PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

Pirmdiena
24.februāris
Otrdiena
25.februāris
Trešdiena
26.februāris
Ceturtdiena
27.februāris
Piektdiena
28.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Piektdiena
21.februāris
  Pārst.      BB17 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BE16 
1 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
2 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
3 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
4 Patstāvīgie darbi ēkas un būves S.Sausais
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Angļu valoda C.308-T.Stālmane
3 Patstāvīgie darbi namdaru darbi S.Sausais
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
1 Ķīmija C.209-I.Eglīte
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi pagaidu koka konstrukciju izgatavošana S.Sausais
  Pārst.      DA18 
1 Sports K.Puriņa
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
  Pārst.      DA19 
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I,Eglīte
2 Sports K.Puriņa
3 Ķīmija C.209-I.Eglīte
  Pārst.      DM18 
1 Sports K.Puriņa
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
  Pārst.      DM19 
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
2 Sports K.Puriņa
3 Ķīmija C.209-I.Eglīte
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Angļu valoda C.308-T.Stālmane
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības elektromontāžas darbi A.Spruģevics
  Pārst.      EE18 
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
3 Patstāvīgie darbi ekonomika M.Dambītis
  Pārst.      EE19 
1 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
2 Ķīmija C.209-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi A.Tūtere
  Pārst.      ID17 
1 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
2 Drošības sistēmu uzstādīšana un uzturēšana P.416-J.Brakšs
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
3 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
3 Patstāvīgie darbi datu bāzu programmēšana I.Simkeviča
  Pārst.      IP18 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Literatūra C.305-G.Jēgere
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Ķīmija C.209-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Šimanajevs
  Pārst.      LA18 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LI16 
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
2 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
3 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
4 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija L.Ozolante
  Pārst.      LI17 
1 Patstāvīgie darbi sabiedrības un cilvēka drošība J.Urtāns
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LM16 
1 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
  Pārst.      LM17 
1 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
2 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LM18 
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      LM19 
1 Remonta pamati-1/Lauksaimniecības pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.v.k.215-S.Audere
2 Remonta pamati-1/Lauksaimniecības pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.v.k.215-S.Audere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
  Pārst.      MA18 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
  Pārst.      MA19 
1 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
2 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
3 Patstāvīgie darbi remonta pamati A.Lapsa
  Pārst.      MD17 
1 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
  Pārst.      MD19 
1 Rasēšanas pamati-1/Informātika-2 P.421-Ģ.Sukurs/P.410-Z.Dubova
2 Rasēšanas pamati-2/Informātika-1 P.421-Ģ.Sukurs/P.410-Z.Dubova
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Patstāvīgie darbi motoru remonts R.Rusmanis
  Pārst.      MS17 
1 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
2 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Patstāvīgie darbi ēdienu gatavošanas tehnoloģija D.Stīpniece
2 Patstāvīgie darbi ēdienu gatavošanas tehnoloģija D.Stīpniece
3 Patstāvīgie darbi ēdienu gatavošanas tehnoloģija D.Stīpniece
  Pārst.      TP18 
1 Ēdienu noformēšana un pasniegšana P.v.k.105-I.Mālniece
2 Ēdienu noformēšana un pasniegšana P.v.k.105-I.Mālniece
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
  Pārst.      TP19 
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Ēdināšanas uzņēmuma aprīkojums P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
  Pārst.      UK16 
1 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi retorika D.Gabriša
  Pārst.      UK17 
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.      UK18 
1 Datormācība P.414-N.Bumbiere
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
  Pārst.      UK19 
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Informātika P.414-N.Bumbiere
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture S.Rakauskis
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns