PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Piektdiena
14.februāris
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Lietvedība un tāmēšana P.v.k.304-I.Oša
2 Ēku inženieriekārtas P.v.k.304-I.Oša
3 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
4 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Kokle
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Kokle
  Pārst.      BN18 
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
  Pārst.      BN19 
1 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.301-L.Šķēle
2 Ķīmija C.401-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi pagaidu koka konstrukciju izgatavošana S.Sausais
  Pārst.      DA18 
1 Sports K.Puriņa
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības konstruēšana un modelēšana S.Jonāse
  Pārst.      DA19 
1 Ķīmija C.401-I.Eglīte
2 Sports K.Puriņa
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
  Pārst.      DM18 
1 Sports K.Puriņa
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde L.Šķēle
  Pārst.      DM19 
1 Ķīmija C.401-I.Eglīte
2 Sports K.Puriņa
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
2 Praktiskās mācības elektromontāžas darbi C.106-A.Spruģevics
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības elektromontāžas darbi A.Spruģevics
  Pārst.      EE18 
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
3 Patstāvīgie darbi ekonomika M.Dambītis
  Pārst.      EE19 
1 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Patstāvīgie darbi elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi A.Tūtere
  Pārst.      ID17 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
3 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
  Pārst.      ID18 
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
  Pārst.      IP18 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana C.309-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana C.309-S.Iesmiņš
3 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Šimanajevs
  Pārst.      LA18 
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LI16 
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
2 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
3 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
4 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
  Pārst.      LI17 
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LM16 
1 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
2 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
3 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
4 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
  Pārst.      LM17 
1 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LM18 
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LM19 
1 Rasēšanas pamati-2/Angļu valoda-1 P.421-Ģ.Sukurs/P.307-S.Ganiņa
2 Rasēšanas pamati-1/Angļu valoda-2 P.421-Ģ.Sukurs/P.307-S.Ganiņa
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
2 Automobiļu elektroiekārtu remonts P.006-A.Lapsa
3 Patstāvīgie darbi automobiļu elektroiekārtu remonts A.Lapsa
  Pārst.      MA18 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
  Pārst.      MA19 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Sports E.Dzudzilo
3 Patstāvīgie darbi remonta pamati A.Lapsa
  Pārst.      MD17 
1 Iekšdedzes motori P.004-R.Rusmanis
2 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
  Pārst.      MD19 
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
2 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
3 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
4 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
  Pārst.      MS17 
1 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
3 Patstāvīgie darbi uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē L.Ozolante
  Pārst.      TP18 
1 Ēdienu noformēšana un pasniegšana P.v.k.105-I.Mālniece
2 Ēdienu noformēšana un pasniegšana P.v.k.105-I.Mālniece
3 Patstāvīgie darbi datorizētās programmas ēdināšanā I.Mālniece
  Pārst.      TP19 
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
  Pārst.      UK16 
1 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
  Pārst.      UK17 
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      UK18 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Datormācība P.414-N.Bumbiere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
  Pārst.      UK19 
1 Informātika P.414-N.Bumbiere
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture S.Rakauskis
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns