PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

Pirmdiena
6.aprīlis
Otrdiena
7.aprīlis
Trešdiena
8.aprīlis
Ceturtdiena
9.aprīlis
Piektdiena
10.aprīlis

Piektdiena
3.aprīlis
  Pārst.      BB17 
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.      BE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      BN17 
1 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
2 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
3 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
  Pārst.      BN18 
1 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-1/Praktiskās mācības (t.sk. DVB)-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
  Pārst.      BN19 
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.      DA18 
1 Literatūra C.305-G.Jēgere
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības darbs materiālā I.Brokane
  Pārst.      DA19 
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      DM18 
1 Literatūra C.305-G.Jēgere
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības mēbeļu dizaina izstrāde L.Šķēle
  Pārst.      DM19 
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.      EE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      EE17 
1 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
2 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
3 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
  Pārst.      EE18 
1 Sports K.Puriņa
2 Informātika C.410-N.Bumbiere
3 Informātika C.410-N.Bumbiere
  Pārst.      EE19 
1 Ķīmija C.201-I.Eglīte
2 Ķīmija C.201-I.Eglīte
  Pārst.      ID17 
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID18 
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.      ID19 
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
  Pārst.      IDa16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IDb16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      IP17 
1 Lietotnes programmēšana P.419-V.Bartuševics
2 Lietotnes programmēšana P.419-V.Bartuševics
  Pārst.      IP18 
1 Sports K.Puriņa
2 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
  Pārst.      IP19 
1 Sistēmu programmēšana-pr C.203- A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana-pr C.203- A.Tamanis
  Pārst.      KM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      KM17 
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
  Pārst.      KM18 
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
  Pārst.      KM19 
1 Ķīmija C.201-I.Eglīte
2 Ķīmija C.201-I.Eglīte
  Pārst.      LA18 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      LI16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LI17 
1 Sports L.Banka
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      LM16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      LM17 
1 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.      LM18 
1 Sports E.Dzudzilo
2 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.      LM19 
1 Informātika-1/Rasēšanas pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.421-Ģ.Sukurs
2 Informātika-2/Rasēšanas pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.421-Ģ.Sukurs
  Pārst.      MA16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MA17 
1 Automobiļu šasijas remonts b P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Automobiļu šasijas remonts b P.v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.      MA18 
1 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
2 Riepu maiņa un remonts-1/Riepu maiņa un remonts-2 P.021-A.Šops/P.021-A.Šops
  Pārst.      MA19 
1 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 P.307-S.Ganiņa/P.312-T.Stjopkina
2 Sports E.Dzudzilo
3 Informātika-2 P.410-Z.Dubova
  Pārst.      MD17 
1 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
  Pārst.      MD19 
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.      ME16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      MS17 
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
  Pārst.      TE16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      TE17 
1 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
  Pārst.      TP18 
1 Literatūra P.215-L.Sudraba
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.      TP19 
1 Ēdināšanas uzņēmuma aprīkojums P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Sports L.Banka
  Pārst.      UK16 
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
  Pārst.      UK17 
1 Sports L.Banka
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.      UK18 
1 Literatūra P.215-L.Sudraba
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.      UK19 
1 Biroja darba organizēšana-a P.414-N.Bumbiere
2 Sports L.Banka
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns