PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.oktobris
Otrdiena
10.oktobris
Trešdiena
11.oktobris
Ceturtdiena
12.oktobris
Piektdiena
13.oktobris

Pirmdiena
16.oktobris
Otrdiena
17.oktobris
Trešdiena
18.oktobris
Ceturtdiena
19.oktobris
Piektdiena
20.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - A17
No 9.oktobra līdz 13.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 9.oktobris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 10.oktobris
1 Krievu valoda-1/Angļu valoda-2 315-J.Bražena/310-A.Ronis
2 Krievu valoda-2/Angļu valoda-1 315-J.Bražena/310-A.Ronis
3 Sabiedrības un cilvēka drošība-T 136-P.Sukaruka
4 Matemātika 318-D.Brakša
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 11.oktobris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Sports E.Dzudzilo
3 Sabiedrības un cilvēka drošība-T 136-P.Sukaruka
4 Audzinātāja stunda 318-D.Brakša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 12.oktobris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 310-A.Ronis/421-Ģ.Sukurs
4 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 310-A.Ronis/421-Ģ.Sukurs
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 13.oktobris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Krievu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 315-J.Bražena/421-Ģ.Sukurs
3 Krievu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 315-J.Bražena/421-Ģ.Sukurs
No 16.oktobra līdz 20.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 16.oktobris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Sports E.Dzudzilo
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 17.oktobris
1 Fizika-1/Angļu valoda-2 209-I.Pavelko/310-A.Ronis
2 Fizika-2/Angļu valoda-1 209-I.Pavelko/310-A.Ronis
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Matemātika 318-D.Brakša
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 18.oktobris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Krievu valoda-1/Angļu valoda-2 315-J.Bražena/310-A.Ronis
4 Krievu valoda-2/Angļu valoda-1 315-J.Bražena/310-A.Ronis
5 Audzinātāja stunda 318-D.Brakša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 19.oktobris
1 Automobiļu uzbūves pamati-T 021-A.Šops
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Automobiļu uzbūves pamati-T 021-A.Šops
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 20.oktobris
1 Automobiļu uzbūves pamati-T 021-A.Šops
2 Automobiļu uzbūves pamati-T 021-A.Šops
3 Automobiļu uzbūves pamati-T 021-A.Šops
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns