PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.septembris
Otrdiena
10.septembris
Trešdiena
11.septembris
Ceturtdiena
12.septembris
Piektdiena
13.septembris

Pirmdiena
16.septembris
Otrdiena
17.septembris
Trešdiena
18.septembris
Ceturtdiena
19.septembris
Piektdiena
20.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-1 • MDt19-8 • MRnef19-11 • MRnef19-9
Piektdiena
13.septembris
  Pārst.      BB17 
1 Latvijas vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Angļu valoda P.310-A.Ronis
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.      BE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN16 
1 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija L.Šķēle
2 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija L.Šķēle
3 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija L.Šķēle
  Pārst.      BN17 
1 Būvdarbu tehnoloģija C.103-S.Sausais
2 Būvdarbu tehnoloģija C.103-S.Sausais
3 Būvdarbu tehnoloģija C.103-S.Sausais
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
1 Audzinātāja stunda C.203-L.Šķēle
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
  Pārst.      DA18 
1 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
  Pārst.      DA19 
1 Audzinātāja stunda C.306-D.Tarasova
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
  Pārst.      DM18 
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Mēbeļu izgatavošanas tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
  Pārst.      DM19 
1 Audzinātāja stunda C.306-D.Tarasova
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
  Pārst.      EE16 
1 Patstāvīgie darbi elektroiekārtas un to apkalpošana A.Tūtere
2 Patstāvīgie darbi elektroapgāde A.Tūtere
3 Patstāvīgie darbi elektroapgāde A.Tūtere
  Pārst.      EE17 
1 Elektroiekārtas un to apkalpošana C.110-A.Tūtere
2 Elektroiekārtas un to apkalpošana C.110-A.Tūtere
3 Elektroapgāde C.110-A.Tūtere
  Pārst.      EE18 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      EE19 
1 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
  Pārst.      ID17 
1 Biroja tehnikas apkope un remonts P.416-J.Brakšs
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
  Pārst.      ID18 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
  Pārst.      ID19 
1 Audzinātāja stunda P.v.k.211--M.Bambe
2 Sports E.Dzudzilo
3 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      IDa16 
1 Biroja lietotnes P.414-N.Bumbiere
2 Datortīkli P.409-J.Joksts
3 Datortīkli P.409-J.Joksts
  Pārst.      IDb16 
1 Datortīkli P.409-J.Joksts
2 Datorsistēmu vadība P.416-J.Brakšs
3 Biroja lietotnes P.414-N.Bumbiere
  Pārst.      IP17 
1 Patstāvīgie darbi datu bāzu programmēšana I.Simkeviča
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
  Pārst.      IP18 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.      IP19 
1 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
  Pārst.      KM16 
1 Patstāvīgie darbi galdnieka darbu tehnoloģija L.Puriņš
2 Patstāvīgie darbi galdnieka darbu tehnoloģija L.Puriņš
3 Patstāvīgie darbi galdnieka darbu tehnoloģija L.Puriņš
  Pārst.      KM17 
1 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības (t.sk.DVB) C.darbnīcas-M.Jurciņš
  Pārst.      KM18 
1 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-L.Puriņš
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
  Pārst.      KM19 
1 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
  Pārst.      LA18 
1 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
2 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
3 Ķīmija P.126-I.Eglīte
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
  Pārst.      LM18 
1 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
3 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      LM19 
1 Audzinātāja stunda P.137-L.Banka
2 Sports L.Banka
3 Sports L.Banka
  Pārst.      MA16 
1 Automobiļa hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Automobiļa hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Automobiļa hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.      MA17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA18 
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-T P.021-A.Šops
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-T P.021-A.Šops
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-T P.021-A.Šops
  Pārst.      MA19 
1 Audzinātāja stunda P.321-S.Rakauskis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      MAv18 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MD17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MD19 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Sports E.Dzudzilo
3 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      ME16 
1 Patstāvīgie darbi motora vadības sistēmu diagn. un rem. A.Dedumets
2 Patstāvīgie darbi motora vadības sistēmu diagn. un rem. A.Dedumets
3 Patstāvīgie darbi motora vadības sistēmu diagn. un rem. A.Dedumets
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
  Pārst.      TE16 
1 Patstāvīgie darbi viesu apkalpošana D.Zelča-Ločmele
2 Patstāvīgie darbi viesu apkalpošana D.Zelča-Ločmele
3 Patstāvīgie darbi viesu apkalpošana D.Zelča-Ločmele
  Pārst.      TE17 
1 Angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.      TP18 
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.      TP19 
1 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
2 Sports L.Banka
3 Sports L.Banka
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
2 Profesionālā angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.      UK18 
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Datormācība p.414-N.Bumbiere
3 Dokumentu pārvaldība P.407-M.Eihentāle
  Pārst.      UK19 
1 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
2 Sports L.Banka
3 Sports L.Banka
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns