PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.maijs
Otrdiena
14.maijs
Trešdiena
15.maijs
Ceturtdiena
16.maijs
Piektdiena
17.maijs

Pirmdiena
20.maijs
Otrdiena
21.maijs
Trešdiena
22.maijs
Ceturtdiena
23.maijs
Piektdiena
24.maijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt19-1
Ceturtdiena
16.maijs
  Pārst.      A15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      A17 
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
  Pārst.      Aa16 
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Elektronisko sistēmu remonta pamati 131-A.Dedumets
3 Elektronisko sistēmu remonta pamati 131-A.Dedumets
4 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
5 Audzinātāja stunda 126-I.Eglīte
  Pārst.      Aa18 
1 Virsbūves detaļu remonta pamati-1 apkop.punkts-J.Broks
2 Virsbūves detaļu remonta pamati-1 apkop.punkts-J.Broks
3 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
4 Virsbūves detaļu remonta pamati apkop.punkts-J.Broks
5 Audzinātāja stunda 215-K.Rebinova
  Pārst.      Ab16 
1 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
2 Elektronisko sistēmu remonta pamati A.Dedumets
3 Elektronisko sistēmu remonta pamati A.Dedumets
4 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda 136-P.Sukaruka
  Pārst.      Ab18 
1 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
4 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
5 Audzinātāja stunda 215-L.Sudraba
  Pārst.      AD17 
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
  Pārst.      AE16 
1 Patstāvīgie darbi
2 Patstāvīgie darbi
3 Patstāvīgie darbi
4 Patstāvīgie darbi
  Pārst.      Av18 
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
  Pārst.      BJ15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BRk16 
1 Darba tiesības 413-Z.Dubova
2 Elektronikas pamati 209-I.Pavelko
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda 221-J.Purviņa
  Pārst.      BRk17 
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
  Pārst.      BT15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BT16 
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Patstāvīgie darbi
4 Patstāvīgie darbi
  Pārst.      D15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      D17 
1 EIKT drošības politikas veidošana 419-Z.Dubova
2 EIKT drošības politikas veidošana 419-Z.Dubova
3 EIKT drošības politikas veidošana 413-Z.Dubova
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
  Pārst.      D18 
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža-T 412-J.Brakšs
2 Datortehnikas komplektēšana un montāža-T 412-J.Brakšs
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 412-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža-2 412-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
  Pārst.      Da16 
1 Datortīkli 409-J.Joksts
2 Datortīkli 409-J.Joksts
3 Konsultācijas matemātika CE 306-D.Freimane
4 Konsultācijas latviešu valodas CE 217-D.Gabriša
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      Db16 
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Konsultācijas latviešu valodas CE 217-D.Gabriša
3 Datortīkli 409-J.Joksts
4 Datortīkli 409-J.Joksts
5 Audzinātāja stunda 310-L.Banka
  Pārst.      E15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      E16 
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Patstāvīgie darbi
4 Patstāvīgie darbi
  Pārst.      E17 
1 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
2 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
3 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda D.Stīpniece
  Pārst.      E18 
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Ķīmija 126-I.Eglīte
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Ķīmija 126-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda v.k.109-D.Zelča-Ločmele
  Pārst.      L15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      L16 
1 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.      L17 
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
  Pārst.      L18 
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Fizika 212-J.Čeksters
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Informātika 414-N.Bumbiere
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.      M15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      M18 
1 Fizika 223-J.Čeksters
2 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
3 Fizika 223-J.Čeksters
4 Fizika 223-J.Čeksters
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.      ML16 
1 Agroķīmija v.k.215-S.Audere
2 Agroķīmija v.k.215-S.Audere
3 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.      ML17 
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
  Pārst.      MS16 
1 Motoru remonts 004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts 004-R.Rusmanis
3 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.      MS17 
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
  Pārst.      P17 
1 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
3 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
  Pārst.      P18 
1 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
3 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
5 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
  Pārst.      S15 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      S16 
1 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.      S17 
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      S18 
1 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
4 "Lietišķo rakstu valoda, stilistika" 136-D.Birzniece
5 Audzinātāja stunda v.k.109-D.Zelča-Ločmele
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns