PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Ceturtdiena
13.februāris
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Lietvedība un tāmēšana P.v.k.304-I.Oša
2 Lietišķā saskarsme un vadības pamati P.221-J.Plendišķe
3 Ēku inženieriekārtas P.v.k.304-I.Oša
4 Ēku inženieriekārtas P.v.k.304-I.Oša
5 Audzināšana P.v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
5 Audzinātāja stunda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      BN18 
1 Sports K.Puriņa
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.      BN19 
1 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.301-L.Šķēle
2 Sports K.Puriņa
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
5 Audzinātāja stunda C.301-L.Šķēle
  Pārst.      DA18 
1 Konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-S.Jonāse
2 Konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-S.Jonāse
3 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-S.Jonāse
4 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas-S.Jonāse
  Pārst.      DA19 
1 Zīmēšana C.207-B.Cālīte
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      DM18 
1 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
4 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
  Pārst.      DM19 
1 Zīmēšana C.207-B.Cālīte
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
2 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
3 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
4 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
5 Audzinātāja stunda C.305-G.Jēgere
  Pārst.      EE18 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība C.201-J.Urtāns
2 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
3 Materiālmācība un tehniskās mehānikas pamati C.110-A.Tūtere
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      EE19 
1 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
5 Audzinātāja stunda K.Puriņa
  Pārst.      ID17 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
3 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
4 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
5 Audzinātāja stunda P.413-I.Simkeviča
  Pārst.      ID18 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda P.410-Z.Dubova
  Pārst.      ID19 
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Fizika P.223-D.Andersone
4 Sports E.Dzudzilo
5 Audzinātāja stunda P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
2 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
4 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
5 Audzinātāja stunda P.413-I.Simkeviča
  Pārst.      IP18 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana C.309-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana C.309-S.Iesmiņš
  Pārst.      IP19 
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T C.203-I.Simkeviča
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
5 Audzinātāja stunda C.209-D.Turciņa
  Pārst.      KM19 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
5 Audzinātāja stunda K.Puriņa
  Pārst.      LA18 
1 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
2 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
3 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
4 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
5 Audzinātāja stunda P.314-S.Grava
  Pārst.      LI16 
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.421-L.Ozolante
4 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.421-L.Ozolante
5 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-A.Baltiņš
  Pārst.      LI17 
1 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.v.k.212-L.Ozolante
2 Mežsaimniecības un būvniecības pamati P.v.k.304-I.Oša
3 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
4 Literatūra P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LM16 
2 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
5 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-A.Baltiņš
  Pārst.      LM17 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      LM18 
1 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
3 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
4 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
5 Audzinātāja stunda P.314-S.Grava
  Pārst.      LM19 
1 Rasēšanas pamati-1/Informātika-2 P.421-Ģ.Sukurs/P.410-Z.Dubova
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Elektronisko sistēmu remonta pamati P.008-A.Dedumets
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
4 Rasēšana P.421-Ģ.Sukurs
5 Audzinātāja stunda P.318-D.Brakša
  Pārst.      MA18 
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-1/Angļu valoda-2 P.021-A.Šops/P.312-T.Stjopkina
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-2/Angļu valoda-1 P.021-A.Šops/P.307-S.Ganiņa
3 Riepu maiņa un remonts-T P.021-A.Šops
4 Matemātika P.306-D.Freimane
5 Audzinātāja stunda P.211-K.Rebinova
  Pārst.      MA19 
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.312-T.Stjopkina/P.421-Ģ.Sukurs
3 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda P.304-V.Pērkone
  Pārst.      MD17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Motora vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
5 Audzinātāja stunda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.      MD19 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Remonta pamati-1/Demontāža un montāža-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.apkop.punkts-J.Broks
3 Remonta pamati-1/Demontāža un montāža-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.apkop.punkts-J.Broks
4 Remonta pamati-1/Demontāža un montāža-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.apkop.punkts-J.Broks
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Patstāvīgie darbi spēkratu remonta organizācija J.Broks
2 Spēkratu elektroiekārtu remonts P.006-P.Punculis
3 Spēkratu elektroiekārtu remonts P.006-P.Punculis
4 Spēkratu elektroiekārtu remonts P.006-P.Punculis
  Pārst.      MS17 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
4 Audzinātāja stunda P.v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.      TP18 
1 Matemātika P.318-D.Brakša
2 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Datorizētās programmas ēdināšanā P.414-I.Mālniece
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.      TP19 
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
5 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      UK16 
1 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
2 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
3 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
4 Patstāvīgie darbi arhīva darbs M.Eihentāle
  Pārst.      UK17 
1 Datormācība P.414-N.Bumbiere
2 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Literatūra P.217-D.Gabriša
  Pārst.      UK18 
1 Matemātika P.318-D.Brakša
2 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.      UK19 
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Latvijas un pasaules vēsture P.321-S.Rakauskis
5 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns