   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     S15   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
 
Pārst.     S16   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 223-G.Veģere
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Datormācība 414-N.Bumbiere
 
Pārst.     S17   Izmaiņas - 23.maijs 2018.
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Klientu apkalpošanas pamati 407-M.Eihentāle
3 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
4 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
 
http://pt.edu.lv