PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

Pirmdiena
6.aprīlis
Otrdiena
7.aprīlis
Trešdiena
8.aprīlis
Ceturtdiena
9.aprīlis
Piektdiena
10.aprīlis

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Ceturtdiena
2.aprīlis
  Pārst.      BB17 
1 Elektrotehnikas pamati P.223-D.Andersone
2 Elektrotehnikas pamati P.223-D.Andersone
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.      BE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Literatūra C.305-G.Jēgere
2 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
3 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
4 Patstāvīgie darbi literatūra G.Jēgere
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Matemātika C.304-D.Brakša
5 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.      DA18 
1 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
2 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
3 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
4 Praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
  Pārst.      DA19 
1 Gleznošana C.207-B.Cālīte
2 Gleznošana C.207-B.Cālīte
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.      DM18 
1 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
2 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
3 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
4 Praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde C.301-L.Šķēle
  Pārst.      DM19 
1 Gleznošana C.207-B.Cālīte
2 Gleznošana C.207-B.Cālīte
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Patstāvīgie darbi elektronikas pamati un PLC programmēšana A.Spruģevics
2 Patstāvīgie darbi elektronikas pamati un PLC programmēšana A.Spruģevics
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
4 Patstāvīgie darbi literatūra G.Jēgere
  Pārst.      EE18 
1 Elektrotehniķa darba tehnoloģija C.110-A.Tūtere
2 Elektrotehniķa darba tehnoloģija C.110-A.Tūtere
3 Elektrotehniķa darba tehnoloģija C.110-A.Tūtere
  Pārst.      EE19 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sports K.Puriņa
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.      ID17 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
4 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
  Pārst.      ID18 
3 Sports L.Banka
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
5 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
4 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
2 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      IP18 
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
2 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
3 Angļu valoda-2/Informātika-1 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
4 Angļu valoda-2/Informātika-1 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
2 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
3 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sports K.Puriņa
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.      LA18 
1 Matemātika P.318-D.Brakša
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Patstāvīgie darbi augu aizsardzība S.Audere
4 Patstāvīgie darbi augu aizsardzība S.Audere
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
4 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      LM18 
1 Matemātika P.318-D.Brakša
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      LM19 
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Sports L.Banka
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Elektronisko sistēmu remonta pamati P.008-A.Dedumets
2 Elektronisko sistēmu remonta pamati P.008-A.Dedumets
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      MA18 
1 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
2 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
3 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
4 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
  Pārst.      MA19 
1 Informātika-1/Remonta pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Informātika-1/Remonta pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Informātika-2/Remonta pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
4 Informātika-2/Remonta pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
  Pārst.      MD17 
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
  Pārst.      MD19 
1 Angļu valoda-1/Automobiļu uzbūves pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.004-R.Rusmanis
2 Angļu valoda-1/Automobiļu uzbūves pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.004-R.Rusmanis
3 Angļu valoda-2/Automobiļu uzbūves pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.004-R.Rusmanis
4 Angļu valoda-2/Automobiļu uzbūves pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Sports L.Banka
  Pārst.      TP18 
1 Sports L.Banka
2 Datorizētās programmas ēdināšanā P.412-I.Mālniece
3 Datorizētās programmas ēdināšanā P.412-I.Mālniece
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.      TP19 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
2 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
3 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
4 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.      UK18 
1 Sports L.Banka
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
3 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
4 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
  Pārst.      UK19 
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns