PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
28.janvāris
Otrdiena
29.janvāris
Trešdiena
30.janvāris
Ceturtdiena
31.janvāris
Piektdiena
1.februāris

Pirmdiena
4.februāris
Otrdiena
5.februāris
Trešdiena
6.februāris
Ceturtdiena
7.februāris
Piektdiena
8.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt19-1
Ceturtdiena
31.janvāris
  Pārst.      A15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      A17 
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-J.Broks
4 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1 apkop.punkts-J.Broks
  Pārst.      Aa16 
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
2 Sabiedrības un cilvēka droššiba a v.k.308-V.Merkurjevs
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.      Aa18 
1 Demontāža un montāža-1 apkop.punkts-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-1 apkop.punkts-E.Salmiņš
3 Demontāža un montāža-1 apkop.punkts-E.Salmiņš
4 Demontāža un montāža-1 apkop.punkts-E.Salmiņš
5 Audzinātāja stunda 223-K.Rebinova
  Pārst.      Ab16 
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Literatūra 215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda 136-P.Sukaruka
  Pārst.      Ab18 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a v.k.308-V.Merkurjevs
4 Informātika 410-Z.Dubova
5 Audzinātāja stunda 215-L.Sudraba
  Pārst.      AD17 
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Literatūra 217-D.Gabriša
5 Audzinātāja stunda 312-T.Stjopkina
  Pārst.      AE16 
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Automobiļu elektroiekārtu diagnostika un remonts-1 008-A.Dedumets
3 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
4 Zaļās prasmes 136-P.Sukaruka
  Pārst.      Av18 
1 Virsbūves stiklojuma remonts apkop.punkts-J.Broks
2 Virsbūves stiklojuma remonts apkop.punkts-J.Broks
3 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
4 Automobiļu elektroiekārtu remonts-T 008-A.Dedumets
5 Audzinātāja stunda 419-I.Udrovska
  Pārst.      BJ15 
1 Projektēšana v.k. 219-I.Oša
2 Projektēšana v.k. 219-I.Oša
3 Projektēšana v.k. 219-I.Oša
4 Būvmehānikas pamati v.k. 219-I.Oša
5 Audzinātāja stunda 221-J.Purviņa
  Pārst.      BN15 
1 Projektēšana v.k. 219-I.Oša
2 Projektēšana v.k. 219-I.Oša
3 Projektēšana v.k. 219-I.Oša
4 Būvmehānikas pamati v.k. 219-I.Oša
5 Audzinātāja stunda 221-J.Purviņa
  Pārst.      BRk16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BRk17 
1 Ķīmija 126-I.Eglīte
2 Mājturība un tehnoloģijas v.k.219-I.Oša
3 Fizika-T 223-J.Čeksters
4 Būvdarbu tehnoloģijas pamati v.k.304-S.Sausais
5 Audzinātāja stunda 221-J.Purviņa
  Pārst.      BT15 
1 Būvmateriāli v.k.304-S.Sausais
2 Ēkas un būves v.k.304-S.Sausais
3 Būvdarbu tehnoloģija un organizēšana v.k.304-S.Sausais
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a v.k.308-V.Merkurjevs
5 Audzinātāja stunda 407-M.Eihentāle
  Pārst.      BT16 
1 Būvmehānikas pamati v.k.219-I.Oša
2 Būvmehānikas pamati v.k.219-I.Oša
3 Lietvedība un tāmēšana v.k.219-I.Oša
4 Lietvedība un tāmēšana v.k.219-I.Oša
5 Audzinātāja stunda v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.      D15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      D17 
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Sports J.Olengovičš
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      D18 
1 Sabiedrība un cilvēka drošība a v.k.308-V.Merkurjevs
2 Fizika-T 223-J.Čeksters
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 306-D.Freimane
5 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
  Pārst.      Da16 
1 Utilītprogrammas 416-J.Brakšs
2 Utilītprogrammas 416-J.Brakšs
3 IT Sitēmu drošība 410-Z.Dubova
4 Saziņas veidi IT sistēmā-T 414-N.Bumbiere
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      Db16 
1 Perifērijas ierīces-1 409-I.Udrovska
2 Perifērijas ierīces-1 409-I.Udrovska
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Utilītprogrammas 416-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda 137-L.Banka
  Pārst.      E15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      E16 
1 Patstāvīgie darbi konditorejas izstrādājumu gatavošana I.Mālniece
2 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē 410-L.Ozolante
3 Ēdināšanas uzņēmumu darba organizācija v.k.105-I.Mālniece
4 Ēdināšanas uzņēmumu darba organizācija v.k.105-I.Mālniece
5 Audzinātāja stunda v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.      E17 
1 Ēdienu gatavošanas pr v.k.109-D.Zelča-Ločmele
2 Ēdienu gatavošanas pr v.k.109-D.Zelča-Ločmele
3 Viesu apkalpošanas pr v.k.109-D.Zelča-Ločmele
4 Viesu apkalpošanas pr v.k.109-D.Zelča-Ločmele
5 Audzinātāja stunda v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      E18 
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-T v.k.307-D.Stīpniece
2 Pārtikas prečzinība-T v.k.105-I.Mālniece
3 Ķīmija 126-I.Eglīte
4 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā T v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      L15 
1 Lauksaimniecības mašīnas v.k.201-V.Kriškalns
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
3 Ražošanas organizācija v.k.212-L.Ozolante
4 Ražošanas organizācija v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.      L16 
1 Agronomija S.Audere
2 Agronomija S.Audere
3 Agronomija S.Audere
4 Agronomija S.Audere
  Pārst.      L17 
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope v.k.201-V.Kriškalns
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Ķīmija 126-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.      L18 
1 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Lauksaimniecības pamatprocesi b-T v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības pamatprocesi b-T v.k.201-V.Kriškalns
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.      M15 
1 Motori pr 004-R.Rusmanis
2 Motori pr 004-R.Rusmanis
3 Motori pr 004-R.Rusmanis
4 Motori pr 004-R.Rusmanis
5 Audzinātāja stunda 137- V.Voroņina
  Pārst.      M18 
1 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Spēkratu uzbūves pamati-T 019-S.Ķezis
4 Spēkratu uzbūves pamati-T 019-S.Ķezis
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.      ML16 
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Sports L.Banka
3 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
4 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.      ML17 
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Audzinātāja stunda 319-A.Kalnietis
4 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope V.Kriškalns
  Pārst.      MS16 
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Sports L.Banka
3 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
4 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.      MS17 
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Audzinātāja stunda 319-A.Kalnietis
4 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope V.Kriškalns
  Pārst.      Ndv18-1 
1 Sanitārija un higiēna u I.Tālmane
2 Sanitārija un higiēna u I.Tālmane
3 Ēdienu gatavošana u I.Tālmane
4 Ēdienu gatavošana u I.Tālmane
  Pārst.      P17 
1 Sports J.Olengovičš
2 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
4 Fizika-1 211-I.Pavelko
  Pārst.      P18 
1 Sabiedrība un cilvēka drošība a v.k.308-V.Merkurjevs
2 Fizika-T 223-J.Čeksters
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 306-D.Freimane
5 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
  Pārst.      S15 
1 Komerczinību pamati v.k.212-L.Ozolante
2 Statistikas pamati 221-D.Sproģe
3 Retorika un prezentācijas māksla 309-I.Tauniņa
4 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
5 Audzinātāja stunda 407-M.Eihentāle
  Pārst.      S16 
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
  Pārst.      S17 
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Lietišķo rakstu valoda, stilistika 137-D.Birzniece
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.      S18 
1 Informātika 414-N.Bumbiere
2 Dabas zinības 126-I.Eglīte
3 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
4 Prezentācijas pamati 407-M.Eihentāle
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns