PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • GKg18-2  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
8.oktobris
Otrdiena
9.oktobris
Trešdiena
10.oktobris
Ceturtdiena
11.oktobris
Piektdiena
12.oktobris

Pirmdiena
15.oktobris
Otrdiena
16.oktobris
Trešdiena
17.oktobris
Ceturtdiena
18.oktobris
Piektdiena
19.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-11
Grupa - AD17
No 8.oktobra līdz 12.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 8.oktobris
1 Literatūra 217-D.Gabriša
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 9.oktobris
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 10.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 11.oktobris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Audzinātāja stunda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 12.oktobris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
No 15.oktobra līdz 19.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 15.oktobris
1 Literatūra 217-D.Gabriša
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 16.oktobris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 17.oktobris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
5 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 18.oktobris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Audzinātāja stunda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 19.oktobris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Sports E.Dzudzilo
3 Matemātika 304-V.Pērkone
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns