PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
7.oktobris
Otrdiena
8.oktobris
Trešdiena
9.oktobris
Ceturtdiena
10.oktobris
Piektdiena
11.oktobris

Pirmdiena
14.oktobris
Otrdiena
15.oktobris
Trešdiena
16.oktobris
Ceturtdiena
17.oktobris
Piektdiena
18.oktobris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - BB17
No 7.oktobra līdz 11.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 7.oktobris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Datorzinības P.410-Z.Dubova
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
4 Profesionālā saskarsme P.221-J.Plendišķe
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 8.oktobris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Latvijas vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Datorzinības P.410-Z.Dubova
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 9.oktobris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Datorzinības P.410-Z.Dubova
4 Audzināšana P.221-J.Plendišķe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 10.oktobris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Būvdarbu tehnoloģijas pamati P.v.k.304-I.Oša
3 Būvdarbu tehnoloģijas pamati P.v.k.304-I.Oša
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 11.oktobris
1 Profesionālā saskarsme P.221-J.Plendišķe
2 Angļu valoda P.310-A.Ronis
No 14.oktobra līdz 18.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.oktobris
1 Angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Darba instrumenti P.v.k.304-E.Pūce
3 Darba instrumenti P.v.k.304-E.Pūce
4 Darba instrumenti P.v.k.304-E.Pūce
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.oktobris
1 Datorzinības P.410-Z.Dubova
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Būvdarbu tehnoloģijas pamati P.v.k.304-I.Oša
4 Būvdarbu tehnoloģijas pamati P.v.k.304-I.Oša
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.oktobris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Būvdarbu tehnoloģijas pamati P.v.k.304-I.Oša
4 Būvdarbu tehnoloģijas pamati P.v.k.304-I.Oša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.oktobris
1 Darba instrumenti P.v.k.304-E.Pūce
2 Darba instrumenti P.v.k.304-E.Pūce
3 Darba instrumenti P.v.k.304-E.Pūce
4 Darba instrumenti P.v.k.304-E.Pūce
5 Audzināšana P.221-J.Plendišķe
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.oktobris
1 Sports L.Banka
2 Profesionālā saskarsme P.221-J.Plendišķe
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns